Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Bravo Batice! Srećno i samo tako nastavi. Hrabra postava, sa uvođenjem Zakarića koji je baš ono što nam treba u napadu, odličan centaršut, majstorski gol, još kada se to uigra i pritegne, biće veliko pojačanje.
Danci, protivnik kakav nam je trebao u ovom trenutku, igraju fudbal koji nam odgovara, pravolinijski, ostavljaju prostora za igru, dosta neiskusnih igrača, ali ako ih krene mogu da budu vrlo nezgodni. Želim im da im krene u septembru. :D
Prezadovoljan. Pre svega rezultatom, odnosom prema igri. Oseća se da zrači nova atmosfera, novi duh.
Da pomenem i neke detalje, Stojković - naše do sada najveće pojačanje od prošle godine. Odbrana je u nekoliko navrata bila u pravoj panici, a takav smo i primili gol. Batica je bacio sve da zacementira levu stranu, gde krvarimo, što neko ovde reče, već 20 godina. Takođe, ostavljanje igrača na dvadesetak metara iskosa, smrzo sam se, naročito pred kraj. Valijente savršeno, ćela Miletić solidno odigrao, pogotovo me iznenadio onim centaršutom na Rikarda, šteta da nije bio gol (dva gola glavom - morao bih da se štipam - da ne sanjam). Marković i čupavi Miletić, ne znam, ja našim igračima nikada ne dajem loše epitete pa, momci mora to mnoooogo bolje. U celini, odbrana se jako povijala pred kraj, naročito nam je onaj crnac pravio probleme. Kod prelaska u napad, mora mnogo brže da se iznosi lopta i naročito bez kikseva kakvih je bilo. - može strašno da košta. Zdjelar je za mene solidno odigrao i kada se uigra ekipa doći će sve na svoje mesto. Kića mora mnogo čvršće, naročito kada je u odbrani, a ne da pušta igrača čim skrene u stranu. Pantić je očigledno u krizi i očekujem da to prođe, on je odličan igrač. Janković i Rikardo odlična utakmica. Jedino mi smeta što Janković pada čim dodirne igrača, umesto da sačeka jer bi ga ovaj svakako gurnuo.
Gde vidim prostor za napredak: preletanje lopte na drugu stranu terena mora da se uvežba koliko god može do savršenstva. Bez toga nećemo moći protiv bunkera ništa da uradimo. Pasovi na sredini takođe su u par navrata bili neshvatljivo loši i nekoliko napada je bez veze prodato još u začetku. Ono što mi posebno uliva poverenje je da su u ovoj ekipi, osim (za sada) Valijentea, svi davali golove.
Idemooooo Grobari!!! :šal
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Ljudi sve ste vec rekli da se ne ponavljam. Ovo je vec fudbal koji moze da se gleda a jos i popije na miru u toku utakmice.
Cela ova situacija me podseca na period kada se vratio Marko Nikolic i kado smo igrali sve bolje iz utakmice u utakmicu. Neka i sada bude tako, da se na svakoj sledecoj utakmici vidi napredak u odnosu na proslu.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ta promena strane mora mnogo brže da se odradi.
Jbt, mi smo imali par situacija gde osvojimo loptu ispred njihovog gola, na 15-20m iskosa, i onda faktički iz kornera vraćamo loptu nazad sve do Stojketa maltene, često u nedostatku boljih rešenja.
Što reče njihov trener (mislim da sam to pročitao negde), na terenu uvek postoji slobodan prostor, samo ga treba naći i iskoristiti. Da se ne pravim pametan mnogo, ali sinoć je to svakako mnogo bolje, mnogo konkretnije izgledalo nego ranije.

