Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ako doguramo do ključnog kola ja navijam za seltik :)
Ali predug je put do njih + nas vodi sns bagra..
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.207
Reaction score
36.737
U play-of mozemo da budemo nosioci samo ako do tada ispadne 6 ili 7 nosioca sto je realno nemoguce.
Pred zreb za Q3 imamo najjaci koeficijent od svih nenosioca ako se ne varam..znaci prvi smo ispod crte.

Dovoljno je da ih ispadne i "samo" 5 u nekoj kombinaciji, posto u poslednjem krugu ima ukupno 10 klubova. :wink:

Sto se tice ovog dela za Q3, mislim da smo malo dalje od crte. Ima jos nejasnoca po prvenstvima, ali smo blize donjem delu nepovlascenih nego gornjem.

https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/seedcl2017.html

Da mi doguramo do Q3 prvo, pa cemo da vidimo sta i kako dalje. Sto se Seltika tice, izvukao nam se onomad protiv jebene Artmedije, mozda je vreme za naplatu dugova. :D
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
@Loznico ako udzemo u nekoj od grupa EL ili lige jeurope SNS bagra moze da nam pusi PARTIZANSKI tompus.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Pred zreb za Q3 imamo najjaci koeficijent od svih nenosioca ako se ne varam..znaci prvi smo ispod crte.
U najboljem slucaju po nas, mi smo drugi ispod crte, u najgorem ctvrti.
Jebote, koliko samo nazadujemo kad Astana, Garabag i Malme recimo imaju bolji koeficijent od nas...:prekrsti
Legija, Slavija, Apoel, Bate, Maribor...pozeljna petorka.
Slavija sigurno nece biti nosioc, oni imaju koeficijent cak gori i od nas (8,135).
Recimo umesto njih, mogli bi u ovu petorku da budu Garabag i Malme (ako Legija ne bude sampion Poljske).:)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Znaci drzimo fige da Slavija izdrzi, a da Legija dozivi sunovrat u poslednjem kolu. Ne volim te cehe, povampire se preko noci (Viktorija bi bila nosioc), a Legija...imam alergiju na rec "poljski". Tomic baksuz...da je preskocio bar 2 kola druga bi danas bila prica. Mada je mozda ovako i bolje....bolje smo prolazili kao nenosioci nego kao nosioci.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Za taj koeficijent da zahvalimo Djurinoj ekipi. Kad je on dosao na celo, imali smo koeficijent oko 28. Posle njegovog odlaska i filozofije "Liga sampiona nije za nas" dosli smo do fantasticnih 14 bodova.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Pero, svaka cast za prikaz. Ja sam za to da dobijemo sto jace protivnike. Uvek smo lakse izlazili na kraj sa njima, nego da se vucemo kao vucibatine sa nekim outsider-ima ili ne day Boze ex-YU timovima.

Ja sam na stanovistu da ulazimo u LS. Greota je po Ivicu drogosa da ne doktorira kad ga je ovako fino krenulo. Nadam se da je Marko naucio lekciju od Bilica i onog poraza. Kako se igra i sta se radi po Evropi. S tim u vezi, da ne zna neko kako zivi i cime se bavi Oumaru?

@Sarma

Koliko se secam, UEFA je promenila sistem bodovanja, tako da tih 28.xxx kojih se i ja sa setom secam, verovatno su equal ovih 16.xxx koje sada imamo. Steta za proslu sezonu. One penale i zatvorene oci prilikom suta Neci Mihajlovicu nisam oprostio ni dan danas. Bukvalno samo dva meseca posle toga bio u fazonu, da li je realno da smo ispali. Naravno, Leonardo je sedeo na klupi, a Vlahovic je napadao!? Ludilo mozga Ivana "po svaku cenu hocu da budem trener" Tomica.

Nadam se da smo pametniji ovaj put, a realno i treba da naplatimo tu nesrecu od prosle godine.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
A da li ce Salzburg uopste igrati kvalifikacije za LS, oni i Lajpcig imaju istog gazdu pa je bila neka prica da dva tima koja imaju istog vlasnika ne mogu da igraju isto takmicenje?
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.904
Локација
Tu, odmah iza tebe
Koliko se secam, UEFA je promenila sistem bodovanja, tako da tih 28.xxx kojih se i ja sa setom secam, verovatno su equal ovih 16.xxx koje sada imamo. Steta za proslu sezonu.

Jok, to menjanje stupa tek od sledece sezone.

Za taj koeficijent da zahvalimo Djurinoj ekipi. Kad je on dosao na celo, imali smo koeficijent oko 28. Posle njegovog odlaska i filozofije "Liga sampiona nije za nas" dosli smo do fantasticnih 14 bodova.

2007. smo imali koeficijent 31.256 :(

https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method3/trank2007.html
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Koliko se secam, UEFA je promenila sistem bodovanja, tako da tih 28.xxx kojih se i ja sa setom secam, verovatno su equal ovih 16.xxx koje sada imamo.
Ne, gresis.
Po danasnjem bodovanju bi imali vise.
Tada se za ulazak u grupnu fazu LS dobijalo 2, a danas 4 boda + tada se dobijalo manji deo od "nacionalnog" koeficijenta (to je i onako nesto sitno).

