Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@ Vojvoda Putnik

Povremeno, nije problematično. U uzastopnim upisima - smara. Koristi uzvičnik. Očigledno vodiš računa o načinu svog izražavanja, ne kvari ga lošim običajima "internet komunikacije".
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
837
Reaction score
2.870
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Evo ja se vratio sa stadiona zadovoljan igrom posle duže vremena.Niko ovde nije spomenuo ja video Radomira Antića u loži na zapadu.Sad da li ovi naši lopovi imaju neke planove sa njim ili samo došao da gleda utakmicu neznam.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ima na Jutjubu Antarinih izjava pre, u poluvremenu, i posle utakmice...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
@ Vojvoda Putnik

Povremeno, nije problematično. U uzastopnim upisima - smara. Koristi uzvičnik. Očigledno vodiš računa o načinu svog izražavanja, ne kvari ga lošim običajima "internet komunikacije".
У праву си, прихватам сугестију. (Данас су ме мало понеле емоције)
 
Последња измена:

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Da li se jos neko drao ispred televizora ili na stadionu na Miletica da pridje blize igracu i da ne dize nogu kao konj?
Nazalost losa markacija i štopera, greska Zdjelara, koji morate biti iskreni nije odigrao lose danas na sredini, boljeg nemamo. Koliko vidim ovaj Šćekić, sto sam i ocekivao, je los. Ali ima vremena da dokaze suprotbo, da je dobar defanzivni vezni.
Samo ne znam ko ce umesto Kosovica, on nam je jedini centralni vezni.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Треба Шћекићу дати времена, данас је имао једну грубу грешку у фази одбране колико се сећам, али је исто тако показао да може да изнесе и лопту и себе напред плус има муда да упути ударац ка голу.
Видећемо у наредним утакмицама па ће онда бити сходно дати суд о играчу.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Miljković, Trajković, Miletić...
Bar jednog u timu uvek imamo. Džaba ti i trud i sreća i borba kad imaš jednu minu pozadi.
Solidno odigrano večeras, čak iznad mojih očekivanja. Imamo nekoliko startera nedoraslih dresa koji nose i par momaka koji imaju kakvu takvu perspektivu.
Nek se i tamo izadje na gol više pa šta bude. Možda i nas nekad usere.
Miljković, Trajković, Miletić...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
Da li se jos neko drao ispred televizora ili na stadionu na Miletica da pridje blize igracu i da ne dize nogu kao konj?
Nazalost losa markacija i štopera, greska Zdjelara, koji morate biti iskreni nije odigrao lose danas na sredini, boljeg nemamo. Koliko vidim ovaj Šćekić, sto sam i ocekivao, je los. Ali ima vremena da dokaze suprotbo, da je dobar defanzivni vezni.
Samo ne znam ko ce umesto Kosovica, on nam je jedini centralni vezni.
nije samo LB Miletić večeras daleko stajao od igrača, malo smo ih i previše respektovali..
kao i ovi slovački sudije, uostalom, al' se glavni malo trgao posle pa im podelio kartone kad su krenuli da ga pičkaraju :icon-neutral:
treba pomenuti i dva nepostojeća offside-a koje je onaj "mahač" u drugom digao, jedan u liniji a jedan pola metra nije bio, al' bitno je bilo da je on bio samouveren k'o da je došao direktno sa finala SP da sudi ovu utakmicu :krsti:
toliko o tome, čisto da se pomene..

za gol glavni krivac Zdjelar, nije do kraja ispratio igrača po drugi put ( prvi put je isto bio centaršut sa desne strane na 0:0, mislim čak i na istog igrača, ali je ta lopta, srećom, otišla previsoko), mada nije on jedini bio koji je pratio igrača do visine jedanaesterca a onda "ode za decom" ( loptom) a igrač se sam šeta ispred gola i čeka da ga neko pogodi istom ( recimo Ivanović, pa Zakarić..) :confused:
šteta za Jankovića što se povredio, mislim da bi im napravio još dosta problema da je igrao bar do 60-og minuta
nadam se da ni njegova a ni povreda Rikarda nisu ozbiljnije prirode i da će biti spremni za Istanbul ... reče Bata da je bio neki udarac kod Jankovića i da je to proizvelo da izađe, ali videćemo.. :confused-smiley-013:

