Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ima li neko pouzdanu informaciju? Mozda ne bi bilo lose da im zaspemo mail pretecim porukama...
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
ne razumem gde je problem.

prioritet ima utakmica koja se igra van zemlje.

kad se setim nesrecne 2002. i utakmica zvezda-lacio i slavija-partizan.

kombinovani prenos se sastojao iz prenosa celokupne zvezdine utakmice koja se igrala u beogradu (s opravdanjem da je susret zanimljiviji) sa kracim pauzama u vidu Slavijinih golova. pustili su nam tek produzetke bez seckanja, a bolje da nisu.

nema potrebe pominjati da u prvim susretima nisu prenosili ni minut Partizana protiv slavije dok je bio direktan zvezde u rimu.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Na rts sat prenose cigansku utakmicu jebem im nanu nanulicu!

Bane gde si video tu informaciju?
Ja sada na teletekstu gledao i pise da ne prenose ni nas ni cigane..
Verovatno ce sutra postaviti koga prenose..

Evo malopre sam otisao na sajt ciganskog servisa i vidim na programskoj semi za sutra prenos onih tamo.

Ja stvarno ne znam u šta vi gledate ili je izgleda već počelo šikanje pred utakmicu. :D
Na sajtu RTS-a stoji ovako za RTS 1:

kombi.jpg



Ajmo sad braćo 500 mejlova poslati pa da prenose nas posebno. :)
 
Последња измена:

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Jao do kurca,znaci ponavlja se sto rece PFC D 2002......Mamu im jebem u picku.

Zna se sta ce biti u tom slucaju.Gledace se "puna" rupa a nas ce da onako ukljucuju ,more mars!
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.606
Reaction score
5.291
Ja bih bas voleo da bude multi prenos i da na obe bude rezultat 0:3 na poluvremenu,pa da vidim koga ce da pustaju :D
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Ako nas i cigane prenose u kombinovanom prenosu,znaci svaka im cast.
Klub da je pametan pa da zahteva da se nasa utakmica prenosi na RTS 1 ili RTS 2...Opet nesposobnost.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ja se kladim da će u špicu zaigrati od starta Šćepović i Marković!

Verujem da će Eduardo početi na klupi, da će ga SS čuvati. A nadam se da onda neće ni trebati da ulazi. A ako i uđe sa klupe neko od špiceva tokom utakmice, pre tipujem na Jovanču i/ili na "mambu".

Jesi ti i dalje siguran u ovo? :D
Samo još reci i rezultat da znam šta da ne igram na kladionici!? :)
Mada već sad znam da ću dvojku da igram, samo me interesuje da li M3 ili M4 :)
Sad malo ozbiljno. Vjerujem da nećemo imati problema ni tamo, da ćemo dobiti obje utakmice bez nekih većih problema. Samo da igrači što ozbiljnije shvate ovaj meč, u šta ne sumnjam.
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
808
Reaction score
85
Pa nas će dati kad kod njih završi poluvreme i kad kod njih bude kraj, i kad padne neki gol. Nema šta drugo da očekujete, tako je uvek bilo , a biće i sad.

Bane a tebi pošto si iz Slovenije toplo preporučujem nettvplus, pa se nećeš više sekirati šta će dati na satelit, ionako nikad ništa ne daju.
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Šćepakadabra nije otišao,sad sam ga sreo u kafiću.Nikad mi nije bilo draže da gledam igrača FKP kako umesto da trenira/igra sedi u kafiću
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Читам на монду да је са екипом отпутовао и голман Филиповић,јел то нека грешка,кад је он уопште потписао уговор са клубом.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
bila bi bruka da ne prenose obe utakmice zasebno, ionako na RTS1 daju ligu sampiona a na RTS2 mogu komotno da prenose drugu tekmu...
u svakom slucaju treba im postaviti pitanje i upozoriti ih na vreme
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Za koji moj postoji rts 2? Pa majku vam julovsku, valjda sampion ove jebene zemlje treba da ima svoj termin na prvom kanalu javnog servisa jevropske Srbije?