Dakle, ako smo tada imali, prema starim sistemom 31,256 (hvala @Tomic11) to po danasnjem bodovanju bi bilo jednako na 34,....; a nama je danas koeficijent 16.075.
Znaci koeficijent nam se smanjio za vise od duplo...:roll:

Edit:
Kad smo kod klupskog koeficijenta, ako mislimo da nam se poveca za sezonu 2018/19, mi sledece sezone ne smemo ni pod razno da ne udjemo u grupnu fazu, posto brise nam se koeficijent od 3.600 iz sezone 2012/13 https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/trank2017.html kad smo igrali u LE sa Nefciem, Interom i Rubinom i osvojili 3 boda u toj grupi.
To znaci da mi moramo da udjemo u grupnu fazu LS (4 boda na koeficijentu jos od starta) ili LE i osvojimo bar 3 boda za klupski koeficijent (1 pobeda + 1remi ili 3 remija (pobeda nosi 2, a nereseno 1 bod za klupski koeficijent)).
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
A da li ce Salzburg uopste igrati kvalifikacije za LS, oni i Lajpcig imaju istog gazdu pa je bila neka prica da dva tima koja imaju istog vlasnika ne mogu da igraju isto takmicenje?
http://www.sportske.net/vest/medjun...li-salcburg-ko-ce-u-ligu-sampiona-297814.html

Ako je verovati ovom tekstu Salzburg bi mogao da izvisi....s obzirom da je Lajpcig direktno obezbedio LS. Neku konacnu vest o ovome nisam uspeo da nadjem.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.256
Reaction score
18.179
Локација
Kej Republika
Svake kvalifikacije za LS vrte se jedne te iste ekipe. Ili se ja tripujem nesto :)
Svaki put Seltik, Slavija, BATE, Luda suma, APOEL...samo se vrti u krug izgleda.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.434
Локација
Македонија
Ako je verovati ovom tekstu Salzburg bi mogao da izvisi....s obzirom da je Lajpcig direktno obezbedio LS. Neku konacnu vest o ovome nisam uspeo da nadjem.

Mislim da ce Salzburg imati prednost zato sto je bio sampion svoje zemje a Lajpcig ispada. Ne bi me zacudilo da na kraju pronadju neke 'rupe u pravila' i da oba kluba dobiju pravo da igralu LS
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Laze_PFC,
Kakav Lepzig ispada? Sta pricas? Direktno se plasirali u CL. Njima dok su u trecoj ligi bili po 50 000 dolazilo na stadion, a u Salzburgu posle promene imena puskom ne mozes ljude da nateras na stadion.

milance,
jeste tako, zato sto nam je liga treca evropska klasa, i uvek budu maltene isti protivnici. Tako ce i da ostane doklegod FSS bude ispod 15. mesta. Kao sto je Stanoje rekao, niko ostalim srpskim klubovima ne brani da skupljaju bodove za nacionalni koeficijent. Samo, za tako nesto doticni trebaju prvo da pocnu da igraju fudbal.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.414
Локација
Beograd
Meni ti koeficijenti i nosioci-nenosioci ne znače skoro ništa...
Izbacivali smo one sa većim koeficijentom, ispadali od onih sa manjim...
Meni je bitno kako ćemo mi da odigramo tu sudbonosnu utakmicu...
...ali ne bih još o tome, nismo ni završili domaću sezonu, nismo preživeli prelazni rok...itd, itd, itd...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.727
Vazno je da ne pravimo tim od nule i da neme neiskusnih, golobradih u kvalifikacionim utakmicama.

Kad se setim na kakvim smo smesnim penalima ispadali, presmesni crveni kartoni Babovic, ludara Trajkovic,primamo golove na balone izmedju 2 stopera. A da se ne bi desavali takve stvari, ovaj tim mora minimalno da se menja.

-------------------------------------------

Inace da dam svoje iskreno mislenje, Marko Nikolic nikad nista nece uraditi u Evropskim takmicenjima. Cak nije ni covek koji bi pomerio granice samopouzdanja kad su takve utakmice u pitanju jer forsira seoski fudbal. Jedan jedini fudbaler koji pravi razliku po krilima je Leonardo, i on ako ode onda smo osudjeni na klosarenje.
Evo da ne razvlacim mnogo, pogledajte i simptom panike, i kako se povlacimo u odbranu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Ja bi te banovao momentalno za to sto si rekao pa makar bilo istina to sto pricas, a ne da nije istina nego je odvala kakvu ni cigani ovih dana ne izgovaraju, a kamo li navijac Partizana.
Totenhem 0-0...sa Ludogorecom bio egal celo drugo poluvreme sa igracem manje....sa slabijom ekipom od ove smo sa njim u Evropi odigrali zadovoljavajucu sezonu. Nikolic tek sad ima priliku da pokaze sta zaista ume jer jacu ekipu od ove nije imao u karijeri pogotovo kad budu dosli taj novi stoper i ofanzivni vezni (mozda i desni bek). Jos ako nas malo sreca u zrebu pogleda pa nam posalje neki tim cija nam igra i filozofija odgovara moze cudo da se desi..
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Vidji brata koliko pojma o fudbalu nema, i jos necije uspjehe naziva seoskim. Sto je mnogo mnogo je.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top