Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.654
Reaction score
2.761
Локација
Humska ulica
Bravo breeee !!! Pobedaaaaa... :pfc:
Bitna pobeda zbog samopouzdanja,vidi se da ga nemamo uopste.Steta sto nemamo muda,da imamo ove bi nakrcali sa 3 - 4 komada.
Utisak utakmice - Jankovic ne moze da hoda u 50-om minutu...bravo Filipovicu unistitelju,karcinomu jedan :krsti:
Zakaric dobar,steta sto je izveden imao je snage(nisu ga trenirali Misa i Djuka jbg),Jankovic kad hoce i kad mu nije dusa u nosu zaista dobar.
Valiente je nas najbolji fudbaler,sve cita... :respect
-------------------------
Zdjelar nije fudbaler
Kosovic nije fudbaler
kosati Miletic nije fudbaler...
Pantic sarlatan,Bogu hvala pa ga nismo otkupili od Celzija
Ako dovedemo 2-3 pojacanja i resimo se ovih gore pomenutih ima nade za nas...
Cepaj dalje,bravo Batice :clap
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Malo je vremena imao, ali definitivno Bata napravio ogroman pomak. Jankovic vec lici na Jankovica pod Nikolicem (rad u odbrani). Fizicka sprema je nula, ali nula.

Bice to odlicno, kad jos malo Bata pritegne seka perse :)
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
И после неко каже није до тренера! Ма јок!
Виде се промене, види се енергија. Закарић је био преко потребан.
Имамо позитиван резултат, и то је најбитније, али не могу да не кажем једну ствар: шта игра/ради леви бек Милетић?
Па све ти пољубим он дечко не зна ни како се зове. Његових грешака колико хоћеш, једноставно не зна где бије!
Полако сад у Београду мислим да су наши, а после ћемо да видимо. Мислим да ни том Бешикташу ништа није загарантовано, и њих чека реванш у Аустрији!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Bio sam pesimista, ali sad je moja sreća veća.

Definitivno se moraju mijrnjati navike i ponašanje nekim igračima i počećemo da ličimo na tim.

Potrebno je da se brže oslobađamo lopte tj treba Bata Jankoviću da objasni neke stvari za njegovo dobro i naše zdravlje. Treba Pantiću i Kosoviću naći ulogu i promijeniti pristup.

Treba se ukloniti lijevi bek Miletić.

Mnogo čega treba da bi prije svega počeli da ličimo na tim. Bata vjerujem to primijeti i već sprovodi.

Mislim da je pod moranje i na prvom mjestu odluka da se ukloni Miša idiot jer sa njim to će sve teže ići. Isto kao da imaš sabotera u svom timu. Taj mora da leti!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Zakaric ga dade, zato smo ga i doveli. Jos uvijek nam je ogromna boljka sto stojimo kao ekipa daleko od protivnika. Koliko fali Everton nije normalno. Nisam nezadovoljan ali ovo jos moze 60% bolje. Nikolic je usao kad smo prestali da igramo fudbal, mislim da je on pravi par sa Rikardom. Ovo ce morati mnogooooo bolje ako mislimo igrati fudbal sa turcima. Idemo korak po korak do forme, sada Zemun.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Jako smo nespremni, bez samopouzdanja i ubijeni u pojam.
Miletic levi je glup ko noc.
Zakaric nije los igrac, ali mislim da nam na toj poziciji treba duplo bolji.
Pomaka na bolje ima, mislim da je Bata malo gresio sa izmenama, ove verovatno prolazimo, ali mislim da nemamo narocit kvalitet za nesto vise.
 

Rikardo Gomes

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2018
Порука
15
Reaction score
39
Локација
Gelsenkirchen
Cestitke za prvu pobedu, posle djukica sledeci za odlazak je i miletic, bar se nadam. Sredina tanka ali bice valjda bolje. Kad bi doveli ovog kudusa razbijali bi sve redom :)
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Odlična utakmica najvećeg dijela tima...

Zadnji vezni danas loši, Smiljanić kad je ušao dosta pogubljen i neuigran sa Zdjelarom... Pantić, Kosović, Miletić veoma loši, Zdejlar dosta tanko ostali su bili dobri..

Valjente i Rikardo odlični večeras. Zakarić solidan naprijed, pozadi loš u postavljanju...

