Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Majmunčini Čeferinu, Stankeli i drugarima, koji su fingirali žreb, želim da dođu u situaciju da fingiraju bolničke postelje.

Dok budemo imali razjedinjene navijače, saradnike službe na tribini, ljude kojima Partizan i Grobarstvo nisu čak ni pri vrhu liste prioriteta, nestručnost i zlonamernost u upravi, možemo samo nemo da gledamo dok se u Podbanjički Fekalni Kolektor, pored otpadnih voda i fekalija, slivaju pare poreskih obveznika.

Ne trošiti energiju i resurse u neravnopravnoj trci sa klubom Vlade Republike Srbije, no zbijati redove i praviti bazu za neke povoljnije geo-političke uslove.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.722
U zadnje tri godine, ovo je drugi put da ne igramo grupnu fazu u evropi. Ne racunajuci sezonu pod Markom, od njegove smene i postavljanja Kize, pa na ovamo, nasa igra i (ne)kvalitet je nesto sto ima kontinuitet.
Bleda izdanja, beskrvno, lose fizicki, takticki, psihicki spremni igraci.
Promenili smo trenera prilicno u tom periodu.
Vreme je, poslednje, da oni najodgovorniji podnesu odgovornost, i krenu stopama trenera koji su odlazili u njihovom mandatu.
Pisete o jugu...kakav crni jug, dok se ne promeni uprava i sportski direktor, nema optimizma.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Sve sve ali jebem ti srecu da ti jebem srecu....prvo od tri najjace moguce ekipe Sevilje, Zenita i Besiktasa mi izvucemo jednu pa onda se ta ekipa provuce u 90 minutu i mi dodjemo u situaciju da igramo dvomec koji nije na nivou play-ofa za LE vec na nivou play-ofa za LS i to onog dela gde su Benfika, Ajax, Dinamo K, PAOK jer Besiktas je u njihovom rangu oni su 20 ekipa na uefa rang listi tako da se najebem ja majke svim ciganskim novinarima ovoga sveta sto su od naseg dvomeca pravili sprdnju, a od ciganskog finale lige sampiona.
Na sve to se naravno nadovezla saradnja djukica i ilieva koji su sastavili ovakav limitiran tim iako su znali da postoji mogucnost da igramo ovakav dvomec u play-ofu i zbog cega je samo jedan od njih dvojice odgovarao ali nadam se da ce i ovaj drugi brzo da krene njegovim putem....
 

Milorad

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
53
Reaction score
67
Tracak optimizma je postojao. Da mozemo da prodjemo na neko ludilo, na borbu, na muda. To se rasprsilo kao balon od sapunice. Sopstvenu zenu sam oterao u picku materinu jer je pocela da mi prebacuje da previse psujem. U ovom Partizanu ima par igraca koji znaju fudbala, pre svega Stojke, Zakaric, Rikardo, pa i muceni Pantic. Mozda Jankovic i Kosovic... Ovo ostalo staviti u izlog i kao na stocnoj pijaci, ko prvi ponudi neke pare - nosi. GDE JE SUMA? Besan sam ne zbog ispadanja nego zbog bede od fudbala i malokrvnosti prikazane. Gde je nestao fudbal iz Beograda? Gde je Ivica, sta radi? Zao mi je Batice sto ce morati da ima posla sa ovakvim Partizanom i sa ovakvim ljudima koji ga vode... Potrosice ga i sazvakati, i onda ispljunuti kao potrosenu orbit zvaku. Svasta bih jos pisao ali glava je jos uvek vruca, sto se mene tice fokus ide na utakmicu sa Backom, ovo zaboraviti kao da se nikad nije desilo i svim snagama udariti na titulu, drugo nemamo.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Nije korektno, ni ljudski prema Bati staviti mu imperativ nekakvo razbijanje cigana i osvajanje titule.

Niko mu ne stavlja imperativ osvajanja titule..jer smo svi svjesni da je to nemoguce ove sezone.
Ali u derbiju ocekujem da im lomimo noge, da ginemo za svaku loptu i da igramo minimum ostro i borbeno kao Trnava sto je igrala protiv njih.