Jos vecita pusacica igra kod kuce, smrdece Beograd danima od fekalija koje ce se sliti pa potom i razliti.

Sta radi ta nasa uprava, za koji moj oni paradiraju kad nas sponzor ovako zajebava? Poserem se sponzoru u usta.
Tačno tako. Ustvari i gore (ako nas ne budu takođe skroz prenosili) - da ih JEBEMO u usta - i RTS, a i onog ko nam je to đubre od javnog servisa uopšte "sredio" za sponzora!!!

Bude li "kombinovan prenos" - računajte da to znači prenos ciganije, a prenos naše utakmice onda kad nema ciganije! Prenosiće iz Dablina od 21.15 do 21.30 (dok je ciganija na pauzi) i od 22.15 do 22.30 (posle cigana pa do kraja naše utakmice). Znači njih će svih 90 minuta da prenose, a nas samo 30 minuta! Tačno ima tako da bude (ako ne bude prenos na oba kanala)...uostalom setite se ono jednom (2002.) cigani-Lacio i Slavija Prag - Partizan...

Jebem im ja mater cigansku - i njima, a i ciganskoj državi kojoj pripadaju!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ako neko poznaje Uroša Bogdanovića sa Index-a neka ga nagovori da iscima opet Tijanića ko za Đenovu što je... Možda nam posle budu prenosili i zagrevanje!?

Kako bilo, biće neki stream na netu sigurno!
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Ради се о поштовању које шампион државе заслужује. А лако се може наћи пренос на нету.

Ако су главоње већ откупили право, зашто не преносе одвојено!? Матер ли им јебем циганску.
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Evo sad im poslah maskimalno tolerantno pisamce...a svasta bi im rekao jebem li im...

Pre par godina ne mogu da se setim s kim smo igrali u kvalifikacijama za LS...na strani, bilo je
pitanje da li ce biti prenosa ili ne...tad sam im poslao slican mejl i na moje opste iznenadjenje uredno mi odgovorise sa Postovani zbog velikog interesovanja rts je otkupio prava za prenos utakmice...itd... :D

Pa dobro bre "ljudi"...o cemu se ovde radi???!

Fudbalski klub Partizan gostuje u okviru kvalifikacija za ligu evrope u Irskoj sampionu te zemlje(ZNACI KAO GOST), a crvena drolja(ovo je izmenjeno naravno :D) u okviru istog takmicenja DOCEKUJE U BEOGRADU francuski Ren, i vi ladno planirate kombinovani prenos???!
Pa dobro bre mi jesmo navikli u ovoj nasoj drzavi na sve i svasta ali gde je tu trunka razuma i logike???
Zar ekipa koja gostuje u DRUGOJ DRZAVI ne bi trebala da ima prednost sto se prenosa tice?
Kod nas u zemlji Srbiji ocigledno ne preovladava logika i razum nego nesto drugo...na zalost svih nas...
A i pobogu cemu sluze dva kanala RTS-a?


"JAVNI SERVIS"...

SRAM VAS BILO...!!!

E nek sam im rekao! :D

[email protected] UDRITE i vi ostali po tastaturi...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.176
Локација
Kej Republika
Bio prenos ili ne,nije ni bitno myp2p je uvek tu :D

Sto se tice sutrasnje utakmice,mislim da cemo imati problema samo do postizanja prvog gola,posle ce se sve otovoriti kako treba.Nisu oni toliko losi ali sam malo vecim zalaganjem,trcanjem i cvrstinom ovo dobijamo lagano.Samrok nije ekipa koja postize mnogo golova,tvrdi su,tako da ce oni biti max napaljeni a na nama je da ih sto pre o'ladimo i olaksamo posao.
Stojke
Ranko-Rna-Ivanov-Volkov
Lola-Medo
Babec-Sale-Neca
Edu(Jovanca)
Tesko da ce SS sutra krenuti sa 2 spica...nisam siguran mada bi licno voleo
MOMCI HRABRO I PAMETNO !!! :napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top