Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
Ostavimo velikosrbe i velikohrvate nek se glodju i ujedaju, to nikad nije bio nas rat. Napred Partizan, ovako ponizen, bedan i mucen, ali voljen vise od svega od tvojih grobara. Barem 3 komada veceras klubu koji sponzorise oceubica Pekovic.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Ne znam zasto ste toliki pesimisti. Ove prolazimo sa lakocom
Sve ispod 3 komada je neuspeh
 

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
Pesimisti smo jer nam je na klupi i dalje stitarski mandril, a udarna igla napada nam je ciganski proliv koji vola ne zna da ubode "ali se zato trudi".

U svakom slucaju nadam se da ce da spakuju 3 komada i da se s mirom doceka revans.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Takodje SBB-ova platforma EON može da vam posluži. Treba da se registrujete na njihovom sajtu i pošalju vam brzom poštom ugovor da potpišete nakon čega imate celu SBBovu osnovnu ponudu preko neta za džabe

Moze li pojasnjenje za ovo? Kakav ugovor se potpisuje?

Ako hoce da mi navijaci imamo imalo povjerenja u njih, mora biti pobjeda sa dva razlike. I to pobjeda u oba meca. Nema vise zezanja sa tim utakmicama kad se svaka racuna sa koeficijent.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
Eon je dobra stvar, da bi ga besplatno koristio moras imati najmanje DUO Gold paket SBB-a. Onda na eon.tv mozes gledati sve kanale iz osnovne ponude.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.170
Локација
.
Ja nemam nikakav paket niti išta plaćam SBB-u. Registrovao sam se kod njih na sajtu, dobio ugovor da potpišem i dobio povratni mejl kroz 2 dana da mogu da koristim EON. Čak nisam ni pročitao ugovor i šta sam potpisao :D Ali znam da ne plaćam ništa jer sam ih pitao.

@RotoShack

https://sbb.rs/televizija/eon
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
sacekaj 6 meseci, hahaha
 

Borha Baston

Početnik
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
63
Reaction score
48
Локација
Beograd
Не би смели да имамо проблема са Рударом.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.738
Локација
Novi Beograd
I ja isto nikad ravnodusnije nisam docekao pocetak sezone. Uskoro cu neki malo duzi post sta mislim o nasem igrackom kadru.

U svakom slucaju puno srece veceras na otvaranju sezone! Kako god i sta god da bude, titula mora biti cilj a uz to Evropa i kup, jebo ono samo Evropa nista titula.

Jos jednom, srecno crno beli :napred-partizan::šal:partizan-fan:
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Enake i Sehovic na bekovima dosta ofanizvno obojica,bas me zanima kkao ce Suma da se pokaze cini mi se da je malo podosao na pripremama i Gomes-Nikolic bice dobar tandem tako mi se cini.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.173
Локација
Kej Republika
Ajde da nam sezona krene kako treba. Trebaće živaca dosta, nemoj odmah da mi ih kidaju. Napred Partizan!
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Prošle godine smo se posle onako dobre sezone napržili da ćemo dominirati, i bilo je obrnuto. Pošto sad krećemo u sezonu bez nekih očekivanja, nek bude opet obrnuto :)
Ko god da je na klupi i u upravi, uvek je jedno bitno. NAPRED PARTIZAN!!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
PARTIZAN: Stojković – Enake, Valijente, Marković, Šehović – Jevtović, Zdjelar, Suma, Pantić – Nikolić, Gomeš.

Sastav je pomalo čudan , ali ajde da vidimo te novajlije u takmičarskoj utakmici
 

Globtroter88

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
95
Reaction score
5
Ne sviđa mi se samo štoperski tandem. Trebalo je Nemanju Miletića(Nema) umesto jednog od ove dvojice. Neuigrani štoper stranac sa golobradim Markovićem. Ne ide mi nikako takva kombinacija.
Bez obzira, ovo se dobija lagano.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Aj neka nam je sa srećom! Posle čitavog prelaznog roka i svega biće nam preko potrebna! :D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.170
Локација
.
Takodje, kao da je ono finale kupa u Surdulici bilo pre 6 meseci.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
:partizan-fan:Sedim vec sat i 10 ispred TV-a, cekam da pocne, a navodno sam ravnodusan.
Ne svidja mi se odbrana, ali mora da ih uigrava, kad ako ne sad. Samo se bojim da novi nemaju kvalitet, ali aj sad cemo videti...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top