Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
izgleda da ce bti sranje ... pogodjeno je govno upaljacem u glavu,vec je prijavio uefi i verovatno sledi drakonska kazna !!!


svaka cast tom pametnjakovicu koji ga je gadjao upaljacem posto je sa tim potezom verovatno mogao dosta da postigne :pop
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.028
Локација
Uvek uz Partizan
A ta dva igraca koja spominje Je Ne A koja su nam falila veceras su Tejgo i Smiljanic, ali ne vredi se sada na to vracati, ceo tim je bio dobar danas po meni, naravno ne svi podjednako ali dobro. Da smo sami nesto sjebali, da smo primili gol iz indirekta na pocetku, rec ne bih rekao, ali ljudi koliko god da Miljkovic nezna da centrira i koliko god ispadao u odbrani, ovo veceras je bila kradja od strane uefe, penal nije postojao, ofsajd Saleta Ilica nije postojao, a dizao je zastavicu svaki put i kad jeste i kad nije za svaki slucaj.
Glavu gore braco koliko god bilo tesko posle kise dolazi sunce.
I jos samo da posebno pohvalim Volkova, to je bek, steta samo sto ga ako nastavi sa ovakvim partijama necemo dugo gledati u nasem dresu, zar ne Djuro?

Edit:
Kazite mi da se zezate ovo za sudiju?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.759
Локација
Žrnov
....malo je onih koji ce da priznaju da je danas odigrao odlicno, i meni je tesko to da izgovorim, ali bio je i vise nego koristan, borio se....

Marko Šćepović nije dobio NIJEDAN, ali NI-JE-DAN duel u vazduhu, a imao je 15 centaršuteva više nego upotrebljivih...

Šta je odlično u njegovoj igri bilo? To što se borio? Pa to se valjda podrazumeva, valjda, da se igrač bori?

Svašta ću još pročitati....

Elem, mnogo sam tužna i nesrećna... sva sreća, ne kao posle Artmedije ali recimo kao posle Apoela...

Ali jedna stvar me je tako oduševila....

Na istoku, sede baka i deka, nekih 60-ak godina.... zamislite šta su oni sve videli i doživeli sa Partizanom... Kakav je to divan i ispunjen život kad ti tolike godine dolaziš na stadion sa onim koga voliš da gledaš voljeni tim....
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
evo napisali su gore da se ne ponavljamo ... i stvarno samo nam jos fali da nam ne dozvole da igramo nastavak kvalifikacija -.-
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Glavu gore idemo dalje, od kukanja nema 'leba.

Jbg nismo bili loši, po meni ne zasluženo ispali, ali šta da se radi.

Uhhh.....kako mi se sruši sve za tren.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Đuriću, hoćeš li i večeras još jednom da naglasiš koliko si para potrošio u prelaznom roku na kupovinu igrača? Sram te bilo da te sram bude...dobro smo se i nosili i igrali protiv šampiona Belgije sa jednim skroz istumbanim timom, sa više ne znam ni ja koliko promenjenih igrača u odnosu na tim koji je osvojio duplu krunu... Ovaj tim večeras (koji je i ovako na brzinu sklepan bio bolji od Belgijanaca), sa makar 2 igrača koja su igrala proletos a nisu više ovde, bi BEZ PROBLEMA izbacio Genk. Bez i najmanjih problema. Đurić je ubedljivo najveći krivac za eliminaciju. Ubedljivo.

U strateskom smislu jedno veliko DA. Negde sam procitao da je kroz Partizan od proslog leta proslo 20+ igraca. Previse. Ovaj tim na terenu jednostavno nema tu rutinu, tu sigurnost, iako je izgledao bas nadmocno protiv Belgijanaca. Pojacanja su dobra, ali ih ima previse a premalo je vremena da se to uigra. Ako ovaj tim ostane na okupu citavih 12 meseci, sledece godine cemo ovakve ekipe poput Genka rutinski odradjivati. Sta vise, verujem da cemo za meseca dana, kada se uigramo i ako se nadjemo u LE biti veliki hit u tom takmicenju.

Medjutim, u taktickom smislu ovu utakmicu je sam Stanojevic izgubio. Miljkovic ocigledno nije bio dovoljno spreman, i misljenja sam da je tu trebao da ostavi Rankovica koji se sasvim solidno pokazao na beku. Sve u svemu, nadam se da je ovo jedna velika lekcija nasoj upravi (mada cisto sumnjam) da vise nikad ne menja pola ekipe u tako kratkom periodu.
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
http://www.mondo.rs/s213722/Sport/Sport/Fudbal/PARTIZAN-_Sudija_nas_unakazio.html
ceo tekst a izdvajam samo ovo:

Većina fudbalera Partizana pozdravljena je od grupe navijača, ali ne i Marko Šćepović. "Častili" su ga salvom uvreda, a on im je uzvratio istom merom.

Prepucavanje je trajalo dok se nije pojavio Vladimir Volkov i obratio navijačima. "'Ajmo, bre, svi smo zajedno". Uzvratili su mu gromkim aplauzom.

"Igrao sam svim srcem, do poslednjeg grama snage. Da li je to bilo dovoljno dobro, naka procene nadležni. Ne tražim alibi, ali imao sam temperaturu tri dana", izjavio je Volkov pošto je otpozdrvio Grobarima.

