Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Nek se ponovi Rhyl i onih 12:0 u dva susreta.
Sad gledam izvestaj sa utakmicu u BG-u, Rajko Brezancic usao sa klupe u 60'
A Washington (2.20m) bio na klupi.

Sad imamo Rajka opet, a i Sadika(2.10m) . :)
Nek se ponovi ta sezona i rezultati iz Evrope, nemam nista protiv.
Jeste bila LS tad, ali nama je sad i grupa LE premija!
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
To jeste. Ali dovoljno smo dobri da možemo da ih prođemo. Sigurno nece biti 12:0, ali prolaz nebi trebao da se dovodi u pitanju, bez omalovazavanja protivnika naravno, ozbiljan pristup i to je to. Verovanto neki očekuju 8,9,10:0 iz obe utakmice, i verovatno će se naći nekolicina koja će početi da mrači kako ne valja ništa, ako ne bude visok rez. Uglavnom ova uprava ovim ima više sreće nego pameti. Dovoljno vremena da uvaljaju Rikarda nekome i dovedu pojačanja za 3. kolo gde može biti izuzetno nezgodno.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ili potpuno zvucno ili najnezvucnije moguce, ili neka osveta! dakle zelim da gledam ili: Partizan-Rangers, Partizan-Thun ili Partizan-Norkoping... mada i Partizan-Aris lepo zvuci..
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
To jeste. Ali dovoljno smo dobri da možemo da ih prođemo. Sigurno nece biti 12:0, ali prolaz nebi trebao da se dovodi u pitanju, bez omalovazavanja protivnika naravno, ozbiljan pristup i to je to. Verovanto neki očekuju 8,9,10:0 iz obe utakmice, i verovatno će se naći nekolicina koja će početi da mrači kako ne valja ništa, ako ne bude visok rez. Uglavnom ova uprava ovim ima više sreće nego pameti. Dovoljno vremena da uvaljaju Rikarda nekome i dovedu pojačanja za 3. kolo gde može biti izuzetno nezgodno.
Ma sprdam se, ni Washington nema 2.20
Lepe uspomene budi Rhyl, zato sam i natrabunjao post.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Vašington je očigledno imao 1.40 jer nijedna lopta nikad nije išla na njega da skoči sa tom visinom i glavudžom koju je imao. Kao da je Điovinko bio.

Ne očekujem 12:0 ali sve ispod 4 ili 5 razlike bi bila blamaža.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Ko bre da pogodi toliko puta gol? #51? Sadik? Daj da se ne zajebavamo. 0:1 tamo 2:0 ovde i puna kapa. Ja više ne mogu da očekujem od ovakvog sastava pa i kada igraju protiv ovih konobara i direktora. Tošić slobodnjak, Suma neki odbitak i to je to. Ne verujem da će rizikovati sa Rikardom protiv ovih kasapina.Povreda i ode i to malo para što mogu da dobiju.Jbt sad kad uporedim taj i ovaj tim neverovatno koja razlika u kvalitetu na svakoj poziciji osim na golu. Pa taj sastav bi ovaj sadašnji ru(t) inirao lagano 3-4 razlike bez problema.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ko bre da pogodi toliko puta gol? #51? Sadik? Daj da se ne zajebavamo. 0:1 tamo 2:0 ovde i puna kapa. Ja više ne mogu da očekujem od ovakvog sastava pa i kada igraju protiv ovih konobara i direktora. Tošić slobodnjak, Suma neki odbitak i to je to. Ne verujem da će rizikovati sa Rikardom protiv ovih kasapina.Povreda i ode i to malo para što mogu da dobiju.Jbt sad kad uporedim taj i ovaj tim neverovatno koja razlika u kvalitetu na svakoj poziciji osim na golu. Pa taj sastav bi ovaj sadašnji ru(t) inirao lagano 3-4 razlike bez problema.
hocemo po pivo dva tri ti i ja brate... ja kazem da ce bude puno do cepa u obe tekme
 

charlie sheen

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
86
Reaction score
108
Локација
Србија
Jel ste vi navijači Partizana ili navijate samo kada imamo jak tim? Zbog vas stadion zvrji prazan, jer vam je draže da kenjate preko tastature o svemu živom.. Ni slučajno nemojte na stadion da dođete. Jebote, ništa vam ne odgovara.. Ne valja uprava, ne valja trener, ne valjaju igrači, ne valjaju navijači, ne valjaju sudije, pa jel ima nešto vezano za Partizan, da vama odgovara?
Idite 800m dalje pa gledajte sastav jebo vas on, gledajte Marina, Gobeljića, Pavkova ako su bolji od ovih naših livadara kako ih vi zovete.
Sutra kad se useremo ciganima u živote i opet osvojimo trofej na njihovom stadionu, sa livadarima, setićete se da navijate za Partizan?!

Sutra ako kojim slučajem uđemo u LE, oćete navijati za ove livadare? Siguran sam da ćete tada biti najglasniji i najponosniji navijači Partizana..

Pripazi na rečnik i na način pisanja na forumu, previše dopuštaš sebi za jednog novajlju
 
Последња измена од уредника:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Dragi admini, moderatori.. izvinite sto vam se mesam u posao, ali ovo iznad od @charlie sheen je samokritika koja je dosta ispravna. Slazem se za recnik, na kraju svi smo birali da smo saglasni sa pravilima ovog foruma, i svaka vama cast na trudu, ALI nekim od nas sa preko 20-30 godina staza na tribini, omakne se koja rec, ne dozivljavamo se kao pocetnici, i ako vise ili manje jesmo novi na forumu. Da znam, nije nam ovo tribina ni kafana, ne vaze te zasluge ovde.. samo eto, covek je rekao ono sto je mnogima na srcu, Postali smo mnogo auto-destruktivni i mi koji nismo frakcijasi, potrebna nam je energija, Grobarski inat, potrebna nam je vera pa makar morali da verujemo u neke igrace za koje bas svi znamo da nisu skroz za sveti dres.

Gospodo Grobari, jedna od utakmica (pa i sezona) koja mi je ostala urezana u pamcenje je 90/91 i mec sa Proleterom na JNA, poraz od 0-2, a nesto kroz magli znam da smo lose poceli sezonu.. na kraju bili iza cigana i zagrepcanki citavih, cigani ispred 13bodova a za pobedu 2! 10 poraza u toj sezoni! katastrofa! ali, nije bilo ni 1% pesimizma ko sad, ni 1% verujte mi!

Mi nemamo drugi klub!

Napred Partizan!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
Tako je mi smo govna uprava radi i danju i nocu da Partizan bude najbolji (gde li su samo stvorili sav taj novac za sva nasa silna pojacanja u ovom prelaznom roku svaka im cast), trener nije pocetnik, igraci su najbolji, navijaci su ujedinjeni, sudije nas ne krade. I da na kraju Hvala ti Vucicu :poop:

I da opet cu da navijam za Partizan ali ne pravim se da je sve sjajno jer je situacija katastrofalna.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
a ne valja nista! bas nista! uzasno je! ali drugi klub nemamo!

gore me nisu neki razumeli pa cu se ponoviti..

united of manchester uvek pre manchester united-a!


ja bi Partizan voleo i da ne postoji!!!! a mucen ponizen sa svim sranjima ipak postoji, i igra u nedelju u Indjiji, i ja idem..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top