opet, Zdjelar je imao neke dobre poteze u sredini, tačan pas, neke oduzete lopte.. kad je ušao Šćekić i "dao slobodu" Zdjelaru to je tih par minuta izgledalo ok ali, na žalost, nije i potrajalo, jer smo krenuli stihijski da jurimo rezultat i Šćekić je otišao napred da čeka "bunarenje" pa je Zdjelar opet igrao "osigurača" pozadi .... videćemo, i ja mislim da on ne treba više da igra DMC-a ali ne i da ne treba da igra uopšte
mislim da Zdjelar ima snage i znanja da igra box-to-box MC-a ( umesto Kosovića, koji ima suspenziju za tu utakmicu) ali, s druge strane, treba novajliju malo bolje uputiti u taktiku kako bi znao gde da stoji na terenu kao DMC a ne kao večeras.. :unsure:
nadam se da će to izgledati bolje u revanšu, ako se Bata odluči na to rešenje
ako ne, onda Pantića na to Kosovićevo mesto a Suma ( ako uopšte zna kako da trči posle svega, deluje kao da je psihološki taj igrač potpuno pukao, ali videćemo..) napred iza Rikarda ( i za njega sa nadom da ne bude povređen)

što se odbrane tiče, kao da je tek krenula da se uigrava.. a u stvari i jeste.. bekovi su ono što može i da se očekuje od njih, pitanje je da li bi, što se defanzive tiče, bili bolji ovi koje imamo u zameni ( hvala ti Ivice :pop) ali ako bude dovoljno spreman posle izlaska iz povrede ja bih dao šansu malom Šehovićun na LB, mislim da ništa lošiji ne bi bio od Toze Markovića ( obzirom na godine) .... pri tom ne mislim da je mali Toza nešto posebno grešio, ništa više nego "preiskusni" Valiente, uostalom :speechless:


na posletku, moglo je bolje, a moglo je i gore..
igra se još jedna utakmica, još jedna šansa da momci naprave podvig... a šansu za podvig imaju, sve je na njima


:napred-partizan:
 
Последња измена:

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Momci

Pofajtali smo se. Igrali srcem.
No reci da smo zasluzili pobedu-tesko! Srcem da ali stanje na terenu i sanse meni kazu da iz svega vidjenog-mi treba da budemo zadovoljniji remijem.

Mnogo sam se razocarao u Ivanovica:(
Bas nista od njega

Gomes i Zakaric, pa i Jankovic dok je bio tu-odlicni!

U Turskoj ce biti tesko. Al jbg, i da idemo u Madrid nadao bij se pobedi ili 2-2;)
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Miljković, Trajković, Miletić...
Bar jednog u timu uvek imamo. Džaba ti i trud i sreća i borba kad imaš jednu minu pozadi.
Solidno odigrano večeras, čak iznad mojih očekivanja. Imamo nekoliko startera nedoraslih dresa koji nose i par momaka koji imaju kakvu takvu perspektivu.
Nek se i tamo izadje na gol više pa šta bude. Možda i nas nekad usere.
Miljković, Trajković, Miletić...
Nemoj da se sramotis, ako sebe smatras pravim i velikim Grobarom, a verujem da jesi, pa da ova dva momka stavljas u isti kos sa trajkovicem !!!
Pogotovo ne Miljkovića...
Ok, momci nisu po nasem ukusu (mada sam ja licno opcinjen fizickom spremom obojice...neverovatno zilavi...),ali je sramota i bezobrazluk izjednacavati ih sa trajkovicem...

