Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Nadam se da ce moj i nas Partizan proci u LE,ali iskreno-strah me je.Besiktas je bas ozbiljan tim."Ko zna,niko nista ne zna,krhko je znanje."
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.492
Reaction score
23.108
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Naravno da prolazimo!

Niko nam nikad ništa nije poklanjao, za svaki uspeh sami smo zaslužni, naši igrači i treneri.

Uvek moramo više da se trudimo i borimo od drugih, jer živimo gde živimo, i delimo vazduh s kim delimo, najvećim zlom, al' navikli smo na to, drugačije ne bi znali.

Partizane igraj i pobedi!

Volim Partizan, ostali nek pocrkaju!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.400
Локација
Beograd
Ja čvrsto mislim da će Levi Miletić da probije nekoliko puta, jednom će da da gol a jednom da asistira, ili će bar posle njegovog šuta i nekog ,,karambola,, već neko da je smesti u njihovu mrežu...i to su dva gola za nas...
Isto tako mislim da će nekoliko puta isti taj Levi Miletić da kiksne ispred našeg gola, i da će posle nekog njegovog ,,karambola,, ili spičavanja-napucavanja lopte u nekoga da nam Turci uvale gol, a i jedan će verovatno i sam da spiči u našu mrežu, bilo glavom, bilo nogom...
Znači biće 2:2 i mi prolazimo...
Dakle jasno mi je i kako ćemo primati i davati golove i ko će za sva 4 biti ,,zadužen,, - samo mi se ne javlja hoćemo li prvo povesti sa 2:0 pa onda popustiti, ili gubiti sa 2:0 pa juriti...ili će biti gol, dva tamo, gol, dva vamo...
Svejedno. Prolazimo. Idemo dalje!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Turci ce da krenu silno odmah na pocetku da nas potope dok mogu trcati. Imacemo dovoljno prostora da im damo gol to je sigurno, nije to JSL bagra. Falice Jankovic mnogo a Ivanovicu je ovo vjerovatno TA utakmica u kojoj ce da pokaze da li ce ikada biti igrac za Partizan. Nastavicu da kukam radi pozicije zadnjeg veznog jer je Iliev sve usro' od odlaska Evertona a i Jevtovic odjednom fali.

Opet kazem imacemo prostora za napad pa ako smo tim, idemo dalje.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Најбитније да не примимо гол у првом полувремену. Ако у другом негдје око 65 минута би морали кренути напријед, па куд пукло да пукло.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Kljucno je izdrzati pocetne nalete Besiktasa.... Prvih 15-20 minuta...

Momci, mi imamo vas, vi nas. Igrajmo za nas grb, nase boje, za Partizan!

U inat srecnim lopovima prekoputa.
 

Nebraska

Početnik
Учлањен(а)
19.05.2018
Порука
18
Reaction score
12
Локација
Zrenjanin
Mozda bi ove sezone trebalo da batalimo plasman u Ligu Evrope, sa ovakvim sastavom ne bi izvukli uspesne igre u 3 takmicenja, hocu da kazem da sve snage treba usmeriti na osvajanje titule, to je prioritet
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Ajde bre Partizane ,ulepsaj mi dan danas i sutra pa nadalje,posle one gorcine od sinoc! Igraj i pobedi!!!!
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
686
Reaction score
1.890
Zelja, muda, borba, inat, krv, suze, znoj, adrenalin, gol!
Zivot je previse kratak da ne bi verovao u pobedu Partizana.
Podrska Batici i ekipi. Srecno veceras Beogradski crno beli.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.418
Reaction score
11.795
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Статус
Затворена за писање одговора.
Top