Nadam se da će potrajati, i da nije u pitanju samo šok terapija, već da će i suštinski neke stvari da se promene na duže staze. Da će Bata i Petrić autoritetom, koji se pre svega zasniva na znanju, nastaviti da pozitivno utiču na igrače, što reče Tarandrel pre utakmice.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Znao sam da cemo Dance pobediti, nisu oni nosta specijalno, ali naravni u revansu moramo sto pre postici gol i ne smeju da se povucemo kao preksinoc. Jeste da smo pobedili i dali cak dva gola i da je igra sto puta bolja nego kod morona iz Spanije, ali i dalje to nije dobro. Nema fluidnosti u igri, nema brzih pasova, kreativnosti, jer nam upravo takav jedan ograc fali u veznom redu. Moje ocene igraca:
Stojkovic- 7 korektan, nije imao mnogo posla, lako je resavao sve akcije domacih. Nije kriv kod gola.
Levi bek Miletic- 5 Igrac za Prvu ligu Srbije, ne znam samo kako je uopste dosao do Superlige pa cak i Partizana. U napadu ga nema, a u odbrani katastofalan.
Valijente- 7 odlicna utakmica za njeha, ali u Superligi zbog visine lako ce izlaziti na kraj sa njim protivnicki igraci.
Marković 6.5- Dečko ima tek 18 godina, to ljudi zaboravljaju. Ima jos mnogo da uci, ali ima potencijala. Mora malo i da razmislja glavom kad igra
Desni bek Miletic 6.5- U odbrani odlican, ali u napadu je toliko zadrzavao loptu da je dopustao protivniku da se postavi i markira sve igrace.
Zdjelar6.5- Korsektno od njega, on je razbijac igre i tu je donekle odradio svoj posao. Ne odgovoara mu da igra u tandemu sa Kosovicem
Kosovic 6- Pre povrede, da kazem da je bio solidan, nikad odlican ali umeo je lepe asistencije da uputi saigracima. Sad ne mogu da kazem ni da je deep plejmejker niti razbijač, nema ulogu u timu.
Pantic5- Decko ne zna ni gde treba da stoji na terenu. Jeste igrao ofanzivnog vezistu, najtezu poziciju na terenu, ali nije uspevao ni da pomeri stopere da prate njega i ostave prostor Rikardu, niti je imao loptu u posedu i razigravai druge.
Jankovic 7.5- Ne volim ovog igraca, smatram da nam fali jedno dobro desno krilo, koje ce brzinom, driblingom, vizijom za pas rešiti utakmice. Ali u ovoj utakmici Jankovic dobar, uz malo srece, ali ta sreca je rezultat volje i motivacije.
Zakaric7.5- Decko je odlicno krilo, lep prijem, dribring, odlicno citanje igre. Nadam se da ce tako nastaviti.
Rikardno7.5- Napadac koji koristi svoje sanse, ali upucuje asistencije saigracima. Jak u duelu, stalozen, odlican u igri glavom, na sutu malom iz daljine da poradi, ali ima sve sto napadač treba da ima.
Nikolic- Nije mnogo igrao, ali mislim da bi u paru sa Rikardom bio odlican.
Smiljanic- Ovog igraca ne mogu da trpim, nije igrao ni pre 10 godina dobro, a i da jeste nama je potrebniji kreativan, plejmeker a ne defanzivni vezni igrac.
Zoran Bata Mirkovic cista 10- Covek se razume u fudbal, sa igracima što ima vec je uradio ono sto genije iz Štitara nije mogao. Motivisao je ekipu, radio na taktici, na pripremi utakmice, odlicje instrukcije dao igračima, a i ko je obratio na snimku se videlo i da je vec osmislio neke znale gestikulacije kojim komucira sa igracima.

Takodje nadam se da ce sto vise u budućnosti utakmica komentarisati Srdjan Radojevic, pravi partizanovac i odlican komentator.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Očekivao sam dobre vesti iz Danske, nadao sam se pobedi, veliko hvala Bati i našem timu za ovaj važan trijumf.

Pobeda koja može biti najava dobrih stvari i lepših dana, ne očekujem odmah lepršavu igru i ubedljive pobede, biće sigurno i oscilacija, ali ono što je sigurno je da je kormilo u pravim, odlučnim i takođe vrlo važno - Grobarskim rukama.
Što se mene tiče, puna podrška za tandem Bata i Petrić.

Milina je gledati i slušati Batu, profesionalan, odmeren, nema opuštanja - naravno da posao nije završen, nema potcenjivanja protivnika, nema "lako ćemo" i "gotovo je".

Mirni vetrovi ovih dana u Humskoj 1, nevreme stiže tamo gde mu je i mesto - u garavi sokak.
Nek to bude vremenska prognoza za duži period.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.421
Локација
Beograd
...
Takodje nadam se da ce sto vise u budućnosti utakmica komentarisati Srdjan Radojevic, pravi partizanovac i odlican komentator.
'Ajde što je Srki ,,naše gore list,, nego što je zaista nemerljivo bolji i upućeniji i objektivniji komentator od maloumnika sa RTS-a...
Bravo Srki, tako se to radi!!! :clap
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Javio sam se samo zato da upozorim da posle jedne utakmice dolazi druga, i da prvo treba odmah dobiti Zemun umesto zaspati na ,,lovorikama čarobne Evrope,, a drugo, treće, ili koje god da je po redu, NIŠTA još nije gotovo što se ovog kola kvalifikacija tiče - Skandinavcima je potpuno svejedno gde igraju, da li gube ili pobeđuju, primaju ili daju golove, oni uvek igraju do svog maksimuma, a obzirom da su trenutno u rezultatskom zaostatku, pretpostavljam da neće čak ni čekati da mi popadamo od umora, nego će ,,dodati gas,, od 1. minuta utakmice, a videli smo našta je to ličilo kad su nas stisli, gol, dva, tri, prosto je ,,visio u vazduhu,, pred našom mrežom...

