Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Hahahaha, uh suti. Sta da ga Medo zabije, pa da se klinac zove Muhamed :)

Nek je ziv/a i zdrav/a :)
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
@maidros
Cestitam!Razmisli o imenu Marko...:D
I sad su nasli ovaj sugavi Apoel da spominju...ja kad se setim utakmice na nasem stadionu, uvek osetim neku prazninu u stomaku....fuj....necu ni da mislim!
Sve u svemu, po savetu mnogih sa foruma da spremim ja te tabletice za zivce!:D
Sto je sigurno sigurno!
Prosli put sam imala osecaj da ce onaj bradonja Bore da nam dodje glave i na kraju me osacaj nije izneverio!
E, veceras imam u suprotnom smeru usmerene osecaje....(pri tom nemam nikakve konekcije sa vidovitim babama i malim zelenim stvorenjima:wink:)!
Uh, kad ce sreda..................:šal
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Sta ako bude Eduardo :D.
Sutra samo hrabro, strpljivo, i najmanje 2 gola u njihovoj mrezi. Stanoje je vec pokazao da zna da pripremi ekipu za bitnu utakmicu, pa sam uveren da se nece ponoviti Apoel.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Sutra Genk mora da padne.Od prvog minuta u napad i zgaziti ih.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
@ maidros

Cestitam.

Ja sam pametovao pre pocetka derbija u rupi, da cu detetu dati ime po strelcu koji bude prvi dao gol ciganima.....
Zavrsilo se 2:1 za nas, a golove dali Dijara i Kleo...

Ja cu imati strpljenja do 60 minuta...ako do tad ne povedemo, urlacu iz petinih zila da krenemo u sveopstu ofanzivu, pa il' pukovnik il' pokojnik...sa stitom ili na njemu...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
maidros,

cestitam, nek je ziv i zdrav. Sta kazes za ime Lamine? Da li bi bas pasovalo? Sine, Lamine... :)
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Ja se i dalje uzdam u naše euro iskustvo, to bi za nas trebalo biti presudnog karaktera. Lično nisam za neku čekalicu, krenuo bi uz pomoč publike na HURA od prve sekunde, verujem da je tada Genk najranljiviji. Mogu belgijanci da kenjaju koliko hoće, ali na atmosferu poput naše na JNA, oni nisu navikli. Daj bože da oni u svemu tome sutra izgore, a što se nas tiče, red je da već rešimo jednu odlučujuču euro utakmicu na JNA u našu korist.

EDIT: @maidros - Čestitam, a Mario je lepo ime :D
 

branislav.zr

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
43
Reaction score
107
Локација
tamo-vamo
joj kad bi sutra dali jedan u prvih15 min. pa onda polako i pametno pa 2-0 pa 3-0.
 

Egzorcist

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
644
Reaction score
244
Локација
Na talasu...
Maidrose sa srecom, neka je ziv i zdrav, a Partizan ce ga uciniti srecnim...
Jos ako sutra pobedimo imas dupli razlog za slavlje
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Е људи најебали сте!:D Има тема и за честитке.

Видим да нисам једини који не може да дочека утакмицу.Још горе је него пред Андерлехт.Видим да је Станоје више пута поменуо Бабића на конференцији,а Нинковића уврстио међу нападаче (или сам се ја баш истриповао).:confused

Ма, ко зна шта нам спрема за сутра.Само да не буде звиждања после 20 минута, урлати до последњег минута без обзира на реултат!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Čestitke forumski brate Maidrose. :D

Ja sam derbi kad nam je Raća doneo titulu gledao sa ćerkicom od 6 dana u naručju.Kad ga utrpa Petrović morao sam da trknem u prizemlje da se radujem.Jeste porodica na prvom mestu al Partizan se ne propušta!

A ja mogu sa ½zadovoljstvom½ da vam saopštim da sam isprcan za karte pa sutra od kuće gledam meč.Bez obzira,pobediće naši i bez mene. :D
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Maidrose, kaži hvala što je Raća otišao, garant bi u opštini upisali Radoslav :)

Sve najbolje..
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Kazu da sjevera i juga vise nema. Ostale su ostale dvije strane.... ...i tapkarosi, jbga.

Necu nikome da solim pamet, ali se ovakvi problemi mogu izbjeci kupovinom sezonske karte, koja vazi za meceve kvalifikacija u Euro kupove.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top