Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.904
Локација
Tu, odmah iza tebe
a ne valja nista! bas nista! uzasno je! ali drugi klub nemamo!

gore me nisu neki razumeli pa cu se ponoviti..

united of manchester uvek pre manchester united-a!


ja bi Partizan voleo i da ne postoji!!!! a mucen ponizen sa svim sranjima ipak postoji, i igra u nedelju u Indjiji, i ja idem..
Sta je united machester? Oni pre ovog normalnog za tebe?


Partizan jedini na svetu, a ne Partizan iznad svih!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.169
Локација
.
Dragi admini, moderatori.. izvinite sto vam se mesam u posao, ali ovo iznad od @charlie sheen je samokritika koja je dosta ispravna. Slazem se za recnik, na kraju svi smo birali da smo saglasni sa pravilima ovog foruma, i svaka vama cast na trudu, ALI nekim od nas sa preko 20-30 godina staza na tribini, omakne se koja rec, ne dozivljavamo se kao pocetnici, i ako vise ili manje jesmo novi na forumu. Da znam, nije nam ovo tribina ni kafana, ne vaze te zasluge ovde.. samo eto, covek je rekao ono sto je mnogima na srcu, Postali smo mnogo auto-destruktivni i mi koji nismo frakcijasi, potrebna nam je energija, Grobarski inat, potrebna nam je vera pa makar morali da verujemo u neke igrace za koje bas svi znamo da nisu skroz za sveti dres.

Gospodo Grobari, jedna od utakmica (pa i sezona) koja mi je ostala urezana u pamcenje je 90/91 i mec sa Proleterom na JNA, poraz od 0-2, a nesto kroz magli znam da smo lose poceli sezonu.. na kraju bili iza cigana i zagrepcanki citavih, cigani ispred 13bodova a za pobedu 2! 10 poraza u toj sezoni! katastrofa! ali, nije bilo ni 1% pesimizma ko sad, ni 1% verujte mi!

Mi nemamo drugi klub!

Napred Partizan!

Ja nisam rekao da ne treba da budemo samokritični, prozivka je bila upućena članovima foruma a nikako nije na mestu. Forum kao forum, pišu ljudi koji su na svakoj utakmici, pišu i evro navijači, pišu oni koji su tu na stadionu koliko im obaveze dozvoljavaju, pišu i oni koji nikad nisu videli stadion...

Ulenjili smo se i uspavali, to je tačno. Ja znam mnoogo ljudi koji su samo digli ruke od Partizana jer se osećaju nemoćno. I razumem ih, klub nam izjeda kancer tj ne jedan nego sa svih strana. U upravi, na terenu, na tribinama... Ostajemo mi mazohisti, koji i pored ovoga nikad nismo bili ovako podeljeni i sjebani.

Primer Unitred of Manchester-a koji spominješ je ok primer ali za Englesku gde su klubovi u privatnom vlasništvu i gde je mentalitet i kultura drugačija. Ja ti garantujem da grupa navijača napravi svoj klub i krene iz najniže lige, taj klub bi pratilo 20-50 ljudi. Iskreno ja prvi ne bih ispratio taj klub jer to nije klub koji volim.

Stavio bih tačku ovde, diskusiju o mentalitetu i lenjosti navijača možemo nastaviti na Nuklearnom otpadu. Vidimo se sutra!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Ovde nam samo leže poslednja dva.

Aberdeen i Ventspils.
 
  • Like
Reactions: Zex

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Полако људи
Шта ако прођу Вадуз и Олимпија?Све је могуће
Да сачекамо ми прво тај жреб,даће Бог да имамо среће, па да видимо ком' обојци,а ком' опанци
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.888
Malatya??

Kad sam se aktivno kladio, i pratio lude Turke... prvo pogledajte gde je Malatya, ja mislim da su oni tamo na granici sa Sirijom.

Inace to ja sigurno najzajabanija ekipa u Turskoj sto se tice domaceg terena, odande se glava ne izvlaci lako...

