Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Dajte onda i sutra da nam zakljucaju stadion da slucajno ne ispadne neki incident.
Ovo je namestaljka uprave sa agentima...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.798
Reaction score
1.112
Локација
Ivanjica
Na UEFA sajtu nas pominju jedino oko one finansijske kontrole 11.01 nema nas nigde proverio sam od 14.07.2016 pa do sada... Jedino ako ne urade update uskoro.
Sto dalje implicira da uprava nece da rizikuje ...
 

nikola tesla

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
277
Reaction score
0
Локација
Partizane znaj Karaburma tvoj je kraj...
Strasno ko vodi ovaj klub (na stranu sto sam i ja mirniji kada su smanjene sanse da nas izbace zbog eventualnih incidenata).
Najbolje da prekinemo sa pracenjem Partizana, tako necemo biti nikada ni kaznjeni :prekrsti
Da ne pricam o tribini sa kojom je to uradjeno u dilu, jer to nije tema ovde.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Nije lose
Ima li ko informaciju kada i gdje se igra prva utakmica u trecem kolu?

Ja imam informaciju da cemo svi saznati najkasnije 24 casa nakon sto se plasiramo u 3. kolo.

Saznaćemo u petak tada je žreb za 3 kolo

Ali valjda je druga priča ako sranje naprave u svojoj režiji, a druga ako klub organizovano vodi, zar ne?

Kad smo mi u pitanju ne.

Bojim se da ne bude neko skandiranje oko Srebrenice... Ovih iskreno sa Juga se ne bojim, ali udbaških sinova koji će biti poslati tamo sa zadatkom. A ono što me kopka je to da je psiho ogorčen na nas radi jebanja mu mezimice, i onakvog završetka sezone.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Mislim da botoks usni nije od koristi da se peva tako nesto jer je on ipak na prs u dupe sa svi neprijateljima srpskog naroda i ne bi da kvari to ni po cenu da se svedemo na bg pasaluk.....ali ipak...ko zna....treba biti spreman na sve.
Sto se samog terena tice tu ocekujem apsolutnu dominaciju i posle utakmice ce najveci utisak biti - odlican rezultat ali steta sto nismo iskoristili bar jos 2 odlicne sanse od mnogih....
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Kad nemam koga da pitam moram ovde, mada jedan clan je vec pitao- sto Radin nije prijavljen, ne kazem da treba da igra umesto Evertona jer je Evi br.1 u celom timu, ali decko kida!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
ocigledno se njegove tehnicke mogucnosti ne svidjaju Djukicu
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Mislim da je sramota to što Radin nije prijavljen za Evropu.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Čim je licenciran Marjanović znači da je on u blagoj prednosti, pritom tu je i novi Miletić koji može da igra desnog beka, pa ni tu Đukić ne vidi Radina...
Tu je i Jevtović, ali očigledno počinju Everton i Kosović.

Žao mi je Radina, ali može da se desi i da ima neku povredu, stvarno ne znam... ono što mi nije jasno je što imamo 21-og igrača na A listi, znači 4 slobodna mesta...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Suma vrijedi za cetvoricu :) Ma ko zna sta se desava i zasto je ostao u BG. Mislim da ce on tek da igra sledece godine ili ukoliko neko od ovih trenutnih standardnih ode... Uglavnom postujem da Djuka zna sta i kako.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.862
Локација
Kobasicarija "Venac".
vala bas...I meni zao radian. decko je sasvim ok igrac, barem ono malo sto videsmo of njega.
nego, ima li djola jovanovica na spisku???
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Đole Jovanović je na B listi (1996. i mlađi), sa Pantićem, Bošnjakom, Svetom Markovićem...
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Jaaako cudna odluka za Radina, odlican back up. Mozda ima neku ponudu jbliga, nema mi fudbalske logike da ne bude u ekipi.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.790
Reaction score
2.535
Локација
CyberSpace
Čim je licenciran Marjanović znači da je on u blagoj prednosti, pritom tu je i novi Miletić koji može da igra desnog beka, pa ni tu Đukić ne vidi Radina...
Tu je i Jevtović, ali očigledno počinju Everton i Kosović.

