Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Bojim se da ne bude laka kao shamrok ..
Dajte ljudi još samo 3dana do meča pa ako bude 3,4-0 slobodno gatajte o sledećem kolu.
Ulazimo u kvalifikacije iz jedne od najslabijih liga u Evropi..
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Pobeda u prvom meču na JNA od 2-0 ; 3-0 ,pogotovo bez primljenog gola Djukiću i momcima daje dve nedelje priprema za 3 kolo u miru i bez tenzija.

Naravno najvažnije je proći Budućnost bilo kako ali ovo bi značilo dosta da se u miru odrade još 2 nedelje za uigravanja tima i podizanja forme igračima koji su se naknadno priključili..

Takodje dobar rezultat za nas na JNA smanjuje i tenzije navijača pred meč u Podgorici.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Sto se Buducnosti tice samo cu reci da je (verovatno) samo Ril slabija ekipa od njih sa kojom smo igrali Evropu....drugi sastav koji je izasao protiv CSKA bi zavrsi posao, a kamo li najboljih 11. Sve to pod uslovom da igraci izadju maksimalno fokusirani u sta ne sumnjam....to sto mi navijaci mozemo sebi da priustimo da Partizan vec vidimo u 3.kolu ne znaci da ce i igraci uci tako lezerno u dvomec jer njima trener nisu navijaci Partizana vec Miroslav Djukic, navijaci su im podrska....ja nekako dozivljavam transfer blama kad vidim da se neko pribojava ovakvih ekipa pa kao poziva na oprez...ako treba da se pribojavamo ovih onda neka ispadnemo boli me kurac ali niti cemo da ispadnemo niti ja mogu da podgoricane dozivim kao rivala koji to moze da uradi. Ne bi nas izbacili ni iz 20 pokusaja, a kamo li iz dva....malo optimizma nije na odmet, a ako nekad postoje svi uslovi za njega to je ovo drugo kolo...
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Prva rečenica objasnila sve. Nivo Malte i sličnih, ali ozbiljan pristup mora da postoji. Ne radujeme što se vraćamo na taktiku sa jednim špicem, ali Đukić zna šta radi i to poštujem. Pa čak i ovu odluku da nesrećnog Mihajlovića vrati u prvu postavu. Biće vremena za ocene.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
Zna li neko da li sutra rade blagajne na stadionu?
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.121
Reaction score
4.412
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ne rade,
Na blagajnama stadiona Partizana prodaja će početi u ponedeljak 10.7.2017. u radnom vremenu od 10.00 do 18.00 časova. Prodaja na dan utakmice odvijaće se samo na blagajnama stadiona Partizana od 10.00 časova pa do početka utakmice
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Treba apelovati na sve navijace da se Srebrenica i ratni heroji ne spominju na transparentima u utorak(11.7.)... Ako se to desi, ne gine nam izbacivanje od strane UEFA.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=07&dd=08&nav_id=1280725

"Pred nama su dve teške utakmice i siguran sam da će nijanse odlučivati o pobedniku. Partizan je favorit na papiru, imaju dobar tim, a na nama je da im pomrsimo planove. Motiva neće faliti i očekujem pravi spektakl. Želeo sam da izbegnemo Ludogorec, i ta mi se želja ostvarila. Ostala je još jedna – da eliminišemo Partizan", kaže Kažić za 'Novosti'.

Želje su jedno, mogućnosti nešto sasvim drugo. Mislim da realno ni sam ne veruje u ono sto priča. Naravno sigurno neće kukati kako ispadaju odmah mora reći nešto pozitivno o svojoj ekipi zbog atmosfere i samih navijača ali svestan je da su im šanse za prolaz jako minimalne i da nemaju šta da traže. Motiv će im biti verovatno to što sa druge strane nemaju šta ni da izgube ali kvalitet koji poseduju ma koliko motiva imali ne može da ostvari prolaz u narednu rundu.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Oni ce sigurno da igraju tezak bunker i bice agresivni nece zaliti da dobiju kartone i veci ce nam problem biti da prodjemo bez kartona nego da ih rezultatski pokidamo. Ocekujem pobedu od najmanje 3 gola razlike....3:0, 4:1...uopste nije iskljuceno da ih ispratimo i sa petardom. Sve zavisi od nas i koliko ce igraci biti svezi za utakmicu s obzirom da jos nismo izasli iz priprema...
Ako se drznu da se otvore malo vise ispraticemo ih kao sto smo Ril ispratili....ali svesni su i oni da im je fanaticni bunker jedina sansa...jedina sansa da ispadnu sa pristojnim rezultatom, da se ne obrukaju. Sanse za prolaz nemaju ni u kom slucaju....
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Više bih ja voleo da to bude 2-0 ovde i isti rezultat tamo. Da ne bude kao Ril 12-0 ukupno pa smo poleteli, onda došao Apoel i spustio nas na zemlju. Mada da je Diara dao gol tamo u 5-6 minutu iz 100% šanse, možda bi bilo drugačije. Posle toga jedva prošli Žilinu. A imali smo dobar ti sa Obradovićem, Racom, Diarom, Moreirom i Kleom koji je te godine došao.
I taj tim je samo napustio Tošić i Žuka. Nešto slično kao i ove godine.
Bolje, sigurno da bude ali ne preveliki rezultat znajući nas ima da poletimo.
 
