Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
ima u 6 sati tekma genka pa ce da vidimo kako cepaju mislim da je protiv standarda ima streaming na netu...
EDIT: evo bash smo u isto vreme objavili xaxaxa..
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Ja neigram taj menadzer ali da iznesem svoj sastav za Genk.

Formacija 4-4-2 u napadu Scepovic drugi napadac nebitno ko ce biti,lijevo Tomic,desno Babovic iza napadaca Ilic a na zadnjem veznom Vukic pošto on najvise pretrci u timu,dakle ker sto bi Je-Ne-A rekao,pozadi nek igra ko hoce.

Hajde da spustimo malo loptu,rekli smo sto smo imali Stanoje opet ima svoje vidjenje kao i prosle godine nakon poraza u LS a sledeca utakmica je bila protiv cigana,atmosfera na forumu je bila slicna kao sad i za razliku od nas nije javno kritikovao ni jednog igraca,stao je iza ekipe kao i sad.
Bilo je ovdje interesantnih ideja ali ne vjerujem da ce biti nekih drasticnih promjena u sastavu,utakmica je jako bitna i nije vrijeme za eksperimentisanje.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Jovančić: Nećemo više da nerviramo Stanojevića

Novajlija u Patizanovom napadu, nekadašnji špic Rada a sada golgeter crno-belih Vladimir Jovančić, uveren je posle pogotka koji je postigao za minimalnu pobedu nad Škendijom da će bledu partiju srpskog šampiona u Skoplju naslediti bolji dani.

Jovančić se najpre osvrnuo na nervozu koju je kod trenera Aleksandra Stanojejvića, ali i svih pristalica kluba iz Humske, izazvalo loše izdanje crno-belih u prvom poluvremenu revanš meča sa makedonskim prvakom.



"Naravno da je šef s pravom bio ljut, ali sigurno nismo zaboravili da igramo fudbal. Bio je to loš dan i verujem da ćemo već protiv Genka biti pravi i da ćemo pokazati da ova generacija ima kvalitet za najviše ciljeve. Takođe, očekujem da više nećemo sekirati šefa, kao što je to bio slučaj u Skoplju", rekao je Jovančić.

On nije skrivao oduševljenje činjenicom da je svoj prvi gol na međunarodnoj sceni postigao u kvalifikacijama za elitno evropsko klupsko nadmetanje.

"Naravno da mi je drago pošto sam ostvario svoj san. To mi je prvi gol u životu na internacionalnim mečevima i svakako ću ga veoma dugo pamtiti. Ipak, sve sam podredio timu, jer sam timski igrač. Sada nas očekuje okršaj sa dobrim Belgijancima u kome moramo da ispravimo propuste iz Skoplja", rekao je, između ostalog, Jovančić.

sport.blic.rs
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Moj stav je da treba igrati varijantu 3-5-2 sa jakom sredinom da pokusamo tu da ih sasecemo i onemogucimo da stvaraju lake prilike i kontre,vidim da je Petrovic u konkurenciji tako da bi izveo sastav sa njim i Medom da kvare igru protivnika,a Babovicem Ilicem i Volkovim u sredini i Eduardom i Jovancicem u napadu.

.................................Stojkovic...............................

...........Markes............Ivanov.............Stankovic....

....................Petrovic..................Medo...................

...........Babovic................Ilic.....................Volkov....

................Eduardo.......................Jovancic.............
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
^ da bi igrao sa 3 pozadi trebaju ti mega dobri stoperi koji znaju kao ovaj drugi dise....
Mi nemamo ni jedno ni drugo... sa stoperima koji ispadaju zbog neugiranosti ne bi se to lepo zavrsilo..
Al da treba da se igra hrabro i na gol to se slazem! Idemo da im damo 2 komada pa nek nam daju i 3 u gostima odlican rezultat u ovom slucaju..
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Da li ce Miljkovic i Lazevski biti spremni za prvu utakmicu protiv Genka ?
Uopste se ne slazem da treba da igramo hrabro ,ako se budemo otvorili tamo nakantace nas sa 2-3 gola viska i zbogom LS ... Igraju vrlo ofanzivno ,imaju jaku kontru , Sale mora takticki da ih nadmurdi kao sto je Andrleht ,Volkov na krilu bi predstavljao veliku opasnost ,dobili bi na sirini ,brzini i kontri ,a Lazevskim na beku cvrstinu u odbrani ... 2 zadnja vezna se podrazumevaju Medo-Raca ,jos su sigurni Ilic ,Eduardo ,Babovic,Ivanov i Markes... Mislim da ce Sale imati dilemu oko desnog beka ,Vukica i da li da krene sa 1 ili 2 spica ....Ja mislim da je bolje da se krene sa Jovancicem jer je jak ,brz,zna da izgura odlican za kontre ...Moje neko vidjenje ekipe .
Stojkovic Rankovic-Markes-Ivanov-Lazevski Medo-Petrovic-Volkov-Babovic Eduardo-Jovancic . Ovde nema mesta za Saleta ,a mislim da je on siguran ,onda li ce Vokov nazad na beka ,a Sale na krilo ili ce izaci samo jedan spic a Sale na svojoj poziciji iza napadaca . Mislim da je to cak mnogo sigurnija varjanta ... Opet kazem ovaj Genk je klasicna Belgijska ekipa koja trci 90 minuta ,napada sa svih strana i igra totalni fudbal ,ako se upustimo u jurnjavu sa njima najebasmo ga, treba ih odraditi na pamet i iskustvo 1-2 kontre i to je to ,a imamo ekipu za tako nesto .
 