Šteta što igramo sa Bešiktašom sljedeću inače bi se ovi naši možda i otvorili za pojačanja, ovako će imati alibi...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.477
Reaction score
4.942
Локација
Boka
Dosta bolje izdanje, malo vremena je proslo ali ovo je mnogo ozbiljniji pristup. Gol nismo trebali da primimo, pogotovo ne na ovakav nacin, ali sta je tu je. Ako se po jutru dan poznaje, Zakaric ce biti pojacanje. Mare nocas dijelio lopte kao Mesi. Valijente klasa, stil igre koji nam je falio prethodnih godina. Pravi potez sto je celavi igrao beka, pozadi je stvarno izuzetan. Da ne idem sad redom, bitno je da smo dobili ali tu su jos 90 minuta kojih cemo siguran sam odigrati jos bolje. Bravo Batice!!!
 

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
Hvala Bati i Gordanu za pobedu. Ja nazalost ne videh Zakaricev gol jer mi je stream zakucao u tom trenutku (da iskoristim priliku da jos jednom jebem majku smrdljivom urednistvu rtsa) ali ovaj Partizan i onaj kod stitarskog mandrila su dve razlicite ekipe.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Ricardo i Valiente odlicno!
Skripi na levom beku i jedan centralni vezni
 

Minotaur

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2017
Порука
13
Reaction score
67
Igrac pod imenom Kosovic nije ni za nizerazredni rang, bezidejan, trom, gubi lopte ispred sesnaesterca, pored njega prolaze kao pored drveta, nesposoban da izdrzi duel, nula u skok igri, ja nisam video goreg igraca u dresu Partizana zadnjih 20-ak godina ......... ps cak i nesrecni Babovic naspram njega deluje kao borbena masina . Ne verujem sta sam napisao .....
 

Milos88nbg

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2018
Порука
23
Reaction score
30
Локација
Beograd
jankovic dobar mada opet previse pada...celavi miletic na nivou...valijetene pokidao,rikardo dobar....kosovic i pantic ne vidim im svrhu u timu...nego pitao bi vas za jedno misljenje...sto se tice domaceg bunkera sa kojim se susrecemo svako kolo..da li mislite da bi pomoglo da prosirimo teren..npr gledam ciganima je vec i da hoces tesko je braniti se jer je veci teren samim tim dosta mozes da rasiris odbanu...ja verujem da bi i nama to pomoglo...sto se tice igre ostale boljke od prosle sezone da se salju duge lopte na tavambu sada rikardo ne moze to da odradi..i umesto da ga koriste da se ubacuje u prazan prostor on se stalno vraca po loptu..treba nam neki razbijac u napadu....da li sam jedini kome je vasington bio dobro pojacanje ;)
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Bravo Bato, bravo Partizane! Nakon onakvih igara, pobedom sa dva data gola nikako ne mozemo biti nezadovoljni...Pohvalio bih danas Rikarda i Jankovica, veoma dobri i motivisani...Zakaricev sjajan debi, bice dobro pojacanje, samo da se spremi i ne gnjavi previse loptu na nasoj polovini...Valijente takodje odlican, kao i celavi, doduse jebe ga malo pas, ali je u odbrani sve zatvorio...Drugi Miletic slabo, on jadan jedini ima sto svima fali, moze trcati do sutra...Ali dzabe mu to kad ne zna fudbala...Sveta solidan, ali stegnut, stalno vraca loptu Stojketu sto mi se ne svidja...Zdjelar i Kosovic u paru, po mom misljenju, nisu dobro resenje na sredini...Za kraj, po stoti put, kondicija uzasna...Nadam se da cemo to popraviti sto pre, nije lako gledati kako se u nekim trenucima igraci bukvalno vuku po terenu...Jbg, na kraju ispade kao da sam i ja nezadovoljan, ali to im je da se ne opuste :D
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Jako smo nespremni, bez samopouzdanja i ubijeni u pojam.
Miletic levi je glup ko noc.
Zakaric nije los igrac, ali mislim da nam na toj poziciji treba duplo bolji.
Pomaka na bolje ima, mislim da je Bata malo gresio sa izmenama, ove verovatno prolazimo, ali mislim da nemamo narocit kvalitet za nesto vise.

Kolega, ne li ga pretera :kokice što bi rekli Leskovčani.....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top