Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Maksimalno jako na granici ferpleja,maksimalno poštovanje sebe,i bez respekta protivnika,maksimalno poštovanje tradicije kluba i dresa CRNO-BELOG !!! Maksimalno jako pregagzite večeras ove degenerike :action-smiley-070::navijac:navijac:navijac:pfc::pfc::pfc:
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Jedina stvar koja necu da kazem da mi nije jasna, svima je jasna, ali mi se ne svidja je izostavljanje kapitena iz protokola. Konstantno. Mislim da nam je pokazao da moze jos mnogo da doprinese, pa makar i to bilo 10,15 minuta. Svakako verujem u Batu, i da kaze da igramo 2 2 2 2 2, ja bih verovao. Ali opet, ta zal....

Svaki turcin zna...
U MESO CRNO BELI, U MESO!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.429
Reaction score
2.167
Srecno momci, valjda ce danas sreca biti na nasu stranu.
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Nebitna utakmica,bilo je jasno da sa ovim timom nemamo sanse.Pokusalo se nesto ali se vidi da smo za klasu nize plus njihova publika.
Da smo imali srecu na zdrebu mi bi prosli u LE,kao prosle godine da smo izvukli nekog jaceg od Videotona nebi videli LE pa i prolece u evropi.
Dok traje ova okupacija samo je vazno popisati se po ciganskoj kurvi u derbiju ,i pokusati sledece godine nesto uraditi u evropi.
Glupo je pljuvati vazalnu upravu,koja ne moze da reaguje u ogranicenim okolnostima shodno sa situacijom.
Dok ne ode psihopata sa vlasti milom ili silom bice nam ovako .
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
E moj Ivice.... Iskopaj još neko pojačanje iz Bežanije, Sinđelića ili Jagodine, pa da do godine pobedimo Surdulicu.... SVE TI ŽIVO NARKOMANSKO JEBEM BREE! Upropastio si nas pička ti materina, idi i vodi Miletića levog, Ivanovića, Sumu...
PODRŠKA BATI!!!
 

opozicija

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2018
Порука
25
Reaction score
65
Локација
Crna Gora
Partizan je ostao sam. Partizan nema navijaci godinama, nema igrace vec drugu godinu, nema trenera od juna 2017.godine, nema upravu godinama. S obzirom na to kakve navijace ovaj klub ima, oni su zasluzili i gore od ovoga. Ssmo neka Partizan prezivi da neka druga generacija zapamti nesto bolje i zdravije.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.562
Reaction score
1.049
Нисам хтео да мрачим или баксузирам, наше шансе да прођемо сам ценио на неких 15%. Просто, противник је јачи од нас. Чак ни она наша екипа, од пре две године са Миленковићем, Евертоном, Леонардом и Ђурђевићем тешко да би прошла Бешикташ, а шта онда да траже Милетић, Здјелар, Шћекић и Сума?

Екипа нам је фудбалски "танка", недостаје много тога. Да су ствари нормалне, да живимо барем у привиду нормалног, а не у државоликој структури Србији, па да помисли човек како сада Партизан може да се концентрише само на домаћу лигу, али та "лига" нема везе са фудбалом.

Успех би био да Мирковић некако затегне ове играче што има, да се иде на победу у дербију, и евентуално да се освоји Куп, ако нам то буде дозвољено. Првенство не верујем да сме да се узме, па макар и сва три дербија добили. Неће ривал, у овој свеопштој хистерији, дозволити кикс.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Partizan je ostao sam. Partizan nema navijaci godinama, nema igrace vec drugu godinu, nema trenera od juna 2017.godine, nema upravu godinama. S obzirom na to kakve navijace ovaj klub ima, oni su zasluzili i gore od ovoga. Ssmo neka Partizan prezivi da neka druga generacija zapamti nesto bolje i zdravije.

Партизан сада има тренера!
Само што га нема довољно дуго.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
E moj Ivice.... Iskopaj još neko pojačanje iz Bežanije, Sinđelića ili Jagodine, pa da do godine pobedimo Surdulicu.... SVE TI ŽIVO NARKOMANSKO JEBEM BREE! Upropastio si nas pička ti materina, idi i vodi Miletića levog, Ivanovića, Sumu...
PODRŠKA BATI!!!
Podrška?
Toliko je usrao sa izmenama i postavkom da mi se povraca.
Treba on jos da uci.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.641
Локација
Храм фудбала
Pored ovako napredne uprave i logicno je da igramo ovako nazadno. Nema tu ni kvaliteta, ni volje, ni zelje ni talenta ni bilo drugoga.
Spartakove akvizicije su Partizan dovele upravo na taj nivo Spartak iz Humske 1.

Bati cu opasno poceti da zamjeram na tome sto suti i ne trazi od uprave da se dovedu igraci koji su dostojni svetog dresa.

Dobra stvar je sto ce ova uprava vjerovatno otici na kraju sezone. Unakazili su nas dovoljno da se ne mozemo oporaviti do 2025. Isto tako su izmuzli sto je se izmusti moglo.

Ivanovicu mrs u Spartak!
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.846
Lose,bas lose. Bez energije,bez snage,bez kvaliteta. Fali nam 3 dobra igraca pa da igramo fudbal. Levi bek,brzi krilni napadac i igrac tipa Moreire. Ivanovic jezivo spor! Ne znam sta se desilo sa ovim igracem,krajem prosle sezone je bio medju najboljima,jak,agilan,umeo je da izbaci par igraca...sad kao da ima barem 5-6 kg vise. Nikolic nije bio toliko los uopste,decko ima odlicnu tehniku i kontrolu lopte,bice sve bolji ako bude igrao vise,nemam sta da zamerim tom igracu. Prosto je,nemamo dovoljan broj kvalitetnih igraca. Teraj dalje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top