Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
-------------------------------------------

Inace da dam svoje iskreno mislenje, Marko Nikolic nikad nista nece uraditi u Evropskim takmicenjima. Cak nije ni covek koji bi pomerio granice samopouzdanja kad su takve utakmice u pitanju jer forsira seoski fudbal. Jedan jedini fudbaler koji pravi razliku po krilima je Leonardo, i on ako ode onda smo osudjeni na klosarenje.
Evo da ne razvlacim mnogo, pogledajte i simptom panike, i kako se povlacimo u odbranu.

Treba neko kao @Ilyasova da nas spusta na zemlju.Samo ti brate pisi iskreno.Ja se neslazem oko ovog upisa od gore ali ko sam pa ja.

IDEMO DALJE ZA ISTE PARE 001 do kraja.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Vazno je da ne pravimo tim od nule i da neme neiskusnih, golobradih u kvalifikacionim utakmicama.

Kad se setim na kakvim smo smesnim penalima ispadali, presmesni crveni kartoni Babovic, ludara Trajkovic,primamo golove na balone izmedju 2 stopera. A da se ne bi desavali takve stvari, ovaj tim mora minimalno da se menja.

-------------------------------------------

Inace da dam svoje iskreno mislenje, Marko Nikolic nikad nista nece uraditi u Evropskim takmicenjima. Cak nije ni covek koji bi pomerio granice samopouzdanja kad su takve utakmice u pitanju jer forsira seoski fudbal. Jedan jedini fudbaler koji pravi razliku po krilima je Leonardo, i on ako ode onda smo osudjeni na klosarenje.
Evo da ne razvlacim mnogo, pogledajte i simptom panike, i kako se povlacimo u odbranu.

Vidi poseri se još malo po čoveku koji je osvojio nešto što je 99% ljudi mislilo da je nemoguće.
Poseri se po čoveku koji je držao ekipu kao niko nikada dok je fašistički klub krao kapom i šakom, i svaki tim bi psihički pao, ali ne i Partizan sa mudonjom Markom, nego ih je držao kao besne pse.
A ti jadniče se posrami, ali znam da nećeš jer obraza nemaš.
Ziveo Partizan i njego trener MARKO NIKOLIĆ koji se popišao na fašistički klub i FSS i ciganskog govnara mrakića
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.280
Локација
Kej Republika
Vazno je da ne pravimo tim od nule i da neme neiskusnih, golobradih u kvalifikacionim utakmicama.

Kad se setim na kakvim smo smesnim penalima ispadali, presmesni crveni kartoni Babovic, ludara Trajkovic,primamo golove na balone izmedju 2 stopera. A da se ne bi desavali takve stvari, ovaj tim mora minimalno da se menja.

-------------------------------------------

Inace da dam svoje iskreno mislenje, Marko Nikolic nikad nista nece uraditi u Evropskim takmicenjima. Cak nije ni covek koji bi pomerio granice samopouzdanja kad su takve utakmice u pitanju jer forsira seoski fudbal. Jedan jedini fudbaler koji pravi razliku po krilima je Leonardo, i on ako ode onda smo osudjeni na klosarenje.
Evo da ne razvlacim mnogo, pogledajte i simptom panike, i kako se povlacimo u odbranu.

Kolega, sedi 1.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Dobio je adekvatnu kaznu, nemojte mu vise odgovarati.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Bilo bi dobro da adekvatnu zastitu poput Nikolica ima i Iliev, najzasluzniji za sve lepo sto nam se dogadja u zadnje vreme.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.864
Reaction score
13.596
Iliev je bio napadan ponajvise nakon Zaglebja....izgleda da je bilo potrebno vreme pa da bolje procenimo kvalitete jednog sportskog direktora. Po mom misljenju on je i sa Goguom pogodio...sto se igrackih kvaliteta tice ali se ispostavilo da je u pitanju psihicki nestabilna licnost, loseg karaktera za klub kakav je Partizan...crnca i stoper...to mi nikad nije islo zajedno...jedan je Taribo West :šal Moje poverenje u Nikolica i Ilieva je takvo da znam da ce odabrati najbolja moguca pojacanja koja Partizan moze da priusti u ovom periodu....moramo svim silama da jurnemo direktno na Ligu sampiona pa ako usput ipak zavrsimo u grupi LE onda ok...verujem da bas tako njih dvojica i razmisljaju.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Svake kvalifikacije za LS vrte se jedne te iste ekipe. Ili se ja tripujem nesto :)

Isto tako ti je i iz ugla ovih okolnih zemalja sa kojima se ukrstamo. Uvek neki Partizan! Mada na nasu zalost, dobrano smo pozeljan protivnik. Kako god, ja ne gubim nadu... Mora da nam se zalomi neka evropska epopeja po svim kosmickim i bozjim pravilima i pravdama. Kad vec nije na 50-togodisnjicu od Brisela, cenim da i ova 50+1 nije nista losiji kandidat.

