Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Sad nesto razmisljam, pa ne bi pala kruna sa glave Saletu da stavi Aksentijevica umesto Rankovica.
U redu, mlad, slab, ali kada nemamo Volkova, treba nam barem jedan ofanzivni bek
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Крстајић: Наш најважнији меч

Да није скинуо копачке – Партизан би данас пребирао утиске са првог меча завршног кола квалификација за Лигу шампиона, јер би елиминисао Генк. Младен Крстајић је данас директор који жали за Лигом шампионом, али мотивише екипу пред најважнији меч у сезони:



- Ово је наша најважнија утакмица у Европи, играмо за улазак у групе Лиге Европе. То је битно по више основа, због финансија и због екипе која ће међународним утакмицама стећи искуство. У том такмичењу сматрамо да можемо да направимо нешто.

Директор Партизана уверава да је Партизан и на претходним утакмицама показао озбиљност и да је излишно сада доводити екипу под сумњу:

- Показали смо озбиљност, посебно против Генка. Надам се да ће момци наставити да играју као на почетку првенства. Потребно је само да понове оно што су већ радили на претходним мечевима и неће бити проблема. Што се тиче саме утакмице, не треба да је решимо овде у Даблину. У укупном скору морамо да будемо бољи.

журнал
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Šta ste zapeli za Kamaru da loše deli lopte,
nije istina već ga sputavaju da što manje komplikuje a u takvim situacijama kad dobiješ loptu i vuče te da napraviš neki potez a trener izričito zabranio i traži da dodaš do prvog do sebe onda se događa da se pogreši i najednostavnije.

Kad je došao i kad je ulazio u prvim utakmicama više je imao slobode jer su hteli da vide koliko može a sada su ga kroz pripreme naterali da igra što jednostavnije.

Spominjete njegovih nekoliko loših lopti neko reče kako uvek daje prejake lopte...
A šta je sa Vukićem i njegovim loptama koje odu u gol-aut i slično ili ni ne dođu do saigrača jer su predvidljive i lako ih preseku?

Mislim da je za Kamaru dobro što ga sputavaju u igri jer odrađuje taktički sve što se od njega traži i tako postaje bolji i korisniji igrač.

Svakako je zbog toga već sada jedan od naših najkorisnijih igrača na svakoj utakmici i ima snage da odradi svoj deo posla za razliku od recimo Babovića koji se zamara preteranim driblanjem i zadržavanjem lopte u posedu te smo mogli videti kako to izgleda kad izgubi koncentraciju i snagu u bitnoj utakmici.

Kamari se to nije dogodilo sa razlogom jer igra jednostavno ono što najbolje zna.
 

branislav.zr

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
43
Reaction score
107
Локација
tamo-vamo
Ne znam za vas ali ja ne planiram da gledam cigane danas. Evo stream irske tv gde ima prenos nase tekme.http://www.rte.ie/tv/ proverio sam kvalitet slike je odlican. Sad nesto kontam pise u programskoj semi da ima prenos ali ne znam da li ce moci da se gleda preko interneta.
 
Последња измена:

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ja se sad nesto cudim sto RTRS prenosi cigane a ne nas. Sta ima zapravo da se cudim...kad nas RTS jebucka, sto ne bi i RTRS. Ovi drugi cak ne prenose nas uopste.

Ocekujem veceras kvalitetnu igru i pobjedu od bar 2 gola razlike.

NAPRED PARTIZAN!!!
 

Keshka

Grobar
Учлањен(а)
12.07.2007
Порука
213
Reaction score
2
rts pravi kombinovani prenos, imas u programu.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.800
Reaction score
1.115
Локација
Ivanjica
Oboricemo ih na pleca nasim patosom ;). Opusteno samo. Uzivajte GROBARI malo.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Само победа!!!

Та прича коју форсира СС, да их се прибојава, величајући их, је заправо добра ствар, говорећи о нашем менталитету, односно домаћим играчима.
Човек жели да играчи изађу на терен максимално сконцентрисани, како би већ у првој утакмици направили добар резултат...

Формација са 2 задња везна је заправо варка, бар се мени тако чини. Мислим да ће Камара бити више офанзиван, ближи голу, што је добра ствар.
Видим да га многи оспоравају, да има нетачан пас, да је несигуран... Не знам да ли у току утакмице приметите колико му пута увале лопту, кад му је човек фактички на леђима. Имао сам осећај као да му намерно то раде. Човек је уз Волкова тренутно најбољи играч овог тима, чињеница!

Мене више брине леви бек. Станковић је мени искрено јако лош, некако ми делује панично у неким комплекснијим ситуацијама, што не би смело да се дешава њему, као играчу задње линије.
Али опет, Давидов или он, није велики/квалитетан избор.

Све сем победе је срамота!
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Ja se secam jedne Evro-utakmice (ne mogu tacno da se setim koje, dal Arsenal bese...) gde je Stankovic odlicno odigrao levog beka. To naravno ne znaci da je on vrhunski igrac na toj poziciji, ali ne znaci ni da nam je sigurna propast sa njim.

EDIT:
Mislim da je ipak protiv Anderlehta.
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Samo ozbiljan pristup kao protiv N. Pazara, koncentracija svih 90 minuta, bez potcenjivanja i pobeda nece izostati....NAPRED PARTIZAN!!!
Sto se tice Stankovica, dok je igrao u Dinamo iz Vranja prirodna pozicija mu je bila upravo levi bek, tek kasnije u Ofk promenio poziciju, u svakom slucaju moze itekako dobro da odradi svoj posao na poziciji levog beka... Protiv Anderlehta u Briselu je sasvim zadovoljavajuce igrao...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top