Последња измена:

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd


Verujem da ce protiv Buducnosti izaci postava kao protiv Urala. Za ulazak sa klupe se namecu najvise Djuricko i Tawamba.
Ocekujem da od pocetka izadjemo visoko, vrlo agresivno i da nametnemo nas stil igre i diktiramo tempo. Konkretno, ocekujem da ih pritisnemo i kroz pas igru, mirno i stalozeno, trazimo visak i da ih otvaramo. Isto tako da minimiziramo greske u zonama gde ne smeju da se prave.

Pokusao sam da nadjem snimak njihove poslednje kontrolne utakmice na priprema, ali nisam uspeo, tako da nisam upoznat ko nam je najveca pretnja.

Iz medija se moze zakljuciti da ce oni izaci maksimalno motivisani i agresivni. Najbolji igraci su im otisli na kraju prosle sezone a pre neki dan i kapiten. Okosnicu tima od prosle sezone nisu zadrzali. To dovodi do zakljucka da bez potcenjivanja protivnika, mi moramo da ih rutiniramo sa minimum 2 gola razlike, jer smo za razliku od njih zadrzali okosnicu tima a i kvalitetniji smo dosta.

Vrlo bitno je da Kljaja smanji rizicne pasove, kao i da Kosovic i Everton ne prave greske u zacetku akcija.

Kazem opet, dosta smo kvalitetniji i uigraniji, tako da se ovo mora rutinirati.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.798
Reaction score
1.112
Локација
Ivanjica
Odlična opservacija očekujem da im već u prvom spakujemo 2 komada
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Mnogo smo poleteli, nece to na dobro da izadje. Buducnost cemo verovatno proci al ne valja nam posao. Ko smo mi da mozemo nekog rutiniramo u kvalifikacijama za LS. Pa mi Javor i Borac tesko probijamo kad postave bunker. O pritisku i ne daj Boze kiks golu necu ni da pricam.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Druze, otisli su im 3-4 najbolja igraca + su doveli novog trenera,a kapiten im je otisao pre neki dan. Kostur tima su rasprodali, neuigrani su, sve im se svodi na zelju i motivaciju. Postoji velika razlika kada igraci igraju 3 godine zajedno, godinu dana i mesec dana, i to da uopste ne pomenemo razliku u kvalitetu.

Da su im ostali svi igraci od prosle godine i trener, malo bi drugacije bilo. Ovako, mora doci do izrazaja nasa uigranost i kvalitet vise, nema nikakvog opravdanja ako tako ne bude.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kvota na nas je potonula , a to mi se nikada ne sviđa.. vrti se oko 1.13

Ja lično očekujem tešku pobedu , verovatno 1:0 ili max 2:0
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Mnogo smo poleteli, nece to na dobro da izadje. Buducnost cemo verovatno proci al ne valja nam posao. Ko smo mi da mozemo nekog rutiniramo u kvalifikacijama za LS. Pa mi Javor i Borac tesko probijamo kad postave bunker. O pritisku i ne daj Boze kiks golu necu ni da pricam.
Onda ajde da kukamo kako se fudbaleri ne bi ne daj Boze opustili jer oni slusaju navijace, a ne Djukica....kad cuju kako ocekujemo laganih 5-0 protiv Buducnostih i skromnih 2-0 protiv Seltika ima da se opuste i da odigraju lose :roll:
Da su nas na prolece slusali ne bi dosli do titule ni iz 100 pokusaja...
Treba apelovati na navijace da izbegnu neke ispade jer nas UEFA ceka na krivoj nozi, a sto se igraca tice to je Djukicev zadatak....
 

C_o_A

Početnik
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
73
Reaction score
28
Локација
Crno-beli svet
Sa jedne strane nam forma Buducnosti ide na ruku(da nisu imali prednost iz jesenjeg dela ne bi bili sampioni),ali opet ne treba se opustati jer znamo kako smo prolazili kada smo vec prosli protivnika jer Buducnost ne dolazi u Beograd da se nadigrava sa nama.Njima odgovara svaki neresen rezultat jer su i oni svesni da u Beogradu mogu samo to izboriti. Pa pogledajte vecitog rivala kako je igrao derbije protiv nas. Branili se u svakom derbiju a jaca su ekipa nego Buducnost.:BB
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Jel se pojedini stvarno plaše Budućnosti ili je to redovna pojava kada igramo utakmice protiv autsajdera.Dajte opustite se malo,do juče smo svi videli ovaj tim uz malo sreće u LŠ,sigurnog učesnika LE a sada neka zebnja protiv Crnogorskog Radnika iz Surdulice.Idemo dalje sa dve pobede,bez sikiracije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top