Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Ajmo Partizane, puni boraniju
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Pa što onda Rudar ima ćirilične?

da li bi gospoda fudbaleri Partizana mogli malo da potrče.?! Dada... teške noge od priprema, visoka trava, velika vlaga...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Moze li gore od ovoga, pitam se
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ovaj Rikardo je do sada sve i jednu loptu primio okrenut leđima prema golu....

a da pitamo ove Arape da im uz Tavambu, Sumu pošaljemo gratis :p
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Tornjati Djukica jos veceras skupa sa Ivicom.

Pozitivno, mali Sehovic a i bek rumun zna da centrira.
Da li NEKO na ovom svijetu vjeruje da sredina Jevtovic ,Zdjelar, Suma i Pantic mogu da dominiraju na sredini protiv bilo koje ekipe recimo u JSL.
Apsolutno nemam dilemu da ispadamo poslije Rudara.
Da li je neko primijetio kako onaj Sopo iznosi loptu. Zasto Ivica ne umije takvog da pronadje umjesto Evertona.
Suma nastavio gdje je stao prosle sezone.
Nikolic i Gomes uglavnom neupotrebljivi jer treba imati srednji red iza ledja, u fudbalu.

Ovo gledati je cist mazohizam, tacno se vidi pecat trenera koji ne umije bolje.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Ja necu da poverujem da je ovo nasa igra, hocu da verujem da se ovo jos smatra pripremama da se uigravamo inace bi svaki normalan covek poludeo. Ocajni smo, traljavi , 5 pasova ne mozemo da spojimo. Igramo kao sa krilima a njih 4-a se ustvari nabiju u onaj krug na sredini terena tako na malom fudbalu ljudi ne rade.

Inace ovaj Rikardo nista fudbalski nema, ni prijem ni sut ni igru glavom ili to krije vesto . Odbranu ne mogu da ocenjujem ovi se i ne trude da napadnu realno bi se borili za opstanak i u Jsl.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Realno ne možeš izgledati kao ozbiljan tim sa Jevtovićem u sredini , to pišem već par godina unazad , dosadio sam i sebi kamoli vama.. toliko usporava igru da je to strasno , onaj novi štoper ima više života i brzine u sebi od njega.
Ne znam , jedino pozitivno je to što je #51 na klupi..
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
U ovom momentu, jedino ovaj mali Sehovic... ama bas niko...

Ovo je mucenje i gledati vise... covek je promenio 11 igraca u zadnjih 12 meseci... i opet nista... pa majku mu jebem...

Rudar bas tanko, i nemojte se zavaravati rezultatom... ovo sto mi igramo je dno dna
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Taman pomislih suma ide na svoje mesto. Kosovic istureniji od Sume, ima smisla
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ja sam zadovoljan kako ssmo odigrali, mada Rudar je stvarno slaba ekipa ali smo se i ranije mucili sa ovakvim mesarskim ekipama tako da 3 gola obecavaju
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Na kraju se dobro završilo.
Napokon igrač spic koji može da šutne iz daljine , jbt
Sviđa mi se rumun na beku , veoma dobra tehnika i brzina :)

Idemo dalje, fali ovde još jedan ozbiljan zadnji vezni i krilo pa da molimo boga za dobar žreb.

Rudar na nivou neke naše ekipe iz druge kokeza lige.
P.s. nije mi jasno zašto nismo išli do kraja to jest da ih napunimo 5,6 : 0 ..
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Rudar je na nivou nase druge lige ili mozda na nivou ekipe koja bi ispala iz super lige.
Da nismo dali gol iz penala tesko da bi ga uopste dali. Igra je ocaj, kao uostalom i tokom priprema i prosle citave sezone. Ovaj lik sto nam je trener nema blage veze sta da radi sa igracima koje ima na raspolaganju.
Preklinjem vas da vise ne razmatramu Sumu kao ozbiljnog igraca.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Čestitke momcima, pogotovo malom Šehoviću(želim da mu se izvinim na nepoverenju). Rumun zna, to se vidi odmah, kao što se vidi da je pred Nikolićem još puno rada.

Prva utakmica, dobar rezultat, lepo veče. Samo napred.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top