Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Razbicemo ih ko picke,kakav 1;0 nece znati odakle su dosli,5:0 za Partizan!
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Ma najbolje bi bilo da mi sredinom prvog poluvremena vodimo 3:0, al' ne moze, nisu oni Banatski Dvor. Bice tesno, bice zajebano, bice drama, poludecemo, ali cemo proci dalje. To su moje prognoze. A za zivce nije problem, NEMAMO IH ODAVNO.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ništa, prije utakmice kupiti tablete za smirenje pa kako bude da bude.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Informacije odozgo. Biće 4 gola, po dva u svakom poluvremenu, a vi sada rasporedite kako bi želili.

Gazda, znao sam da dobijaš SMS-ove iz svemira. :D

covek je inace uveren u smak sveta 2012. i pocetak fudbalske jadranske lige 2013. godine.

Ja već mjesecima jedva čekam rokanje s malim zelenima (Ili su sivi, Gazda? :D ),
ali zbog Jadranske u fudbalu bih odmah mir potpisao! :)
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
I to preporucljivo je piti bar po jednu tabletu od ovog tipa http://garcya.us/wp-content/uploads/2011/06/PSD.Alcohol.Products.Multilayer.Cliparts.5000x5000.jpg :D

Sutra se bojim samo da ako/kad povedimo 1-0 mi se ne povucemo u odbrani i igramo na kontre. To nam se obilo o glavi u prvoj utakmici, a desice nam se i opet ukoliko isto postupimo, pa onda opet treba da jurimo rezultat.

Sve u svemu, nadam se da cemo se dobro pokazati i izginuti na terenu i da cemo na kraju mi proci dalje!:napred Partizan
 

branislav.zr

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
43
Reaction score
107
Локација
tamo-vamo
Jbt ne mogu da docekam utakmicu mislim da cu poludeti jos pre tekme, a onda u hramu nervni slom pri rezultatu 3-1 za nas.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Ljudi, ja sizim! Popio sam sve pare od nervoze pred prvu utakmicu i dok sam gledao istu, a i ono malo sto mi je ostalo sam srokao cekajuci revans. Sad nemam ni para za odlazak na utakmicu, ni para za cugu dok tekma pocne. Vec dva tri dana samo lajem na ljude, svi me gledaju cudno! Ovo mora sto pre da pocne inace cu izujedati nekoga!!! Moracu da drmnem nekoliko tableta za spavanje pa da se probudim sutra pred tekmu. Koja je doza potrebna? Ima li kakav doktor in the house?
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
kako li je kod vas, kad ja ovde, na drugom kraju planete osecam "miris baruta". groznica me nenormalnno trese.

pomozi Boze da skinemo prokletstvo zvano "imperativ pobede na jna"!

krajnje je vreme...
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.842
Локација
Banja Luka
Ja sam vam rekao,ne samo da cemo proci dalje vec cemo ih razvaliti,3-0 4-1...
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.396
Reaction score
10.423
Локација
okupirana Srbija
http://www.zurnal.rs/2011/08/02/sasa-ilic-apoel-ne-sme-da-se-ponovi/index.html
Саша Илић: АПОЕЛ не сме да се понови

2 авг, 2011 Паметни се уче на грешкама, мање интелигентни их понављају. Промењива успешност њихових претходника у мисији топљења минуса не даје превише оптимизма актуелној генерацији Партизанових фудбалера, док их с друге стране две лекције из скорије историје подсећају како би требало да играју реванш са Генком (среда, 20.45, РТС 1).

Парни ваљак јури заостатак стечен у гостима (1:2), а кад је последњи пут покушао да га надокнади сурвао су се у провалију, због чега црно–бели прижељкују да другу етапу трке с Белгијанцима возе опрезније него ону кад им је такмац био АПОЕЛ (0:2, 1:0).
– Тај дуел не сме да се понови. Развој догађаја од пре два лета остаје за наук садашњем саставу, да не „изгори” у покушају остваривања великих амбиција – упозорава Саша Илић, капитен српског првака, у то време члан аустријског Салцбурга. – Попут свих навијача, после гола Алмамија Мореире у трећем минуту, помислио сам: „биће ово лагани пролаз”, али… Утакмица је ушла у контра ритам, Кипрани имали више прилика, нас хватала нервоза и ако се будемо слично понашали само ћемо се удаљавати од успеха.
Пошто је назначио како домаћин не сме да игра, искусни везиста нуди конкретан предлог у покушају да се елиминишу пропусти са „Кристал арене”.
– Потребно је да будемо мирни, дисциплиновани и стрпљиви, као кад смо 1998. надокнадили предност Њукасла. Пред београдски реванш околности су биле идентичне данашњим. Први меч смо изгубили 1:2, гол нас је водио даље, а без обзира што смо имали младу и наизглед неискусну екипу, успели смо да останемо сталожени и зграбимо шансу указану почетком другог полувремена.

Неће бити лако фудбалерима Партизана да слушају навијачки хук са трибина који их тера ка голу противника и савете тренера Александра Станојевића да не срљају од почетка. Између две ватре, најискуснији тражи разумевање навијача.
– Ово нам је најважнија утакмица сезоне и нисмо луди да се залетимо, а онда поклекнемо пред опасним контрама Белгијанаца. Видећете по тактици намеру да у одређеним тренуцима меча, кад се за то укаже шанса, притиснемо ривала. Надам се да ће нас и публика подржати. Само да нам не звижде у 15. минуту.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Cestitke :wink:

Sutra im dati 15minuta fore a onda svim silama u napad
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Moracu da drmnem nekoliko tableta za spavanje pa da se probudim sutra pred tekmu. Koja je doza potrebna? Ima li kakav doktor in the house?
Ukoliko si bio ozbiljan, nemoj se ovome zajebavati umreces kad bi popio dozu da spavas do sutra. Ukoliko nisi onda sam ja ispao glup u drustvu.:)

Naci ces valjda neko da te casti koji litar alkohola!:D

Maidrose, sve cestitke!:ziveli

Ajmo sutra od starta bez respekta!
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
sad se moli bogu da to nebude medo :)

@maidros
cestitke, da je ziv i zdrav...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top