Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Neka se mi do grupa provučemo protiv najsmešnijih ekipa, ali samo da se provucemo! U grupe neka dođje ko god hoće!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Ja sam za to da mi udjemo u LS bez obzira sa kim igrali :D
Zreb je za Partizan totalno nebitan i to je tako decenijama...jer secam se Njukasla i Anderlehta zbog kojih smo sebe unapred prezalili, a secam se i Artmedije, BATE-a, AEL-a kojima smo se kao ludi radovali...nista nama zreb ne znaci

Pred zreb cemo da dobijemo 5 potencijalnih rivala tako da ce i pre samog zreba neke ekipe da otpadnu...moje zelje:
- Grcki cigani
- Seltik
- Kopenhagen
- Salzburg
- Ludogorec
Na noz !!!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Ako Boze zdravlja prodjemo Buducnost u Q2, potencijalni rivali u Q3 pa i Q4 su nam upravo ovi:

Apoel
F91

Zalgiris
Ludogorec

Karabah
Samtredia

Hibernians Malta
Salcburg

Bate Borisov
Alshert

Zilina
Kopenhagen

Zrinjski
Maribor

Linfild
Celtic

IFK
Legia

Olimpijakos

Mogao bi neki skauting da se napise o ovih 19 ekipa, kako su npr ovi iz Q1 igrali, koga su doveli, koga ostali dovode, itd.
Ja sam optimista kakav nisam bio od 2003. Jos ako stvarno dodje Suma, to je to, ulazimo u grupe LS, stavljam potpis.
Zanimljivo, u većini ovih parova nalazi se klub sa kojim smo već igrali u nekom Evro-takmičenju...hoće li se istorija ponoviti, ili će nam, ovoga puta, ,,zapasti,, neki novajlija?
Naravno, ako prvo prođemo Budućnost...a svi se nadamo da hoćemo...

https://www.youtube.com/watch?v=MugS79yD1m8
https://www.youtube.com/watch?v=bNEob7PXjTE
https://www.youtube.com/watch?v=N_tDD8TGYYI
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Salcburg je nezgodan, ali su izrazito domacinska ekipa. Definitivno nisu ekipa koja puno mari za odbranu i igraju na gol vise uvijek.
Salcburg me mozda najvise "plasi". Imaju mnoooogo para ulazu mnogo para a godinama ne ulaze u LS, da se to ne slomi na nama.. Od ovih parova za Q3 prizeljkujem nekog osrednjeg, tipa Karbah ili Bate, a za Q4 ko god da dodje ako hoces u LS moras da pobedis, tu nema puno biranja tu su svi nosioci grom.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Obe utakmice prenosi Arenasport :D: a prvu i rts (ovo ne vazi za Crno-beli Beograd :) )

Sto se zreba tice, trece kolo nam je ubedljivo najbitnija utakmica, t.e. dvomec u novoj sezoni, zato prizeljkujem najlakseg moguceg protivnika, recimo, Maribor.

Inace, vidim da Ludogorec ima cak 18 stranaca, a nama je sest bilo previse :?
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.350
Reaction score
6.580
Локација
Tamo gde si ti!
Ja sam za to da mi udjemo u LS bez obzira sa kim igrali :D
Zreb je za Partizan totalno nebitan i to je tako decenijama...jer secam se Njukasla i Anderlehta zbog kojih smo sebe unapred prezalili, a secam se i Artmedije, BATE-a, AEL-a kojima smo se kao ludi radovali...nista nama zreb ne znaci

Pred zreb cemo da dobijemo 5 potencijalnih rivala tako da ce i pre samog zreba neke ekipe da otpadnu...moje zelje:
- Grcki cigani
- Seltik
- Kopenhagen
- Salzburg
- Ludogorec
Na noz !!!

Bez grčkih cigana, bilo bi sranja 101%, a znamo ko bi izvukao deblji kraj što se tiče kazne uefa.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ja sam za to da mi udjemo u LS bez obzira sa kim igrali :D
Zreb je za Partizan totalno nebitan i to je tako decenijama...jer secam se Njukasla i Anderlehta zbog kojih smo sebe unapred prezalili, a secam se i Artmedije, BATE-a, AEL-a kojima smo se kao ludi radovali...nista nama zreb ne znaci

Pred zreb cemo da dobijemo 5 potencijalnih rivala tako da ce i pre samog zreba neke ekipe da otpadnu...moje zelje:
- Grcki cigani
- Seltik
- Kopenhagen
- Salzburg
- Ludogorec
Na noz !!!

