Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Mrzim ovakve ekipe. još i u glavi šamrok.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Dosta bombi ovde ima npr Aris/AEL ,brondby , trabzon , mlada Boleslav , esbjerg i ovi jevreji..

Da li će pre žreba ponovo praviti grupe sa 5 pot protivnika ?
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Koga Zaglebje ujede i Kilmaronoka se plasi sto bi nas narod rekao. Ne plasim se da necemo proci dalje ove Velsane ali se plasim ekipe koju smo mi sastavili. Da se ljudima toliko drma stolica i da nisu u stanju da dovedu dva krstena igraca,koji luksuz su sebi dopustili. Mi sad pravimo sastav u rangu onoga sto su nekad bili Zeleznik i Sartid u svojim boljim izdanjima. Kad dovodis igraca ja se ponadam tipa doci ce upgrade na Jankovica recimo a oni dovedu igrace za koje je Jankovic Arjen Roben licno. Boze pomozi nam ove godine da nam Macva i ostala bagra ne otimaju bodove na JNA, ja sam uzeo sezonsku a nadam se da cu ipak videti ovog leta nesto lepo na svom stadionu.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Treba proci Velsane, ali evo mojih zelja za 3.kolo:

Izbjegao bih Trabzon, Videoton, Austriju, Cehe, Rendzers, Ael, Lehiju, Utreht.

Prva zelja: Ventspils/Gzira ili ovi Skandinavci.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.747
Локација
Beograd
Slažem se. Uvek sam želeo što lakše kvalifikacije a za grupu neke jake pa kad već igraš 6 u grupi peglaj pa šta Bog da. Neću da malerišem šta bih želeo. Ko će dočekati ponedeljak..
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ja bih voleo Osijek. Nismo dugo igrali s 'rvatima.

A nakon ondašnje Kroacije i Rijeke vreme je da povedemo sa 2:1.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
811
Reaction score
2.672
Локација
.
Ako se dobro secam vojvodina je igrala sa ovim nasim pre par godina i dobro su prosli. Treba izbeci turke austriju, hrvate (da se ne bi ponovio Mostar) ove ostale bi trebalo proci sa pola gasa.A mozda izvucemo thun da im se revansiramo ili ael mada mislim da su oni dosta ozbilnji.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ceka se dok budu zakazani tacni termini odigravanja utakmica, pa tek onda ce se vidjeti ko ce prenositi.. Arena prenosi par utakmica, pa me ne bi cudilo da bude tamo. Ponedeljak nakon zreba, ja mislim da ce se izbaciti vremena odigravanja.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ceka se dok budu zakazani tacni termini odigravanja utakmica, pa tek onda ce se vidjeti ko ce prenositi.. Arena prenosi par utakmica, pa me ne bi cudilo da bude tamo. Ponedeljak nakon zreba, ja mislim da ce se izbaciti vremena odigravanja.
Арена ће вероватно да преносити утакмицу у Београду, уз њихову организацију директног преноса, а РТС 1 ону на страни, у сарадњи са Велшанима (узеће пренос који ће организовати њихова национална/локална телевизија).
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top