Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
RTS prenosi kombinovano nas i Spartak na radiju ako je to uteha.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Mora da se ovo lagano prodje, igrati pametno i strpljivo. Nordsjeland je slabasna ekipa, ceka nas Besiktas, veoma mocan tim. Lask nema sanse protiv Turaka, spremajmo se za Negreda, Medela, Kvarezmu i ekipu.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kakav crni lask , Bešiktaš igrao prvi meč fazon u rezervnom sastavu..

Naša utakmica , pa šta znam. Veoma teška , biće tenzije do poslednjeg zvižduka.

P.s.mrtvu RTS , prenos na Areni koju nema 80% ljudi u Srbiji.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Opet moram u kafanu da gledam Partizan, hvala RTS - u.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Kakav crni lask , Bešiktaš igrao prvi meč fazon u rezervnom sastavu..

Naša utakmica , pa šta znam. Veoma teška , biće tenzije do poslednjeg zvižduka.

P.s.mrtvu RTS , prenos na Areni koju nema 80% ljudi u Srbiji.

Možda oni odustanu od LE i okrenu se domaćem prvenstvu. Prošle godine su Galata i Fener ispali od Švedjana i Austrijanaca u kvalifikacijama dok je Bešiktaš igrao LŠ. I evo ih sad u Ligi Šampiona. Skup tim je Bešiktaš napravio da bi trošio vreme na LE.
 
Последња измена:

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
686
Reaction score
1.890
Nadam se da će ova utakmica uneti malo živosti i samopouzdanja kod igrača ali i kod navijača. Dajte malo optimizma ljudi nije sve tako crno.
Podrška za Baticu i igrače, i srećno večeras.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Nije mi jasno kako to da 80% kod vas nema Arenu, a ovde u Makedoniji, nema samo onaj ko ne zeli da ima?

Steta sto onaj Kuduz, nam verovatno nije dostupan, jedino da Ivica upotrebi svoju magiju, pa nekako da uspemo da ga dovedemo :buhaha

Nervira me forsiranje Kosovica, mada nervira me i Zdjelarova igra, rado bi njega prodao, mada, u tandemu sa Smiljanicem, mozda ispadne to sasvim ok.

Srecno Batici i momcima veceras.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Nije mi jasno kako to da 80% kod vas nema Arenu, a ovde u Makedoniji, nema samo onaj ko ne zeli da ima?

Steta sto onaj Kuduz, nam verovatno nije dostupan, jedino da Ivica upotrebi svoju magiju, pa nekako da uspemo da ga dovedemo :buhaha

Nervira me forsiranje Kosovica, mada nervira me i Zdjelarova igra, rado bi njega prodao, mada, u tandemu sa Smiljanicem, mozda ispadne to sasvim ok.

Srecno Batici i momcima veceras.

Zato što kod nas moraš da biraš izmedju Arene i Sport kluba i naravno da većina izabere SK jer su bolji.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Par promena u odbrani Bešiktaša u odnosu na prvu utakmicu. Negredo i Kvarežma na klupi.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Treba nam laganija pobeda i leprsavija igra. Da se ekipa napumpa samopouzdanjem i da izbije "klinove" iz nogu.
Nemamo prevelik kvalitet igrackog kadra, al' borbu i znojav dres nam mogu pruziti. Kapiram da je taj deo posla Batica od samog starta odradio.
Napred Partizan!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top