Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.850
Reaction score
13.491
71brqdz.jpg


Kad izbegosmo spance dobro je....jos kuci igramo...ali predaleko smo jos od svega ovoga, prvo belgijanci.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.700
Reaction score
29.363
Локација
Beograd
Aj prvo da prođemo te Belgijance, kad već ne znaju da se igraju bunkera-autobusa, a i šteta da ih ne prođemo kad smo zadovoljni ,,ždrijebom,, za kasnije...
Eto jednom i mi da budemo zadovoljni njime... :icon-lol:

Šarlroa akrobata, spremi se za partizansku laku konjicu! :D

Belgijanci trče preko parka pa do trga nose papuče pod miškom nose zubala u ruci... :icon-lol:

 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.850
Reaction score
13.491
Vazura čuj me i dovodi ta pojačanja, koliko danas!!!
Oce boli ga kurac. Sad ce trust mozgova u upravi da proceni da je ovaj tim sposoban da udje u LE bez pojacanja nakon ovakvog zreba. Nije da nismo sposobni da udjemo i ovakvi, imamo sanse ali boli njih djoka da dodatno povecaju sanse, kockaju se pa sta bude jer u toj partiji pokera jedino Partizan moze da izgubi, a oni dobijaju u svakom slucaju. Da budemo srecni ako nikog ne prodaju pre eventualnog play-ofa.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@TaraNdrel

Odgovorio ti je @avax, pa da se ne ponavljamo.
Nismo se istripovali da se moraju gaziti sve ekipe po 3-0 da bi mi bili zadovoljni, ali ove ekipe poput Moldavaca se rešavaju s pola snage a ne da strepimo za prolaz dalje. Da te podsetim, penali su bili baš blizu, a ko ti onda garantuje prolaz dalje protiv ovih mučenika!? Umesto da bar protiv ovih odmaramo mozak i oči, meni pritisak skače na 200.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Belgijanci vidim imaju troduplo manju trzisnu vrednost od Az-a, kojih smo nadigrali u oba meca prosle godine sa istim igracima. Apolon i Poljaci su nekoliko klasa ispod.

Tako da sve osim plasmana u grupnoj fazi LE, bice veliki neuspeh.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.898
Reaction score
25.598
Локација
ante portas
Dobro je što smo izbegli Granadu.Dobar žreb.
Ajmo Partizane!!!
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Gazimo mi ovu nesrecnu Sarlrou vala. Kakva Sarlroa kakve picke materine.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.408
Reaction score
791
Локација
Niš
Било које дете из наше школе је боље од Матића.
Било које дете из наше школе је боље од Миљковића.
Било које дете из наше школе је корисније од јебеног Милана Смиљанића.

Недовођење појачања после овакве две утакмице у европи и то под вођством два различита тренера могу да назовем само намерно саботирање наше управе.

Буквално ћемо крв пропишати у Белгији за пролаз.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top