Žao mi je Radina, ali može da se desi i da ima neku povredu, stvarno ne znam... ono što mi nije jasno je što imamo 21-og igrača na A listi, znači 4 slobodna mesta...

i meni je žao Radina, ali može i Tawamba da igra zadnjeg veznog :roll: :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Svaki trener ima neku svoju viziju i igrače koje voli da ,,gura,, u tim ili ih iz tima izbacuje...
Đukić je u svom prvom ,,mandatu,, u Partizanu uradio još mnogo radikalniji ,,rez,, nego što je to sadašnje izostavljanje Radina iz dvomeča sa Budućnošću...tada se bio odrekao mnogo većih fudbalskih (i Partizanovih) imena...

Da...na desnom beku su mu Vule i Nemo...Radin bi bio tek treća opcija...
A kao zadnje veziste ima Evija i Kiću, ali isto mesto mogu da igraju i Jevta koji plus može da pomogne u skoku, ili Marjanče koji ima dobar prekid i šut, pa čak i Saša Ilić ponekad igra nešto slično vezisti ,,otpozadi,,...
Dakle imamo 5 zadnjih vezista za samo dva mesta na samo dve utakmice...neko je morao i da ispadne iz kombinacije, šta će nam šestorica za to...

Cenim da je Đukina procena i ideja da smo znatno jači od rivala i da nije toliko bitno imati ,,terijere,, (i Evija i Radina) koji će da zatvore sve po sredini, nego kako da probijemo bunker - dakle Kića koji je više orjentisan na ofanzivu, pa čak u nekoj varijanti eventualno Jevta koji može da skače na centaršuteve, Marjanče koji može dobro da nabaci i šutne, Sale da nešto poveže, izmuva, namesti...

Ofanzivni Partizan protiv defanzivnog rivala - takva su bar očekivanja, i ka napred će biti orjentisani i zadnji vezisti...a da li će tako i biti...odgovor dobijamo uskoro.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Saznaćemo u petak tada je žreb za 3 kolo
Znam bre, ironican sam bio.
Vise zbog sujeverja, nego li zbog toga sto sumnjam da cemo proci Buducnost, ali jos njih nismo prosli.:wink:
Ustvari, pa i nisam bio predaleko od istine, ako nasi potencijalni rivali koje "izvucemo" na zrebu u petak igraju revans sledece srede, a posto mi ogramo revans u utorak saznacemo tacno ime rivala dan nakon revansa.

Sutra bilo bi lepo kad bi otvorili utakmicu u prvih 20 minuta, ustvari ako bude za nas nekih 2,3-0 vec na poluvremenu. Posto ce oni 100% igrati bunker, bilo bi od velikog znacaja da nema sebicnosti kod nasih napadaca, takodje ni previse razmisljanja i najbitnije od svega da bude bar 3 puta bolja realizacija nego sto je bila na prijateljskih pripremnih utakmica tokom pauze!

Za kraj, nadam se da ce sto vise ljudi doci na stadionu da pozdravimo ove momke kako dolikuje na prvu zvanicnu utakmicu nakon osvajanja duple krune.
Znam da su skupe karte i da je vrucina, ali ljudi ako ja mogu da se cimam 900km (u oba pravca) u toku radnog dana, dodjite i vi!:partizan_fan:
Partizan igra,nije bitno sa kim, bitno je da igra!:D:
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.254
Reaction score
3.267
Локација
Beograd
Buducnost prosle godine na penale ispala od Genka.

Sutra hrabro. Bice cudno, ako lepo krenemo, bice 4:1 sigurno. Ako se oni naloze, bice zeznuto, mozda 2:1.

Pamet u glavu I bez opustanja, uvek sam jedva cekao da nam oni padnu, da nema tog rivalstva izmedju bivse brace, ocekivao bih po kvalitetu ubedljivu pobedu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.862
Локација
Kobasicarija "Venac".
voleo bih znati sta smo to lose uradili protiv zaglebja. na utakmici sam bio, I nisam cuo niti video nista eksplicitno:confused...sem sto je istok na samom startu zagrmeo "vucicu pederu".
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Na forumu nakon sto godina.
Došala moja velika želja za trenera, samo Bleki otišao. Biće to dobro.
Pozdrav svima, vidim skoro svi ste tu plus par novih.
Čujemo se Profesore za par dana za ono naše.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top