U suprotnom Mirkovic moze da ide..jer dobijanje Zemuna, Surdulice i ostalih njivaligasa me ne zanima. To mozemo i sa nekim trenerom iz Teleoptika.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Pamtice se ova sezona i ova utakmica dugo drugari moji...doslo je i do te fudbalske prekretnice koju su mnogi prizeljkivali. Mi smo i zvanicno pukli, a neki su i zvanico preuzeli kompletan primat (doduse na nacin na koji svi dobro znamo). Meni ovo vise ne treba u zivotu...bio sam veran i kad smo gubili, i kad si nas krali i nasi i njihovi, i kada smo padali....ali ponizavanje u zivotu ne trpim nikada pa necu ni sada. Jebes ti ovo. FK - bye bye!
A posto se nas forum, ciji sam clan vec 10 godina, zbog silnih podela pretvorio u mesto gde se ljudi napusavaju, prepucavaju, vredjaju i skoro pa da vise pricaju o ciganima nego o nasem Partizanu, na (bar moju) veliku zalost - logout, prvi i poslednji put za 10 godina!


Nedostajace mi citanje postova nekih pametnih ljudi ovde jbg, ali sve ovo ostalo mi ne treba vise u zivotu.

Juznatribina.net - bye bye!

Posle se pitamo kako to da imamo (ni)malo ljudi na tribinama.
Dobili smo par samarcina i odma' bye bye. Vauu, pravo resenje.
Nemoj cak ni da izlazis napolje, iskljuci tv i stavi duple brave na ulazna vrata.
Postovanje za tvojih 10god.na forumu, valjda i na stadionima..samo, sad ipak ide ALI .
ALI, sad postalo neSNoSno pa jbg, ajd da se odustane. Mozda sam pogresno razumeo,sta li?
Pa jebote, ima nas koji smo odrasli na cuvenim evropskim petardama i "gde se puni Partizan", koji smo odrasli na derbijima u podbanjickom kolektoru. Ides tamo i znas da ces da izgubis, ali ides. Protiv svih, u inat svima. Za Partizan!
Sad ce tebe, mene ili nekog treceg da pokoleba jebeno izdajnicko govno na celu "drzave" + drugi ulazak pakistanaca u grupe el/ls?
Jao, kako su oni strasni, buhuu, igrace protiv Liverpula pred 270000 "ljudi".
Jao, izgubili smo od Besiktasa a bas smo mislili da smo krem evropskog fudbala i da svake sezone moramo da igramo barem grupe.
Radnik, Sloboda, Spartak i slicni nas sada cekaju..jupiii. Ici cu na njih, kao i do sada.
Na isti nacin na koji cu da odem na utakmicu protiv vucicevog tima za zamaskiranje razgranicenja sa *Kosovom.
Tvoje, moje i opet nekog treceg je da indijaca na Jna ne bude vise od NAVIJACA PARTIZANA. Naravno da ce doci i kuso i repato da se sada sladi i izivljava, al' ko im jebe mater.
Nase je da im stanemo u gard, na svaki nacin. Prvi i osnovni je dolazak na utakmice i podrska igracima.
Da l dolazimo?
Da l podrzavamo igrace?

Odgovor je nazalost poznat.

Tvoje pravo je da se vise ne nerviras i iskljucis. Najlaksi izbor ( ne zameri, nije upuceno samo, ili licno tebi, nego svima koji su sada kao na sahrani) , zatvore se oci i do nekih boljih vremena.

Kurac bolja vremena, mazohizam Pfc !
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
Nije korektno, ni ljudski prema Bati staviti mu imperativ nekakvo razbijanje cigana i osvajanje titule. Zaista ne vidim na kojoj poziciji imamo boljeg igraca, ne pamti se ovolika razlika u kvalitetu naseg i njihovog tima. Sa ovom upravom i ciganima na Jugu Partizan nema buducnost, nema Batica tu nikakvu bitnu ulogu, on sam ne moze nista, dok su tu Vazura, Iliev, Vuletic, debil Pantic.

Svaki trener Partizana ima imperativ da razbije cigane gde i kad stigne i da osvoji titulu. u suprtonom, ako nije spreman na taj cilj i imperativ, ne treba da dolazi za trenera Partizana. isto važi i za igrače. i upravu, naravno. ali uprava je druga tema. trener ima obavezu nezavisno od uprave.
 