Samo hrabro, i gazimo sve, pa makar bili i grcki cigani. Zapravo, pogotovo njih...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.864
Reaction score
13.596
Jevropa nas odrzava u zivotu, ta ucesca u grupnim fazama nam glavu drze iznad ovog zivog fudbalskog blata u Srbiji i zato ocekujem da konacno svim silama, bez okrnjenog sastava plus sa pojacanjima napadnemo evropsku jesen i tamo probamo da budemo iznad naseg proseka...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
Ilievu ću da se izvinem nakon ovog prelaznog roka, kad radi sam bez Tomića, ako tu položi, ima naklon od mene, i duboko izvinjenje.

+1
mada bih voleo da mi se bojazni ne ostvare, i da može i bez Ivana da odradi dobar posao.. :confused
a ima i dobrog mentora naš "bombaš" :D, ako ono u intervjuu koji je radio Pantić sa njim nije bila samopromocija ( u šta sumnjam, ne vidim motiv da to radi iz Reala, a i ne deluje mi kao takva ličnost)
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Radili su zajedno, mada je Tomic najvise birao igrace. Hteo je da napravi brzu ekipu, sto i vidimo po fudbalerima koji su dovedeni (Leo, Everton, Miletic...) i koji su oterani( Jovanovic). Sad nam ostaje da vidimo kako ce se Iliev sam snaci, mada ne sumnjam da ce odraditi ovo dobro.
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Ja koliko se secam intervjua iz prosle sezone, Evertona je primetio Iliev slucajno dok su skautirali drugog igraca i predlozio ga Tomicu, a ovaj sa odusevljenjem prihvatio da se on dovede. Prema tome, ima Ivica itekako oko za dobrog igraca.
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Honved i praška Slavija novi šampioni u svojim zemljama.Povoljno po nas ako sam dobro pratio?
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Samo da ne zakačimo Hanoved, dobra ekipa privatan klub, i ono što je najgore u drugom kolu ko ispadne nema popravnog ne ide u LE, tako da se drugi krug mora proći.
Na stranu što mislim da smo kvalitetniji od Hanoveda, ali bih više voleo neku lakšu ekipu.
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Pre par godina sam bio u poseti skolskom dok je igrao za Honved. Vlasnik je madjarski jevrejin, izmedju ostalog i gazda budimpestanskog hooters-a lokala sa sisatim konobaricama(silikoni im uslov za posao :D ) pun je kao brod. Imaju internat kod sportskog centra i stadiona, ulazu dosta u omladinsku skolu. I dalje im je izgleda trener italijan koji je i tad bio na celu struke kao i nekolicina igraca iz tog perioda. Tih godina ih je vojvodina tukla ubedljivo sa Markom na celu pa verujem da bi to ponovio i ove godine sa Partizanom. Uglavnom mislim da su slabiji od nas za bar nekih 20%.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Honvedu je glavni igrac neki italijan sa 30+ godina i karijerom iz Serie B i par meceva za Juventus dok je bio klinac... Orbanovo ljubimce je mnogo bogatiji klub(Lazovic i Scepovic nasi tu igraju), ali su izduvali za titulu (svaka slicnost sa Smrdijom je namerna)

Nema puno smisla pricati o zrebu dok ne vidimo u kakvom sastavu cemo docekati prve utakmice... Hteli mi da prihvatimo to ili ne, nama su Leo, Everton i Djurdjevic 80% tima...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.864
Reaction score
13.596
Jebe mi se za sve te ekipe...na zreb uticaja nemamo ali na sami sebe imamo uticaja i moramo da ucinimo sve da sto jaci docekamo evropska iskusenja...pa ko god da padne pao je, a do tada mozemo da naglabamo o tome ko bi nam bolje legao....cisto da brze prodje vreme....samo cvrsta vera u samog sebe, kvalitetna priprema u svakom smislu i idemo...nek krv propisa svako ko misli da ce se lako prosetati terenom drevnog JNA....!!!
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Ima li neki link gde se redovno azurira izgled sesira?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top