Potpisujem....

daleko je od rešenog i dobijenog...
Kao što napisah već, prošle nedelje, dok smo bili pod prethodnim "strategom" ovo je bila teško premostiva prepreka, a sad su.... plitak potok :(...
Istina je negde na sredini, kao i uvek...

No sa verom u novi dvojac na kormilu našeg broda.... :pfc: ... i neke "nove" probudjene igrače

:napred-partizan::napred-partizan::napred-partizan:
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Čitam danas izjavu njihovog trenera i ne mogu da verujem. Da li smo mi gledali istu utakmicu! Čovek kaže da ga i pored negativnog rezultata ohrabruje činjenica da je njegov tim imao više prilika da postigne gol nego Partizan. Mislim, stvarno, ko tu koga zajebava. Da nisam gledao utakmicu možda bih i poverovao, ali pošto sam gledao, Partizan je imao PET dobrih prilika, a oni jednu. Razumem kad kaže da se neće predati, ali kenjati kako su bili bolji i imali više prilika je apsurd. Partizan ih je u prvih 70. minuta RASTURIO, a rezultat je trebao i morao da bude 0:4.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.421
Локација
Beograd
Gazda, bolje malo mrači pred revanš, nemoj s tim optimizmom na Vikinge... :icon-lol:

Nažalost utakmica ne traje 70 minuta nego 90, a što je još gore u dvomeču ima dve takve! :icon-rolleyes:
Znači, opa, opa, pa 180 minuta jurcanja po onolikom terenu za onoliko brzom loptom i sa (našom!) dušom u nosu, pa gde će im duša (njihova!) kad naše momke teraju da se toliko zlopate?! :icon-rolleyes:
Bre pa 60-70 minuta trčanja, to je ,,puna kapa,, pa i više od toga...ko li samo izmisli tih jebenih 90, da mi je znati...?! :icon-rolleyes:
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Fudbalski klub Partizan i Institut za transfuziju krvi Srbije organizuju akciju dobrovoljnog prikupljanja krvi širom Srbije.

Svi oni koji na navedenim mestima dođu i daju krv dobiće besplatnu ulaznicu za revanš meč kvalifikacija za Lige Evrope između crno-belih i danskog Nordsjilanda, koja se igra u četvrtak 16. avgusta na stadionu u Humskoj s početkom u 20.30 časova.

http://www.mozzartsport.com/fudbal/...i-zivot-i-dobices-kartu-za-nordsjiland/303340


Lepa akcija!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Veliku molbu imam, znam da nije za ovde ali ne znam za gde je, treba mi pomoć - ako može neko ko ide da da krv pred JNA ili gdegod danas, da namenski da, ako ima A+, za Stojanović Slobodanku, moju mamu, leži u bolnici na Bežanijskoj kosi, već triput joj odlažu operaciju zbog manjka krvi. Hvala u svakom slučaju...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Pocinje dvojac Zdjelar-Kosovic. Za razliku od velike vecine foruma reci cu da problem dvojca nije Kosovic nego Zdjelar. On bi trebao da bude taj koji precijeca, otima, tuce i doveden je da zamijeni Evertona. Kosovic je jedini fudbaler od 30 ljudi koji umije da posalje pas u pravom momentu prema napadacima. Pazite jedini, ni Pantic ni Jankovic, Suma da ne pricamo..e zato igra Kosovic te zato ga i Bata stavlja a pola foruma se cudi iz utakmice u utakmicu.
Da sam ja Bata igrao bi Lola sa Kosovicem.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Biće dosta teška utakmica. Ništa nije gotovo, a to posebno tako treba da rezonuju Bata i igrači Partizana - mora da se odigra krajnje ozbiljno. Uvek se setim Makabi Petah Tikve ili Augsburga kada smo imali dosta rezultata koji su nam odgovarali ali smo mi naravno i to usrali. Igra mi i dalje ne uliva poverenje ali nadam se ipak da ćemo uspeti da prođemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top