Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

branislav.zr

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
43
Reaction score
107
Локација
tamo-vamo
Ja krecem za sat vremena, a pijem od jutros. Idemo ludnica, haos i prolaz dalje.
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
586
Reaction score
133
Локација
Nis
Ja se nesecam kad smo poslednji put dobili neku osrednju ili jacu evropsku ekipu!
Imamo sve preduslove da to veceras odradimo i da dobijemo genk i resimo utakmicu bez neke drame suza i sl..
VREME JE!!!
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Apoel je bio osrednji, a dobili smo ih.

Nadam se sličnom rezultatu i večeras..
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
НИЈЕ ВАЖНО КОЛИКА ЈЕ СИЛА КОЈА НАПАДА, ВЕЋ &#1

За неколико сати када фудбалери Партизана изађу на терен држаће у својим рукама исход овог важног меча и нико и ништа им то не може одузети осим њих самих. Ако у неком тренутку и забораве на ту чињеницу подсетиће их песма са трибина јединог српског стадиона који је видео лигу шампиона.
А што се противника тиче они се ни за шта не питају и ни о чему не одлучују.
Њихово фудбалско знање и снага не представљају нешто о чему треба да брину фудбалери Партизана, јер за момке у црно-белом дресу није важно колика је сила која напада, већ колика је светиња која се брани!

С' вером у Бога за славу црно-белих боја!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nije mi jasno zašto uopšte i pričate o Stanoju i njegovoj viziji "igraćemo oprezno"! Nije valjda da očekujete da će on javno da kaže kako ćemo igrati. Uostalom, čuli ste šta je rekao trener Genka... da i on očekuje da Partizan odigra oprezno. Očigledno pročitao Stanojevu izjavu. A šta ćete reći ako ih napadnemo od prvog sekunda!

I ja sam sinoć sanjao utakmicu, doduše, igrali smo na nekom nepoznatom stadionu, protiv nepoznatog tima u crnim uniformama, koji je vodio sa 3:0, a na pola tribina ciganski navijači. Onda uzimam jednu kutiju, pritiskam dugme na detonatoru i budim se ...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...meni se uopšte ne sviđa ovo Stanojevićevo "strpljivo igranje" ,ako uopšte do toga dođe...
Ma biće URAGAN od napada u prvih 10-15 minuta, sto posto...A za posle - videćemo. Ali očekujte naše frontalne napade u početku, dok su belgijska govna još zbunjena i pod impresijom ludnice na tribinama, još nenaviknutih očiju i ušiju na sve to....Srećno nam bilo, ja se odjavljujem!
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Bitno je da igraci odigraju maksimalno pozrtvovano i borbeno, pa sta bude bice. Ja verujem u prolaz dalje. Srecno crno-beli!
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
ma ja se ne plasim kako cemo da napadamo siguran sam da tu nece biti problema i da cemo biti dovoljno agresivni ali me plasi da ne primimo samo neki glupi gol iz kontre ... no ne zelim da razmisljam o tome ! SAMO NAPRED CRNO-BELI !!!
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Krecem na stadion...Uzasnu tremu imam, samo da ostave srce na terenu za nas nek ne brinu! Ovo mora biti nasa noc...SVI KO JEDAN!! Pomozi boze...
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
Šta sve moram da uradim da bih gledao večeras utakmicu! Odavno mi nije bilo ovako žao što neću moći da idem večeras. Svim srcem uz Partizan! Napred crno-beli!

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
--------------Stojković------​-------
-Miljković---Rnić---Ivanov---V​olkov-
---------------Kamara---------​---
----Tomić--------------------I​lić--
----------------Vukić---------​------
----Šćepović-----------Eduardo​--

najverovatnije je ovaj sastav ... iskreno mislim da po toj strani gde su miljkovic tomic i scepovic smo ga najjebali -.-
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
--------------Stojković------​-------
-Miljković---Rnić---Ivanov---V​olkov-
---------------Kamara---------​---
----Tomić--------------------I​lić--
----------------Vukić---------​------
----Šćepović-----------Eduardo​--

najverovatnije je ovaj sastav ... iskreno mislim da po toj strani gde su miljkovic tomic i scepovic smo ga najjebali -.-


Vidis, ja sam nesto ubjedjen da ce veceras poceti jedan od klinaca... :)
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
pa non stop je pricano da ce oni uci tek u drugom poluvremenu ali daj Boze da pocne neko od klinaca ja bi voleo... aj idem :napred Partizan
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ja sam nakon odgledanih milion kriminalistickih serija i nakon zavrsenog faksa koji je povezan sa logikom dosao do jedinog ispravnog nacina igre koji ce stanoje danas forsirati.

Kad sagledamo da je Genkova odbrana losa, i kad shvatimo da Scepovic "mora" igrati, a da su Volkov i Scepanini uigravali ubacaje, cini mi se da ce se veceras sve svoditi na to da Volkov i Miljkovic ubacuju duboke lopte u kazneni Scepaniniju a da ovaj pokusa da uvali jednu u gol. Zivi bili pa vidjeli..
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Iskreno, bolje da pocne Scepovic, a ne Markovic. Ne zato sto mali Markovic nije dovoljno dobar, vec zato sto imam utisak da je mnogo, mnogo korisniji kao dzoker. Pogotovo jer lucidnoscu moze da napravi pometnju u kasnijoj fazi meca...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Braćo, srećno nam bilo večeras!

:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top