Utakmica....pa imali smo ih, ali nije imao ko da prelomi (mozda Jankovic, da nije bilo povrede). Turci, ko turci (isti kao i siptari) imaju snage, a mozga bez...kupuju "istrosene" igrace, koji ipak prave razliku, ali isti ti igraci imaju blagu qrcobolju da se nesto previse trose i umaraju.
E, u tom "detalju" vidim nasu sansu za prolaz.. I verujem u prolaz !!!
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Dobra utakmica. Sad svi vide što znači kad tim ima trenera a ne govedo koje boli kurac. Nadam se da će Rikardo i Jankovic igrati u revanšu. Imamo sanse!
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Nama je svaki njihov centarsut bio opasnost..mislim da su sad to svi provalili koji igraju protiv nas... ja bih probao sa odbrnom
Sehovic-Valjente-MileticNR-Enake. Mislim cak i da MileticNR nije idealno resenje za desnog beka ,bolji je na stoperu...e sad ako sehovic nije spreman,onda nek igra Urosevic,jer valjda gore od ng miletica ne moze..jebem li ga..
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Nadao sam se ovakvom Partizanu - jer ovo je očekivano posle dolaksa Bate.
Samo, mislio sam da ćemo malo duže čekati na ovako nešto. Ako sad već na početku imamo ovo, znači da Bata i igrači mogu više od ovog, i to raduje. Jedva čekam derbi i bar ovakvu borbu, da ih pojedemo.
Što se tiče utakmice već sve rečeno... mogli smo do pobede, a imali i sreće da ne primimo još koji gol zbog kikseva u odbrani...
Bogunović vs Fener ---- Zakarić vs Bešiktaš
Levi Miletić uvek uradi sve pogrešno, imao je i po nekad dobrih partija... ali čoveče, on je u stanju sve da uradi pogrešno... Nego, bolje da mu je na desnu "sela" lopta kod onog promašaja, znamo da desnom bolje šutira :D Ali Pantić čeka loptu levo i u momentu kada je prima ti mu dovodiš igrača, ne uspeš da napraviš višak i "izvučeš" već mu stvaraš problem i to konstantno tokom celog 2. pol... pa čoveče bre... Batica sve to vidi i ispraviće se to.
Još uvek ne verujem Sveti Markoviću, ma vidi se da još uvek nije zreo za ovakve mečeve, ali mi je drago kada je sinoć par puta pokazao svoju hladnokrvnost i rešenost, odigrao dobro... Kada bih ja birao štoper bi mi bio Ćelavi Miletić, baš zbog te čvrstine nazad, a desni bek... šta znam, šta će nam desni bek, spusti na beku Zdjelara, Lolu stavi u sredinu i daj taj bunker :D
Ajde Batice može Partizan ovo :pfc:
 

SalePFK

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2018
Порука
89
Reaction score
107
Локација
Novi Sad
Очигледна је промена на боље од када је ту Бата, сви смо свесни колико ради да би извукао екипу из блата у које је добро утабао претходни стручњак, и за веома кратко време показује одличне резултате, агресивнија мушка игра, са јасним концептом, борба, подигнут морал. Али није ми јасно у вези измена, зашто не Енаке, зашто не Сума. Зашто Николића (након повреде) и Шћекића у ватру на таквој утакмици. Разумем за левог бека и штопера, ту је управа крива (за првог су се за*ебали а другог форсирају за 'јунајтед' и кваре тандем Р. Милетић-Валијенте). Колико год да сам био против довођења Лоле макар је играо претходне утакмице и показао 'нешто'.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Ovako hladne glave, mogu da kazem da je do skoro nas tim (Teoden) bio zaposednut od strane Sarumana (Djukica), ali je onda doso Bata (Gandalf), i razbucao ta govna.

Nasi igraci sto bi reko Zeljko Obradovic : "Grese, ali ginu, to je osnovni preduslov za bilo sta". Ima tu stofa za dosta bolju igru.

