Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Prošle godine smo imali tim koji je uzeo duplu krunu i igrao odlično, znali su ko su i znali su šta mogu. Ovi su u teškom kanalu očigledno. Ne znaju šta trebaju da rade na terenu, igraju očajno i povrh svega to se dešava već godinu dana i oni su postali svesni toga i uvukao im se strah od greške što može da predstavlja najveći problem i alo Đukić to ne okrene, a sve su manje šanse da će uspeti, mi ćemo dok je on tu samo u još dublji kanal upasti.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Đukić ima mnogo više sreće, nego pameti, ali mnogo. I ovako kljakavi i dezorganizovanim, igraćemo plej of za ligu evrope, a moguće i grupe. Žreb ga "sere" kao nikad.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Bolji nismo moglo da prodjemo
Mozda jevreji

Aik uopste nece lako jzaci na kraj sa Dancima

Imamo sanse preko 50% i protiv jednih i protiv drugih
 
  • Like
Reactions: Oki

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ja mislim da će nas pregaziti kao plitak potok, bilo koja od ove dve ekipe.
Ne mračim, to je realnost.
Pod uslovom naravno da prođemo Trakai, a i tu će biti čupavo.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Zelim najbolje Partizanu, samim tim prolazak u LE... Jedini problem je to sto ce u tom slucaju gospodin da ostane trener i ukanali nas jos vise, a SD ce opet da se javlja i da se proziva sa, kako on kaze, "misevima", od skoro i retardima, kako nas je nazvao kada je citao tvitove.
Uprkos svemu tome iskreno zelim da prodjemo u grupnu fazu jer stvarno ne znam na koji drugi nacin moze da se zaradi neka para (koju oni u svakom slucaju ne znaju da iskoriste), a da to nije rasprodaja cele ekipe na kraju sezone
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Izbacujemo mi ove dance, svedjane kako god, sa dve leve noge ne brinite. Problem je ovaj covek sto glumi trenera i ima obraz kao djoni spreman je da nas povuce u ambis sa sobom.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ако прођемо ми све ово, нама ће се тиме опет целе године мазати очи, и причати нам приче о континуитету у Европи. Суштина је тренер, тј то што ми немамо тренера.
А ако не прођемо, па Боже мој, неће се имати шта замерити играчима и опет у круг...
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Ako Đukić stvarno prodje opet u grupu LE to će u tom trenutku značiti da smo igrali dobro i plasirali se u grupnu fazu, problem je što te dobre igre za prolaz dalje, nema.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Trakai nije bog zna kakva ekipa, Surdulica je duplo skuplji tim od njih. Dobiti kod kuce 4-0 i to je to.

Nordsjalend je izuzetno mlada ekipa, prosjek godina 21, vrijede oko 10 miliona. Imaju par solidnih igraca koji obecavaju.

AIK je prosle godine ispao od Brage cini mi se, bili su igri do samog kraja. Vrijede oko 15 miliona, od poznatijih imena su tu Eljunusi i Sebastian Larson koji je igrao standardno na proslom SP.

Kakva su se jos imena vrtila kao rivali ovo je super zrijeb. Protiv Danaca bi bilo svasta ali mislim da bi prosli dalje, AIK se cini boljom i iskusnijom ekipom mislim da bi da nas oni izbacili dosta lako.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Mi protiv ribara uvek laganica prolazimo.
Odlican zreb!
 

Rikardo Gomes

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2018
Порука
15
Reaction score
39
Локација
Gelsenkirchen
Ako ispadnemo, jedini krivac je "trener".

Partizan je igrački jači od svih klubova koje je izvukao. Timski slabiji od svih. Trenerski najgori u Evropi.

Apsolutno se slazem, po nekom mom misljenju sa iole normalnijim trenerom ne bismo trebali da imamo probleme da prodjemo u plej off
Opet i sa doticnim gospodinom nam dajem vece sanse za prolaz jer jelte '' mi smo partizan,,
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ovakvi "mi" sa ovakvim "trenerom" na klupi teško da ćemo proći i ovaj Trakai a kamoli Dance a tek za AIK da ne pričam.

Žreb bi bio možda odličan da mi imamo neku igru a nema ni i od igre.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Ako ispadnemo, jedini krivac je "trener".

Partizan je igrački jači od svih klubova koje je izvukao. Timski slabiji od svih. Trenerski najgori u Evropi.

I meni je ovo najveci utisak - kakve god igrace da imamo tu je nas gvardiola da od njih napravi losije igrace nego sto jesu. Plasim se da ce i Djole Ivanovic polako potpuno uci u djukicev "sistem" i da cemo i njega izgubiti, a momak mi od svih igraca najvise deluje kao neko ko bi mogao da pokrene ovu ekipu. Toliko nesposobnog i letargicnog lika na klupi moze da drzi samo neko ko ne zeli dobro Partizanu. Drugo objasnjenje osim tog ne postoji. Ovaj poraz od Radnika nije aktivirao alarm jer je alarm vec odavno aktiviran ali ocigledno nema ko da cuje zvuk za uzbunu.
Ako se ikako nekim slucajem izborimo sa fix idejama naseg trenera i sa cvrstim severnjacima i dodjemo do play-ofa maksimalno cemo zavisiti do zreba jer ovakvi kakvi smo nemamo sanse protiv vecine ekipa u tom sesiru. Mada play-of je trenutno toliko daleko da ne znam sto uopste mislim o tome.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Људи у Европи се мора бити константан, јер ће падати јако коефицијант ако тако не буде. Друго без домаће лиге нема ни Европе. Европа не може бити оправдање за домаћицу нити обратно. Ми смо дошли у ситуацију да су АИК и Нордсјиланд фаворити против нас. Прво што су нордијске екипе увијек доста јаке позади и тешко би то пробили, уз то вјероватно имају пар брзих играча који би нас нагрдили. Нама мучење иде и против Тракиа.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top