ValarMorghulis

Početnik
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
6
Reaction score
5
Локација
Bijeljina
Nisu oni toliko kvalitetni kad se pogleda malo bolje, imaju bekove koji nisu mogli da igraju ni u 2 ligi nemacke, stoperi su im komedija, Savic da nije sin svog oca bio bi autolimar. Napad im je komedija, niko od njih nije u formi, koliko mogu da primetim od napadaca samo im Stojiljkovic dao gol Vozdovcu, Ben nije napadac. Ali evo javljaju da su zavrsili Boacija na pozajmicu. Bolji su u sredini. Oni su mnogo bolji kao celina, kompaktni su sto i nije cudno kad se zna da su vec 2 godine zajedno, zna se ko sta igra i koje su njegove obaveze sto kod nas nije slucaj. Milojevic je ta spona kod njih, oseca klub, voli ga, dobar takticar, motivator, ima rezultate, e sve to moze da bude Mirkovic kod nas ali treba podrska, vremena, da dovede svoje igrace (sto ce biti malo teze jer je neiskusan, za razliku od ovog njihovog koji je znao sve igrace koje je doveo), treba napraviti dobar restart, rasterati skart, pola strucnog staba, dovesti ljude koji znaju svoj posao, oni mislim imaju 6-7 raznih trenera tamo, Kosanovc sto je dosao iz Vose je ono sto je Buvac bio Klopu, mozak. Treba znati igrace koje dovodis, mudonje, oni udjose samo sa jednim pravim strancem u LS, tako i mi trebamo, koliko vidim i krenuli smo.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Ispali smo, jer su lopovi iz uprave uradili isto sto su i prethodni lopovi iz uprave uradili kad nam je najvece pojacanje bio Radisa, a usli smo u Ligu Sampiona, pa sledece ispali u kvalifikacijama - dakle, osim sto su pokrali pare, dovodili promasaje, pravili podelu medju navijacima i opstruirali, radili drugo drugo nisu NISTA! Prosle godine su nas Leonardo i Djurdjevic uveli u Ligu Evrope, a ne onaj nemalac pojma is Stitara. Na delu je scenario koji je vec uspesno primenjen na nasem kosarkaskom klubu, i cini mi se da nece biti bolje dok ne dozvole privatizaciju, a za to prvo moraju dobro da udome raspalu kurvetinu. S obzirom da ce posle njihovog "istorijskog uspeha srBskog fudbala" sezonu volsebno da zavrse sa plus 50 miliona, taj neki bolji dan cemo, izgleda, malo duze da cekamo. Voleo bih da gresim.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
U februaru je bio dug 12-13 miliona (12 ili 13 milion je veliki).U ovoj izjavi kaže dobićemo zvaničan papir u februaru a izjava od 9 februara!
http://www.telegraf.rs/sport/fudbal...-od-dva-meseca-porastao-za-cak-8-miliona-evra

Juče pita neki lik koliki je dug i zašto cute o tome,ZP odgovara

"Predat je u julu zvanični izveštaj APR, zvanični dokument koji po zakonu mora svako pravno lice da preda, bila je skupština, ja sam bio u Madridu pa nisam bio tu, ali bilo je usvim medijima, naš dug je 14,7 miliona evra,".
Znači od februara do jula je dug porastao za 2.7 ili 1.7 "zvanicno", od jula do sada je dovedeno jos dosta igrača sto znaci da je dug jos porastao.Znaci od prošle godine kada smo zaradili 20 miliona nismo ništa vratili potrošili pare i zadužili se jos minimum 2 miliona.Kakav pakao!
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
To je dug čini mi se zaključno sa 31.12.2017. godine što znači da je to valjda period kada pare od UEFA nisu legle.
 

