Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
227
Reaction score
1.297
Локација
Western filmova

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Ovo mozda nasim fudbalerima bude jos motiv vise, da ne razocaraju djecu. Srecno nam bilo sutra, ljudi moji ja sam kao na iglama, leptirici u stomaku (ili su se geleri poceli pomijerati haha).
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Pa s obzirom da Gigic nije prijavljen za ovo kolo uopste, vrlo moguce, nije jos nista gotovo sa Rozenborgom a ne verujem da bi Savo usao samo sa Sadiqom napred u dvomec
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Smatram da je ovo baš, ali baš OGROMAN hendikep što ce se igrati bez navijača, publike. Da me neko ne shvati pogrešno zbog ove djece, ali ona ne mogu da daju vjetar u ledja ovima našim što su na terenu, takodje ne mogu da stvore nikakav pritisak i atmosferu koje bi se Norvežani uplašili, kao što su im Grci priredili.
Neka ovih 11 odigraju najbolje kako umiju pa šta nam Bog da.
Moja neka "objektivna" prognoza sjutrašnjeg meča - 1:0.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Samo da vam javim da Partizan tek treba da igra protiv Malatije, a vi već pričate o Moldeu. Pre 15-20 minuta na RTS 1 išla najava utakmice Malatija - Partizan, kako Partizan treba da sačuva prednost u Turskoj!

Očekujmo da zacrne ekran kad im budu javili da je Partizan prošao dalje još prošle nedelje. :angry-smiley-002:
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Asano u patikama danas na treningu barem ono sto su stavili na yt valjda nije nista.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Samo hrabro momci! Partizanski, mudro i odvazno! Neka odabrani soj sa tribina prenese energiju svih nas, pa da se zalihom poput one protiv Malatije napadne grupa LE u Norveskoj sledece sedmice.

Za slavni klub, svima znan
Beogradski Partizan..
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Upravo gledah to. Nadam se i ja da nije nista, mada.. Posle mog ludackog radovanja kad je potpisao za nas, i onog gola Malatiji u Beogradu, uslijedile su dvije utakmice u kojima ne mogu da kazem da je bio los, vec nevidljiv. Apsolutno nevidljiv na terenu. Imam vjere u njega, al' mi je malko euforija splasnula.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Imace on mnogo problema u jsl zbog bunkera protivnika.
Njegov kvalitet ocekujem u Evropi i derbiju.
Mada, ocekivao sam i u Malatiji. Ko bi rekao posle prve utakmice da u revansu necemo postici gol.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
Je l se Miša Tumbas računa kao dete? :D
Samo visok presing,nisu oni ništa posebno da bi se mi njih plašili pogotovo pred 6000 dece
Pa eto i našim fudbalerima dodatni motiv da idu na pobedu,bilo bi greota gledati svu tu decu sa tužnim izrazima na licu,ne daj Bože
Izgrmite klinčadijo!:pfc::šal:napred-partizan:


brate, zamisli da zagrme "vucicu fegetu?"
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.070
Reaction score
36.050
@SpejsNigrutin
Grobarske žene + deca = formula za katastrofu. :D

Što se Asana tiče, od samog dolaska je bilo jasno da on u većini domaćih utakmica nema šta da traži. Kada se parkiraju autobusi i napuni 16 metara sa svim igračima iz protokola, tu ni muva ne može da proleti pa mu džaba sve da je brz kao Hamilton u Mercedesu (ili lud kao Max u Red Bulu :D).

Protiv Turaka je pokazao da može biti izuzetno opasan ako se koristi na pravi način, ali za tako nešto mora i protivnik da "sarađuje".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top