I ako biram izmedju njih i Marka, daj bar da nas on izbaci a ne neki divljaci iz Turske
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Nikako Marka. Sve ostalo je prihvatljivo,nek nas pogleda ovaj odozgo,potrebna nam je grupna faza kao lek.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Ko zna moze napisati neke novije rezultate (evro kv, prvenstvo, prijateljske) potencijalnih protivnika, da bi se bolje stekao uvid, ko je mozda kvalitetniji, u boljoj formi a ko mozda pozeljniji...
Za Marka znam da su u prvom kolu kv.LE igrali sa Zetom u gostima 5:1, revans 0_0
Aberdin je u prvom kolu kv.LE dva puta pobedio 2;1 Finskog Rovaniemi (trenutnu 10-to plasiranog u ligi od 12 klubova)
Gzira sa Malte je u prvom koli kv.LE izbacila Hajduk Split, prva kuci i poraz 0:2 pa pobeda u Splitu 3:1 (golom u nadoknasi).
Sturm se iz Austrije kvalifikovao kroz baraz protiv Rapid iz Beca, ako ne gresim , prvu je dobio u gostima 2:1 a potom kuci izgubio 1:0
Turci su meni najveca nepoznanica i cinimi se da bi njih najpre trebalo izbeci...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Valjalo bi da prosetamo do Graca, nije daleko, ako vec ne padne Gzira sto bi bila najbolja opcija.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.930
Локација
Академија
Не треба правити превелики баук од тог Видеотона. Они чак нису ни прваци Мађарске. А као друго, треба прво проћи Велшане па онда размишљати о наредном противнику.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.064
Reaction score
4.922
Локација
vezenemam
Apsolutno, korak po korak, loših iskustava bar ima napretek.

Ipak, hipotetički, grupa po meri, moglo je i bolje, i gore. Od potencijalnih rivala slažem se da bi valjalo izbeći Mađare/Marka.
Kako reče kolega iznad. Turci su mačka u džaku, ulažu dosta para u sport/fudbal, valjalo bi i njih zaobići.
Ostrvljani nam tradicionalno "leže" ali da ne preterujemo sa "ostrvom" ove sezone, a ako već mora nek neko od njih dođe u onim "pravim" grupama.
Austrijanci nisu ništa posebno, ali imaju taj "germanski" mentalitet, mada se svojski trudimo da to razblažimo maksimalno :D
Zato, dajte tu strašnu Gziru pa da se igramo!
A taman i da naša uprava na licu mesta skenira potencijalno pojačanje u napadu - "ubicu Ajduka" :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.707
Reaction score
29.396
Локација
Beograd
Не треба правити превелики баук од тог Видеотона. Они чак нису ни прваци Мађарске. А као друго, треба прво проћи Велшане па онда размишљати о наредном противнику.
Pa nismo ni mi prvaci Mađarske, pa čak ni Srbije, pa čak nismo bili ni drugi u Srbiji nego treći, tako da...
...eh, naravno, to je bila prošla sezona, naš tim je sada promenjen, ali ne i ojačan onako kako smo mislili da će, tako da...

Tako da mene ustvari interesuje kako ta UEFA mafija određuje te ,,grupe,, pri izvlačenju?

Ovamo kao sve pošteno, neki koeficijenti, kurac palac, sve izračunato, povlašćeni nepovlašćeni...a onda sedne tamo negde (ko zna gde) par njih mufljuza iz UEFE i ajde, ove divljake ćemo ovde, u ovu grupu, ove seljake u ovu ovde, i tako redom?
Gde vam je Evropo tu neka nepristrasnost, objektivnost, koeficijenti koje vi izračunavate do ,,sitnih crevaca,,?

Tako da...nek rade oni svoj muvatorski pos'o, a mi da radimo svoj, dok je zec u šumi, ražanj se ne pravi, korak po korak, utakmica po utakmica...

I tako da se ja nadam da ćemo na kraju krajeva i svih tih ,,objektivnih,, izvlačenjsko-nameštaljskih grupa UEFE da ispadne da smo ipak mi bili ražanj a ne zec, pa da se nađemo tamo gde nam je i mesto - u grupnoj fazi njinog (njiovog) takmičenja, jer su nam te pare neophodne za puko preživljavanje! Ende.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ni meni apsolutno nisu jasne pod-grupe!! ako su odredjeni timovi izborili neko pravo da budu povlasceni, a ovi drugi ostali nepovlaceni, daj sve u dve “vangle” izvlaci pa ko koga zabode, ovo je sve samo ne ispravno!

Sto se tice zreba, Marko mora prvo da izbaci “svajcarce” , a turci slovence...

Licno prizeljkujem “zapad” Aberdin ili Graz.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.064
Reaction score
4.922
Локација
vezenemam
Podgrupe prilikom žreba su "slobodno uefino uverenje", odn. diskreciono pravo takmičarskog komiteta iste da se sigra, po potrebi.
Slažem se da su nepotrebne, naročito u kasnijim kolima, kada je već manji broj ekipa u žrebu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top