Milos88nbg

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2018
Порука
23
Reaction score
30
Локација
Beograd
od privatizacije nikada nista nece biti...previse para drzava uzima iz oba kluba da bi se toga odrekli..a i ako dodje do toga cigane kupuje roman abramovic a nas milan mandaric fazon pa smo svakako sjebani...sprema se veliko sranje ali tu je kriva nasa uprava ako smeju da se bore sto ne traze sponzore,neke veze po inostranstvu..neki nacin da se nadje kes da bi se doveli igraci..jer ovi ocigledno imaju budzet koji mi ne mozemo da ispratimo..plus sada ova liga sampiona...ali posto cemo do titule tesko a evropu igrati preko kvalifikacija za LE je jako jako tesko...moramo da ulozimo pare u tim,cak i pare koje nemamo..zrtvujte jednu godinu i zaduzite se..dovedite vrh igrace pa ako udjemo u evropu isplatice se,ako ne udjemo jbg prodacemo ih ...pa nece biti toliko strasno...ali u ovom trenutku mora da se rizikuje..pa makar povecati dug za 10 miliona..nama je evropa jedino sigurna ako idemo kroz LS pa do playoffa i onda u le ...ali to je prica za sledecu godinu..mi sa ovom ekipom koja je realno tu negde sa njihovim drugim timom cemo tesko uspeti do titule ali treba se boriti..cekati neki njihov kiks
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Kad stižu pare kog datuma koje godine? Ovo su podaci iz ove godine pare su valjda legle do jula? Julu smo imali 14.7 do sada je sigurno 15-16 a nemamo koga da prodamo,a moramo da se pojačamo na zimu.zamisli do sledeće godine koliko će da bude.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.450
Reaction score
4.802
Veoma je teško naći odgovor na pitanje šta dalje? Svi bi mi voleli da se smeni uprava, ali to je nemoguće u trenutnom stanju gde psihopata postavlja rukovodstva mesne zajednice donje babušnice, a ne jednog fudbalskog kluba. Šta činiti iz perspektive navijača? Svi bi mi voleli da počev od Bačke na svakoj utakmici bude 20 000 ljudi koji će tokom većine meča skandirati uprava napolje, ali opet znamo da je to realno nemoguće... poučen dosadašnjim iskustvom dolaziće 1000 ljudi na istok i 500 na jug, ovi sa juga će pevati tralala pesmice bez obzira šta se događa na terenu... da li bi pravi potez bio totalni bojkot dok se ne smeni uprava? Ne verujem, jer ova vlast je ignorisala mnogo veće pokušaje protesta, štrajkova i pobuna i na taj način izlazila kao pobednik... jedino što se nadam je da će ova vlast sići sa čela države pre nego što bude prekasno za sve klubove SD Partizan.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
Sve si ti u pravu što pričaš, samo zaboravaljaš jednu "sitnicu" - članovi uprave su tu gde jesu baš zato da rade ovako kako rade. svako od njih ima dovoljno putera na glavi da ih psihopata drži u šaci i da moraju da igraju kako on svira.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Iskreno, Grobari, sere mi se od pojedinaca i njihovih postova.
Kao da smo navikli na srecu i blagostanje, pa ste odjednom sokirani sto nas je izbacio ko zna koliko puta kvalitetniji i skuplji tim. Ili je problem sto se pacovi prvi put igrati Evropu a mi voditi JSL bitke.
Da li je uvek bilo idealno? NIJE.
Da li ce ikada biti idealno? Verovatno NECE, imajuci u vidu gde zivimo.
Mozda sam ja mladji pa imam vise elana, ali vi bi malo bolje trebali da znati da sranja kao sto su kosmicka pravda ne postoje. Kod mene je ovo samo propudilo jos vrci prkos i inat, i jedva cekam nove utakmice na stadionu i hali. Zato dosta kuknjave, kupujte sezonske za basket. Partizan ima samo nas.

"Mene od Partizana ne moze niko da rastavi, jedino smrt."

Treba samo jos vise voleti Partizan!!!!!
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Kad stižu pare kog datuma koje godine? Ovo su podaci iz ove godine pare su valjda legle do jula? Julu smo imali 14.7 do sada je sigurno 15-16 a nemamo koga da prodamo,a moramo da se pojačamo na zimu.zamisli do sledeće godine koliko će da bude.

Gledao sam sinoć na APR i poslednji izveštaji i za nas i za njih jesu oni za kraj 2017. godine a rok za dostavljanje izveštaja iz prethodne godine je upravo jul. Barem ja tako razumem. Znači finansijske izveštaje za 2018. godinu možemo očekivati jula 2019.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Bilo je tesko za ocekivati da se prodje Besiktas, ali ono sto zabrinjava da primamo jako naivne golove u duelima sa evropskim ekipama. Djukic je usrao motku, ali realno ovaj tim nema potreban kvalitet na nivou Partizana. Ivica je glavni krivac, doveo je mnostvo igraca koji nisu ispunili ocekivanja. Mi nemamo krstenog zadnjeg veznog, a znam pouzdano da nam je nudjen Jovicic, koga su uzeli cigani. I jos nekoliko igraca nije dovedeno zbog lose procene naseg sportskog direktora.
 

Milos88nbg

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2018
Порука
23
Reaction score
30
Локација
Beograd
pa mi smo imali sagu oko jovicica i stojiljkovica...ali nisu hteli da daju pare
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top