Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Na pozicijama odlucivanja i upravljanja su ljudi koje nije briga nizasta osim za kurve, tompuse i premije koje nisu zasluzili. Prema tome, kako da mi imamo dobar marketing ili sadrzaj kakav bi mi htjeli da gledamo na Tv Partizan i na youtube kanalu.
 
  • Like
Reactions: MAK

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@Grave pa tv prava prodata Areni preko zajednice prvoligaša ili saveza za sramotnu sumu, ne možemo imati prenose utakmica sem prijateljskih.Ne razumem o kojim prenosima je reč, dogodine ističe ugovor i možemo tada nešto uraditi.A prijateljske prenose kolko znam.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ja ipak ne mogu verovati zašto se ovo nepotrebno grana.
Deo o strimu je kao odgovor na deo
"A mi ovde očekujemo do jaja najave za utakmice, pokrivanja, klupske priloge, live streaming utakmica i sve ostalo sto ide sa time"

Kažem klubovi iz beton lige u Srbiji imaju strim svojih utakmica.
I to u kontekstu da imamo klub na čije mesto sede i rade ljudi pitaj Boga šta a mi smo u fazonu ...dobri su oni evo daju akreditaciji jedinom glasilu grobara.
Daju kurti i murti ,daju Radovim,Ciganskim navijačima,ne novinarima -NAVIJAČIMA .... A mi Hvala teta Biljo što ste dali nama akreditaciju.
U svetu postoje Tri vrste fudbalskog kluba.
-Oni koji postoje kao društvene svojine zarad navijača i držvnog mira.
-Oni koji služe za pranje para.
I očigledno Partizan onaj koji se vodi kao društvena svojina a služi za plate privatnika i stranačkih delikventa koji igrom slučaja možda ali samo možda navijaju za Partizan i kojih boli kurac za navijače.
Poštuju te onoliko koliko sebe poštuješ
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Sam sam doprineo tome da tema o kvalifikacijama ode van teme.

Molba da se vratimo na komentarisanje budućih protivnika.

@Grave izvini ako sam pogrešno protumačio tvoje pisanje. Nebrojano puta sam ti rekao koliko cenim tvoj trud i rad koji si uložio za Partizan i Partizan.net

Što se tiče zahvaljivanja za akreditacije.
Bilja nije osoba koja odlučuje o ostima kada je Partizan domaćin.

U par navrata smo isticali ovde da nam FK nije odobrio uredno tražene akreditacije, a npr RSB i delije.net su za te iste derbije dobile akreditacije.
Takođe cigani nam nikada nisu uskratili akreditaciju, kada su oni domaćini.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
Dobro je, valja sto vise pljuvati po Sadiku, Sumi, Bilji, jer to su svakako najveci problemi u nasem FK.
A kad bolje razmislim i u citavom Sportskom drustvu, kad se njih rijesimo bice nam potaman.

Nemoj samo neko slucajno da se sjeti Vuletica, Vazure, Vucelica a kad je vec sve na V onda i Vucica.

Upravo to ja pominjem. Oni nam i igraju u 11 zbog tih govana. I da, tacno je, oni su nam medju najboljima u timu. To je jos zalosnije.

Neko je napisao da je skupo imati skauta u J. Americi. A valjda je jeftino imati skauta u Africi?
Klasicna demagogija kojom bi se sluzio svako iz ove smrdljive uprave. U danasnje vreme kada su ekranizovane i one najnebitnije lige njima je potreban skaut u toj zemlji? O cemu pricate?

Za kraj nemojte nekome ubacivati da pljuje ovaj dvojac time sto kaze da nemaju kvalitet za Partizan. Kakvi god da su trenutno su nasi fudbaleri i ako nam donesu prolaz u Belgiji nece biti srecnijeg coveka od mene.

A govna iz uprave posto citate ovo, prolazi i vase i Vucicevo vreme. Oslobodice se Partizan od vas gmizavaca.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.067
Reaction score
4.932
Локација
vezenemam
@Deki, prijatelju, da li si siguran da si na pravom forumu?
Da ne tražiš real, barsu, mutd..ili neki sličan .net?
Svako ima pravo na mišljenje naravno, ali reći da Sadik i Suma nemaju kvalitet za naš tim, i da je žalosno što su tu gde su, u najmanju ruku je preterano i "blago" ostrašćeno.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ja cu dodati na oba.. Sadik i Suma ali uz njih Rikardo i Leonardo.. Vlahovic Ljajic.. Milenkovic i Pavlovic nazad.. Zivko Zivkovic..
svi, na gomili, u istom timu.. u isto vreme

sreca je tako blizu, a tako daleko..
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Da, Enake nije dobio šansu a beše dobar napred, takav nam treba sada.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sarlo Akrobata nije izgubio godinu dana, u prvenstvu trenutno 6/6 pobjede. Ne moze biti veci zicer za nas :D

Prezaljeni smo na zrebu vec, ovde ravna linija cini se da velika vecina samo ceka konacan rezultat, ne vjerujem da smo tema ni na ciganskom forumu...

Sve je tu od onog sto nam treba da napravimo neocekivan rezultat i prodjemo dalje posle neke drame i skracivanja zivota za mjesec dana.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Kvota na Sarlou 2,20 a na nas 3.20

Moj teca pre neki dan igrao bzv neki tiket gadjao da domacini na koje je kvota 2 ne izgube:

ZBZ9DDA.png


:D
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Kvota na az alkmar bila 1,50 a na nas preko 7 otprilike pa veze nisu imali. Nema to neke veze, kantamo ove nesrecne belgijance zivi bili pa videli, sve ce to da bude kako treba


Već na nekoliko tema sam primjetio da umanjuješ kvalitet AZ-a i potcjenjuješ ih. "Mrtvi AZ", "veze nisu imali", "prosječni AZ"... Taj tvoj prosječni AZ je u prošlom prvenstvu igrao možda i najljepši fudbal u Holandiji, puno jačoj ligi od naše. Prvenstvo su završili na diobi prvog mjesta, isti broj bodova kao i Ajax, ispred PSV-a , Fejenorda itd, titula je dodijeljena Ajaxu bez nastavka prvenstva.

Da ne misliš možda da to što drugoplasirani tim Holandije nije izgledao ništa posebno nije zato što je zapravo loš, nego je na to uticala i naša dobra igra?
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
@Deki, prijatelju, da li si siguran da si na pravom forumu?
Da ne tražiš real, barsu, mutd..ili neki sličan .net?
Svako ima pravo na mišljenje naravno, ali reći da Sadik i Suma nemaju kvalitet za naš tim, i da je žalosno što su tu gde su, u najmanju ruku je preterano i "blago" ostrašćeno.

Prijatelju procitaj par mojih poslednjih postova na ovu temu gde poredim jeftinije, a bolje igrace koje smo ranije dovodili i upravo odgovorio na te takve price tipa ''idi navijaj za Real''.
Tvoj je problem ako ces da se zadovoljis ovakvim timom. Ja ne mogu jer bolje moze ali tek kad najurimo ove iz fotelja.
Dugacak staz imam na ovom forumu i pamtim kakav je ovo bastion borbe protiv raznih uprava bio. Nazalost sada ima mnogo clanova koji pravdanjem igara raznih polufabrikata mozda i nesvesno podrzavaju rad ove uprave.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top