Последња измена:

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Ау брате 3-5-2, то је баш радикално...
Требао би нам још један циклус припрема да се уиграмо.
А ми имамо још пет дана. :wink:
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
3-5-2 и није толико радикална формација.За ту формацију је најбоље да имаш два екстремно офанзивна бека,ми једног имамо (Волков),а ни други није далеко од тога (Аксентијевић).Значи у фази одбране 5-3-2,а у фази напада 3-5-2,бекови да буду буквално крила.У вези са два задња везна,типа Раћа и Медо(мада оба задња везна треба да буду радилице и брзи,ех да је ту Фејса уместо Раће) и једним предњим везним нпр. Сале Илић.И два шпица,кад би могао један бржи типа Дијара(мада он није спреман) и Едуардо.Доста људи прича да је то застарела формција,али већ сам писао овде о томе.То је формација коју су играли Наполи и Удинезе,па погледајте које су они резултате имали у Серији А.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja molim forumaše da se okanu u svojim postovima dve (da prostite) budalaštine:

1. Da se igra sa 3 igrača u zadnjoj liniji
2. Da Saša Ilić ne igra

Znači izbegavajte ovo gore, a sve ostalo što napišete lakše se da svariti. Čak i igranje Šćepovića, i/ili Vukića, i/ili Babovića, i/ili Tomića. :D

EDIT 1:
Napokon izašlo ko nam sudi u Genku - Grk Koukoulakis! Sad ću da vidim šta i gde je sudio do sad...

EDIT 2:
- "Doca" sa Krita nije jebote još nijednom sudio ni kvalifikacije za LŠ, a kamoli LŠ po grupama!
- Nije nikad sudio ni LE po grupama.
- Najjače utakmice u Evropi su mu do sad plej of za LE prošle sezone (Madervel - Odenze 0:1) i plej of za LE pretprošle sezone (Metalurg Donjeck - Austrija Beč 2:2).
- Sudio je 2009. Sevojnu u Lilu (2:0 za Francuze)
- Pre mesec dana sudio u Bakuu kvalifikacije za EP (Azerbejdžan - Nemačka 1:3)
- Ono što je dobro je da mu statistika ne "gura" domaćina, ni po pitanju kartona a ni dosuđenih penala, prilično izjednačeno, čak mala prednost za goste.
 
Последња измена:

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Bice nama Kuku kad nam onako bratski rebne crveni u Belgiji :D
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ništa novo. Opet ništa ne valja u Partizanu. OK odigrali smo loše, ali da li zaista mislite da mi ne možemo bolje. U utorak će posle 1:2 vladati neviđena euforija.
Ma i da bude 1:5 da bude, ja bih opet zbog baksuzluka ne bi bio u euforiji:D bar ne na forumu.

Bas sam sad hteo da napisem oko sudiji, ali vidim da je JeNeA napisao i napravio analizu.

A u revansu ce nam suditi Manuel da Souza iz Portugala.
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/matches/round=2000261/index.html
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Taj već ima dokazano dobar omen - sudio ciganšturama prošlog leta kad ih je Slovan drknuo u rupčagi! :D

Nego, jel imamo nekog u Grblju?

1. kolo Intertoto kup 2008: Čelik - Grbalj 3:2 (sudija Koukoulakis)
2. kolo Intertoto kup 2008: Grbalj - Sivasspor 2:2 (sudija De Sousa)

:)
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Ja molim forumaše da se okanu u svojim postovima dve (da prostite) budalaštine:

1. Da se igra sa 3 igrača u zadnjoj liniji

2. Da Saša Ilić ne igra

Pusti ljude sto si takav,cini mi se da nismo igrali sa trojicom pozadi od Mateusa a prije njega ne sjecam se,ispravi me ako grijesim,nekako smo uvjek bili prepoznatljivi po toj 4-4-2 formaciji.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
201
Reaction score
9
Kod Mateusa smo igrali fakticki sa petoricom u odbrani (2 ofanzivna beka, 2 stopera i jedan libero).
Mi trenutno, izuzev Volkova, nemamo igrace za takvu formaciju, ni na bekovima, ni na stoperu.
Zato, mante se te ideje...:wink:
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Lazevski i Mlijković NEĆE igrati protiv Genka, bar 1. utakmicu ali ne vjerujem ni da će 2. Ranković takođe mislim da neće počinjati meč (bar ne na beku), ma koliko on bio iskusan, jer je bilo vidno da ispada u odbrani, za razliku od Aksentijevića koji nije ispao nikako, ma koliko se vama to činilo. Mislim da će Stanoje popustiti pritiscima i na klupu ostaviti Vukića (po meni opravdano), a možda i Šćepovića (iako je on sasvim solidno odradio posao uprkos promašajima). E sad što se tiče Raće, postavlja se pitanje da li je on spreman fizički. Postava, ne da mislim nego će 99% izgledati ovako:

Stojković - Aksentijević, Anderson, Ivanov, Volkov - Babović, Raća, Medo, Ilić - Eduardo, Šćepović (Jovančić)

Dakle, jedina dilema je Šćepović ili Jovančić. S obzirom da ćemo igrati defanzivno, možda je i bolje da igra Jovančić zbog brzine, jer osim prekida, njihova odbrana neće biti bliža od 25-30 metara od gola.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sjebao nam sudija gledanje utakmice. Posle ovog crvenog i pre 30. minuta, sve što dalje gledamo i nije ono što smo hteli...smešan crveni za Vosena, ono odgurivanje je bilo maksimum za žuti, još je pre toga dobio nogom (nenamerno) po glavi...

Ko je gledao do sad, video je inače već 2-3 puta šta znači idiotski izgubljena lopta na 40 metara...svaki put je Genk bio jezivo opasan u takvim situacijama...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top