:napred-partizan:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Meni je prvi utisak utakmice ipak nedisciplina Pantića. Ne u smislu da je on bezobrazan i da ne obavlja svoje zadatke, već da jednostavno ne može da radi ono što je njegov jebeni posao, da razigra igrače, svaki njegov kontakt s loptom usporava igru, davi je, niti ima neki dribling i brzinu da može da davi loptu, niti lucidnost da napravi višak. Samo jednom je uradio ono što mu je Bata rekao ( a uostalom i što mu je Đukić pokušavao objasniti) dodao brzo iz prve, i posle toga smo dali gol.
Fudbalski je veoma neinteligentan, nema osećaj da napravi višak, dribla prostor ne igrača, napravi biciklicu i centrira iz ćoška levom i naravno biva blokiran, koja je logika tog poteza? I onda brdo takvih.
Posle njega drugi utisak je Ivanović. Mislim da nikad tako ozbiljnu ulogu u timu nije imao toliko seljački igrač, koji nema osnovne fudbalske stvari, čak i faca mu je kao da u trenerci i džemperu ide na žareta i gocija.
I Kosović, imao sam i neko razumevanje za njega, i kapiram da Bata ima poverenja u njega jer je sa njim radio. Ali jako malo donosi, ne radi ono što bi trebalo, da spaja igru, a ni ne secka je. Jednostavno i Bata i Đukić su s njim pokušali da naprave količinsku prevlast na sredini, a Zdjelar bi bio duplo bolji sa jednim kvalitetnim veznjakom. Ovako ih imamo 5, a ko da imamo 3 i po.
Nemam logiku da se izdrkavam po Miletićima, Markoviću itd.
Oni znaju koliko znaju, treba ih napušavati samo kad su nedisciplinovani i bezobrazni.
Što se tiče gola i par prilika koje su stvorili na isti način i rasprave o Stojkoviću.
Prvo se mora shvatiti zašto se igrači na indirektnim slobodnjacima na polovini izvlače van 16, i zašto igrači sve češće na kornerima tek na centaršut utrčavaju na sa ivice 16. Zato što odbrani to daje jako težak zadatak da im neko trči u leđa gde oni ne mogu da se pohvataju, a i jako je teško ispucati loptu, velika je šansa da će završiti u golu, korneru ili da će je nabaciti protivniku na nogu.
Ovo samo mi ne radimo, jer centriramo na postavljenu odbranu, kao poslednji debili, što ima logike jedino ako si Belgija na svetskom protiv Japana, pa imaš veliku visinsku nadmoć ili igrače koji imaju skok kao Rodman.
Takođe ti centaršutevi obično je poenta da idu na nekih 10 do 6,7 metara od gola, gde golman ne može da ih uhvati, jer se ekipe na taj napad brane tako što golman gospodari prostorom, jer šta on ima 190 i nesto i rukice kojima sme da dira loptu, prosta logika.
Čak i mi ne cetriramo u 5 metara jer te lopte nemaju smisle, svaka je golmanova.
E tu su nas oni sinoć skautirali i tako praktično sve prilike a i jedine stvorili, skok iz peterca.
I što se tiče samog gola, a i prilike pre gola, kada je lopta preskočila igrača, i pored toga što je jako teško braniti takvo utrčavanje, sve i da taj igrač ima nekog našeg na leđima, šta očekujete da uradi odbrambeni na manje od 5 metara sve i da je bolji u skoku ( naši sem ćelavog nisu neki skakači). Da da autogol, ispuca ponovo u korner u najboljem slučaju, ili da velikom verovatnoćom proba da ispuca u stranu i ostavi takvu loptu u 16 gde oni imaju višak jer smo mi branili skok?
Te lopte mora golman da kupi, imao hrabrosti nemao, slično kao i prošle sezone u par utakmica.
Nemam problem sa tim da Stojković ima 2 ozbiljne mane za golmana to je linijašenje i šutevi iz udaljenosti, jer samo zato je i kod nas, i pored ozbiljno odigranog SP.
Ali nije ni poenta da se svi redom napuše da bi se on odbranio.
A na treneru je da sakrije mane pojedinaca...
Da je ovo ona ekipa od pre par godina koja je mogla da trči 100 minuta. Mi bi ove otresli negde između 70og i 90og minuta i sada bi bili jednom nogom u le. Strašno je da ovako matoru ekipu oni ne mogu da nadtrče na kraju utakmice.
 
Последња измена:

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Evo sad iskreno da priznam da sam se pribojavao težeg poraza sinoć,tako da sam i prijatno iznenađen do nekle prikazanom partijom noćas.Vidi se da i dalje nemamo snage ali nismo bili toliko mrtvi posle 60tog minuta.Zakarić me iznenadio drskošću da šutira kad god ima i najmanju priliku za to.Ako nastavi ovako biće itekako dobro pojačanje ali mora još neko da se oslobodi grčeva koji su vidljivi iz aviona.Miletić opasnost broj 1 za nas i u odbrani a bogami i u napadu.Šanse su nam male ali imam barem neke nade jer se boljitak vidi.Kancer koji nas je zahvatio pod Đukićem zamalo nas nije ubio,ovo je već druga priča,pola tima se probudilo još samo da se druga polovina povrati iz šok stanja i biće to solidno.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.419
Reaction score
7.652
Локација
E-WEST
Prvo, nemamo pravo da očekujemo da naš skromni tim pobedi Bešiktaš.
A da je moglo bolje, moglo je.
Definitivno da ili njihove godine ili njihov Miša Filipović stvoriše situaciju da Partizan ne deluje kao da je prokuvao u 60.minutu.

