Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.298
Reaction score
15.345
Локација
U pizdi materini
@Војвода Путник Ne gotivim ni ja Seltik ali mutanti sa ukradenom istorijom su mi još gori :D Škoti su plitak potok samo što nama debili vode klub a mi smo nesposobni da ih najurimo ako #51 bude predvodio napad onda džaba nam sve ....
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Škoti igraju generalo loše Evropu u zadnje vreme. Liga im je loša Seltik je trenutno tu jedino što valja.
Лига им у најмању руку као наша а вјероватно и боља. Тако да нису апсолутно за зезање и потцјењивање, 50-50 су шансе по мени.
 

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
303
Reaction score
627
zna li se sta je sa trabzonom da li smo i 4 kolu povlasteni ako do njega dodemo
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Jbt na forumu nam se smeju , kažu treći u onoj smesnoj ligi i da sada realno imaju veliku šansu da prođu dalje , što je najgore i slažem se sa njima .. dokle smo došli jbt.

Biti favorit sa #51 u špicu protiv bilo kog kluba u Evropi je u najmanju ruku smešno ..
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Nista se u nasem radu ne menja, prodaju se dva-tri igraca koja vrede i dovode losije zamene.

Raditi odredjenu stvar na potpuno isti nacin i ocekivati drugaciji ishod moze samo imbecil, naprednjak i uprava Fk Partizan.

Edit: sto se svodi na istu kategoriju, jelte.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.298
Reaction score
15.345
Локација
U pizdi materini
Лига им у најмању руку као наша а вјероватно и боља. Тако да нису апсолутно за зезање и потцјењивање, 50-50 су шансе по мени.

Iole normalan Partizan 80% i to da budem korektan prema protivniku kažem ponovo ovi saboteri iz uprave i 'najverniji' u pedeset frakcija čine situaciju kritičnom i protiv predstavnika San Marina ...

Ne znam koliko pratiš Škote i gde idu igrači iz njihove lige ali oni su ispod proseka. To što su ostvljani i uredjena zemlja pa imaju stadione (ovaj njihov duplo manji ali na slikama izgleda kao naš tribine do terena jbg.) nemoj da te zavara.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.720
Reaction score
29.443
Локација
Beograd
Samo da Sumu stavi iza #51 i lagano prolazimo. 3 razlike, peske.
Ви се зајебавате на рачун наших играча, па какви год да су, а ето ја кажем да ће бити 3 разлике и да ће наш шпиц дати 2 гола, па ко год био шпиц и ко год био иза шпица! И са било ким да играмо!

Где се изгуби та нека нада навијача Партизана да верују у победу свог тима па макар да треба да играмо и са шампионима галаксије а камоли са тамо некаквом буранијом...? :icon-rolleyes:

Дај бре нек вам бар некад прва реакција на Партизан буде нешто бело а не нешто црно...

И, ако већ ми пратимо форум Шкота, ваљда прате и они наш, ал слабо шта разумеју, особито на ћирилици (којом ја пишем средом и петком), па ми зато помозите својим преводом (ко то боље зна) на Енглески (или Шкотски или Велшки), Гугл преводилац би ми то рекао овако, а ви поправите:

:šal

Therefore, dear guests from the island, will win you with three goals difference and our centerfor will give you two. Greeting!

:šal

:napred-partizan: Forward Partisan! :napred-partizan:
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.263
Reaction score
18.242
Локација
Kej Republika
Gde se izgubi nada? Nemoj da pišem trebaće mi 8 dana i 40 stranica foruma.
Izgubila se nada negde kod Vazure u džepu, Vučele u tompusu i Ivice kod linije.
Partizan je tu, postoji, a moja nada je kod ovih uzurpatora i ljigavaca.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Prolazimo opušteno.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Kao navijac Rengersa pratio sam koliko sam mogao skotsku ligu i Kilmarnock je stvarno dobro igrao prosle godine, ali liga kao liga je jako smesna. Nasa prednost je u tome sto su dosta neiskusna ekipa u Evropi, i sto su pre proslog menadzera bili ekipa u nizem delu tabele i on je sada otisao, a dosao je italijan, asistent Kontea, za koga nisam siguran kako ce uklopiti svoj counter-attacking 5-3-2 i 4-3-3 sistem sa ekipom koja igra klasican engleski stil fudbala
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.751
Reaction score
19.270
Локација
Nickname
Dočekamo ih njivom i rešen posao. Pobediće sami sebe.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Gde se izgubi nada? E pa kolega Tomiću sigurno se sećaš izvlačenja za evro kupove 70/80- ih kad se priželjkivao što jači protivnik i da tada vidimo ko smo i šta smo a danas što slabiji to bolje da se provučemo u to neko naredno kolo.
Zato je tada stadion JNA bio krcat a danas ne možemo se približiti ondašnjoj brojci sa običnih prvenstvenih utakmica.
Kakav klub,takvi su igrači i navijači , tako je bilo onda a tako je i sada.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.959
Reaction score
25.921
Локација
ante portas
Kao navijac Rengersa pratio sam koliko sam mogao skotsku ligu i Kilmarnock je stvarno dobro igrao prosle godine, ali liga kao liga je jako smesna. Nasa prednost je u tome sto su dosta neiskusna ekipa u Evropi, i sto su pre proslog menadzera bili ekipa u nizem delu tabele i on je sada otisao, a dosao je italijan, asistent Kontea, za koga nisam siguran kako ce uklopiti svoj counter-attacking 5-3-2 i 4-3-3 sistem sa ekipom koja igra klasican engleski stil fudbala

Pa kontam , a i logično je da su zato i doveli Talijana jer Škoti generalno dosta kubure sa taktikom i taktičkom obučenošću.
Ipak je to i dalje divlje sa mnogo trčanja ,duela, dugih lopti itd.
Čak i Seltik generalno zbog tog segmenta u Evropi ne može da uradi nešto ozbiljnije, a realno su institucija za ostale.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Da, cak je i Celtic ove sezone ozbiljno ispusio od Rengersa i Dzerarda iako su neuporedivo jaca ekipa. Samo je postavio taktiku 4-3-3 i pritisnuo ih po celom terenu i u dve utakmice su bili bas ocajni. To samo govori koliko su ranjivi modernom fudbalu, ali nazalost mi osim jedne polusezone pod Djukicem i mozda pod Nikolicem ne igramo moderan fudbal vec 15 godina
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
nazalost zbog govnara na vlast i u upravi mi nismo u stanju nikome da pretimo a kamoli da ocekujemo lagan prolaz
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top