Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
To sa Sumom je valjda neka logika koja kaze - bolje da bude u zivom zidu nego da ide da skoci...drugo objasnjenje nemam.
Kljajic je katastrofalno odreagovao, nije mu prvi put...nesiguran golman uliva strah igracima i onda kad god nas napadnu mi se tresemo i plasimo da ce i posle laganog suta pasti gol.
Ili da se da sansa Stevanovicu ili da se dovede golman, siguran, pouzdan...sta kosta da kosta. Pre bih doveo golmana nego stopera ako moram da biram.
Golman mora da bude bucan, cvrst, odlucan, luuud....a Kljajic mi deluje totalno smuseno.
Kod prvog gola Ciganiakosa kod nas kuci on umesto da udje u sut igracu, izadje malo ispred gola, skrati ugao, on ostaje bukvalno na gol liniji i ovaj mu daje gol u blizi ugao....
Radisa Ilic nas je onomad skoro totalno uskratio istorije protiv Anderlehta....
Kvalitetan golman vredi kao dva odlicna stopera...to je moje misljenje
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
Kljajić je "linijaš", videlo se i na ovoj utakmici kako ga odbrambeni igrači "zovu" da pokupi loptu u par navrata a on ne izlazi i onda kreće panika..
nama na ovom nivou takmičenja treba golman koji će da uliva sigurnost zadnjoj liniji, da brani sigurne stvari a ako odbrani i neki protivnički zicer to je bonus - imamo/imaćemo napad koji može da "pokrije" te 100% šanse ako se dese pozadi..
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kljajić ima strah od jakih utakmica, tremaroš! Zna da brani ali šta čovek zna da primi to ne zna niko. Protiv Baskijaca i ovo sad je za anale!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.394
Reaction score
2.088
Direktno zreb se moze pratiti na Partizan TV, za Djukicem i bombasom.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Mislim da smo dosta rekli za ovvu godinu sto se tice Lige Sampiona i ova tema se zatvara do sledece godine.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top