Nije mi jasna uloga Pantića i Kosovića. Dva tako mlohava igrača da je to jezivo. Kosović je uvek kasnio u odbrani, a svaki njegov pokušaj oduzimanja lopte ili presecanje pasa je bio promašaj. Pantić mrsomud od 50 kila, slab u duelu, a sa loptom mrsomud.
Suma nije ništa beskorisniji od njih, ali je bar igrač poteza, možda bi neki njegov pas na prvu stvorio neku šansu, a možda i neki šut, ko zna.
Crvenije kopačke od Šćekićevih nisam video u životu. Ono što je igrao je bilo neprimećeno. Gde je Lola?

Umesto Kosovića Lola, umesto Pantića Suma.
Zakarić dosta dobar, Rikardo, Valiente.
Još 7 dana ima do kraja prelaznog roka, dovedite jebenog levog beka, dovedite još jednog štopera.

Što se tiče Stojketa, ne može on sad sa 35 godina da prestane da bude linijaš. Sa druge strane će odbraniti neke zicere, koji golmani inače primaju. A za mene grobar nikad nije bio, neće ni biti.

Ukoliko oni tamo budu imali loše veče, a mi odlično, moguće je. 2:2 bi bilo najslađe.

Za kraj: Stadionska kultura i bilo kakav osećaj pripadnosti klubu i ljubavi, kod nas ne postoji. Ljudi su jebena stoka. Svi znaju da ne sme da se stoji na prolazima, ljudi stoje na prolazima. Ovi pale strobove, oni pevaju o Muratu. Klub se nije potrudio da to reguliše, a redari koji za 800 dinara dežuraju ceo dan na stadionu, od njih se ni ne očekuje da intervenišu. Ne znam da li uopšte zaslužujemo evropske utakmice.
Naš stadion kad je pun, to nemaš gde da se okreneš. Kad neko ustaje diže ceo red, gužva na ulazu, gužva na izlazu, renoviranje je potpuno besmislena radnja. Shvatio sam po 50.put zašto volim domaće utakmice i taj komfor i rasterećenost.
 
Последња измена:

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.569
Reaction score
770
Локација
Niksic
Nase najvece pojacanje u ovom trenutku je nesumnjivo Batica Mirkovic. Ovo sto smo mi igrali sinoc je nevjerovatan pomak u odnosu na st(r)anje u kojem smo bili do prije par nedelja. Prije svega, tu mislim na odnos prema igri ali i na planu fizicke spreme se vidi nekakav napredak (doduse, njihov nivo spreme je takodje uticao da se nasa nespremnost manje primjeti).
O Mileticu sa kosom zaista ne treba trositi rijeci. on decko je korektan, to znam, ali ne zna jbg. Onako biti nemocan da procjenis gdje ce zavrsiti lopta koja se vec nazire na granicama stratosfere, lagano ulazi u atmosferu na putu za JNA, to ne moze svak.
Dvojac iz Spartaka je upravo to: Spartak Subotica level. Stojkovic je, po meni, mogao da izvuce situaciju kod gola... Mislim da bi se Jankovic naigrao sinoc da nije bilo povrede.
U svakom slucaju, nama ako Jankovic i Ricardo ne budu spremni za revans, ne znam kako ce to izgledati.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.069
Reaction score
36.050
...Samo jednom je uradio ono što mu je Bata rekao ( a uostalom i što mu je Đukić pokušavao objasniti) dodao brzo iz prve, i posle toga smo dali gol...

Mala ispravka, i ovaj put je morao da je "overi" sa 2-3 dodira, ali... od koga je super je. :D

Sad šalu na stranu, mene je iskreno obradovalo saznanje da smo sposobni protiv jednog jakog evropskog tima da izgradimo akciju u nekoliko sekundi i da se uz samo par poteza od svog gola premestimo do protivničkog.


Prosto je neverovatno šta je promena "trenera" napravila od ovog tima za ovako kratko vreme. Borba do kraja, pa šta bude.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top