Donekle se slazemo sa zeljama, mada licno bih voleo da izbegnemo musave iz Grcke i Ludogorec. Za ove prve sto zbog situacije sto zbog jacine tima dok nam Ludogorec ocigledno nikako ne lezi kao ekipa. Dva puta su nas vec izbacivali iz kvalifikacija za LS i to oba puta na nasem terenu a imali smo povoljne rezultate pred revans. Ne bi voleo da se desi eventualno i treci put.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
...
...dok nam Ludogorec ocigledno nikako ne lezi kao ekipa. Dva puta su nas vec izbacivali iz kvalifikacija za LS i to oba puta na nasem terenu a imali smo povoljne rezultate pred revans. Ne bi voleo da se desi eventualno i treci put.
Ne znam kako se kaže u Ludoj Šumi, ali u Srbiji se kaže treća sreća, pa...ko zna, nekome bi se ona osmehnula i u tom trećem duelu...pitanje je samo kome...
Mene ne brinu mnogo imena protivnika, vreme je nekako da opet (kakogod!) uđemo u LŠ, nismo odavno...
Ako smo svojevremeno odigrali tri ,,egal,, utakmice sa Galaktikosima iz Madrida, Portom šampionom Evrope i jakim Olimpikom iz Marseja, što sad ne bismo bili bolji od timova koji nisu vrhunska evropska klasa?!
Nismo ni mi, ali, jbg...e pa nisu ni oni...pa kom opanci, kom obojci...
I čija nana crno-belu vunu prede...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Lepo sam rece..treca sreca samo kome pitanje je..moze da se desi i njima i nama...Iskreno plasi me da igraci ne pregore u zelji da konacno razbiju maler zvani Ludogorec.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ne bih da prekidam žurku ali sa kojim konačnim rezultatom smo prošli budućnost ?
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Salcburg me mozda najvise "plasi". Imaju mnoooogo para ulazu mnogo para a godinama ne ulaze u LS, da se to ne slomi na nama.. Od ovih parova za Q3 prizeljkujem nekog osrednjeg, tipa Karbah ili Bate, a za Q4 ko god da dodje ako hoces u LS moras da pobedis, tu nema puno biranja tu su svi nosioci grom.
Nisu vise toliko finansijski jaki. Red bul sve pare usresredio na Lajpcig, ovi su odavno prezaljeni.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Igramo protiv raspale ekipe Budućnosti.

Mladost ih je tukla 3-0 kao gost.

Ako se ovde budemo mučili, onda treba da se ugasimo.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ni meni taj Salcburg nije bauk sad, može.
Ali, daj da mi prvo prođemo Budućnost...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Sanjao sam utakmicu protiv Buducnosti i u jednom trenutku pise rezultat 0:1 pa se komentator izvinjava zbog greske i potom pise rezultat 7:0 :D
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=07&dd=08&nav_id=1280725

"Pred nama su dve teške utakmice i siguran sam da će nijanse odlučivati o pobedniku. Partizan je favorit na papiru, imaju dobar tim, a na nama je da im pomrsimo planove. Motiva neće faliti i očekujem pravi spektakl. Želeo sam da izbegnemo Ludogorec, i ta mi se želja ostvarila. Ostala je još jedna – da eliminišemo Partizan", kaže Kažić za 'Novosti'.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Buducnost mora da se prodje, kako god. Neka budemo i sramotni, ne bunim se cak i ako ovde bude 2-2 a dole npr 4-4. Protiv Buducnosti je najbitnije pod 1 da se prodje u Q3, pod 2 da svi ostanu zdravi i nepovredjeni, pod 3 da se obavezno izbegnu crveni kartoni, pod 4 ako moze neka se izbegnu i zuti i tek pod 5 mi je na listi prioriteta da pokazu napadacku igru kakvu zelimo, ali sto se mene tice moze i bez stavke 5 ukoliko ostvarimo predhodne 4.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Pre zreba UEFA prema nekom svom kriterijumu odredjuje 5 timova protiv kojih cemo moci da igramo.
Prosli put su to bili Steaua, Apoel, Ludogorec, Makabi TA, Sparta Prag. Dakle uglavnom istocnjacke ekipe osim Sparte koja je ujedno i najbliza zapadnjacka ekipa.....ako UEFA opet ponovi nesto slicno rivali ce nam biti:
APOEL
Karabah
BATE
Legija
Ludogorec
Eventualno Olimpijakos ili Maribor umesto neke od ovih ekipa
Mislim da nas nece uvrstiti u zreb sa Salzburgom, Kopenhagenom i Seltikom
Za Buducnost ne brinem...bice laksi rival od Dile Gori
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top