Scepovic je nase dete,a o Volkovu su razne price ispricane...i svaka mu cast za igru i ponasanje ! respect najveci moguci !
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
izgleda da ce bti sranje ... pogodjeno je govno upaljacem u glavu,vec je prijavio uefi i verovatno sledi drakonska kazna !!!


svaka cast tom pametnjakovicu koji ga je gadjao upaljacem posto je sa tim potezom verovatno mogao dosta da postigne :pop

kamo srece da nas 5 godina izbace da se ocisti bagra .. onda ne bi mogli vise da prodaju .. dosli bi valjda ljudi koji vole partizan koliko i pare nadam se
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.759
Локација
Žrnov
Ja ne znam kada su to pogodili sudiju... poleteo je predmet neki prema njemu ali su žandari držali ona sranja i nije ga pogodilo...

nije upala publika nego jedan lik koga su uhvatili pre nego je došao do sudije....

Nemojte preterivati... pustite to šta novinari seru...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Penal: Znači da je portugalsko govno baš GOVNO - to je tačno. Da govno nikad ne bi svirao takav penal za nas a protiv njih - i to je tačno. Ali...pogledajte Miljkovića i njegovu reakciju...hajde to što skače na loptu sa podignutim rukama - to je sve prirodan položaj...ALI ON KAD MAŠI LOPTU GLAVOM PRAVI DODATNI TRZAJ RUKOM!!! Jebote...znači tačno se sam guziš i nameštaš pederskom sudiji da te naguzi...tačno smo mu se sami naguzili...i đubre nam ga naravno uteralo...
 

Grob1983

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
21
Reaction score
2
Đuriću, hoćeš li i večeras još jednom da naglasiš koliko si para potrošio u prelaznom roku na kupovinu igrača? Sram te bilo da te sram bude...dobro smo se i nosili i igrali protiv šampiona Belgije sa jednim skroz istumbanim timom, sa više ne znam ni ja koliko promenjenih igrača u odnosu na tim koji je osvojio duplu krunu... Ovaj tim večeras (koji je i ovako na brzinu sklepan bio bolji od Belgijanaca), sa makar 2 igrača koja su igrala proletos a nisu više ovde, bi BEZ PROBLEMA izbacio Genk. Bez i najmanjih problema. Đurić je ubedljivo najveći krivac za eliminaciju. Ubedljivo.

SVAKA ČAST IGRAČIMA I STANOJEVIĆU, neki su odigrali dobro, neki loše ali manje više svi u skladu sa svojim mogućnostima, a i preko toga. Oko poruke Je-Ne-A treba da se svi složimo i da se bez ustezanja konačno kaže da uprava na čelu sa Djurićem nije više dorasla poslu u Partizanu i da su oni i samo oni krivci za sve loše što je bilo i sve loše što će biti ako ostanu tu gde jesu.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Marko Scepovic je danas odigrao odlicno pljuvaci jedni ,decko je imao par odlicnih driblinga ,dobrih pokusaja i proigravanja ,pritom se trudio i trcao .RECITE JEDNU GRESKU ? Stavite ruku na srce i recite jednu gresku ,budite ljudi !

Jeste odigrao dobro, čestitke njemu, naravno da će ga svi pljuvati kad ne znaju koga bi drugog a neće Ilića, koji danas ruku na srce nije dobro odigrao i samo što nije doživio infarkt.

TREBALO NAM JE JOŠ NEKOLIKO POJAČANJA, NE SAMO DA POJAČAJU KLUPU NEGO DA PRELOME, DAKLE ĐURO TI SI KRIV ! ! !
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
I jos pored toga, skroz saka rasirena...nije mi jasno.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Marko Šćepović nije dobio NIJEDAN, ali NI-JE-DAN duel u vazduhu, a imao je 15 centaršuteva više nego upotrebljivih...

Šta je odlično u njegovoj igri bilo? To što se borio? Pa to se valjda podrazumeva, valjda, da se igrač bori?

Svašta ću još pročitati....

Reci cu ti samo, GOL smo postigli na njegovu namerno propustenu loptu, imao je par dobrih prodora, odigravanja....Sve u svemu bilo je dosta losijih igraca od njega na terenu, iako su po meni svi odigrali dobro, iznad svojih mogucnosti!


A to sto vecina kada se docepa tastature i dodje na ovaj forum, posle utakmice prvo napise MŠ mars iz Partizana, iako nekada ni negledaju utakmicu, to je drugi problem...

Ja sam prvi bio protiv njega u startnih 11 i pisao kako je Jovancic diskriminisan, ali veceras mogu slobodno da kazem da je opravdao startn postavu, iako nije ni bilo alternative!


EDIT:

Sad citam ovo za Volkova i moram da ponovim....Decku ukoliko sutra ponuditi DOZIVOTNI UGOVOR....

Majstore svaka cast...u 85. minutu onakav sprint i onakva bacanja za loptom, nikada necu zaboraviti!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Nikola brate, to je bila LOSE propustena Vukicu lopta jer je Vukic nije stigao...Ili hoces da kazes da je Scepovic snimio Necu?
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
slazem se da je scepovic za nijansu igrao bolje nego pre ali... to je DALEKO od onoga kakav napadac nama treba mali markovic 3 puta bolji po meni i jovancic naravno stim sto danas nije mogao igrati...
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Stanoje odlazi!!!
Kad bolji tim ispadne jedino može trener da bude kriv.Pogotovo što igra sa miljenikom Miljkovićem koji je direktno odgovoran za ispadanje.
Jel se kockaš sa Miljkom,Ščćepom,Vukićem... e izgubio si!Budi veliki igrač i podnesi neopozivu ostavku.
Kako mi sami sebe ujebemo to je neverovatno!Stanoje odlazi!!!Nisi ti prekretnica koju čekamo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top