Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.920
Reaction score
25.636
Локација
ante portas
Botošani?
Gde nam udenuše njih?
Jebem ti uefu i žreb već vidim kako nam uleću oni.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Botošani, Baošići, isti k.
Do nas je, možemo da izgubimo od drugoligaša a možemo i da pokažemo zube Mančesteru. Pa nek igrači i stručni štab izaberu šta im je volja.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Za prvo kolo Botosani su mnogo nezgodan tim. Nadam se da cemo da ih izbegnemo jer bi mogli da nam naprave problem u ovoj fazi kad smo najranjiviji po pitanju forme i uigranosti. U dve utakmice bi nam bilo nesto lakse ali u jednoj moze svasta da bude. Sve u svemu mi moramo dalje kako znamo i umemo ali se nadam da cemo ih izbeci pa neka nam dodju tamo u drugom ili trecem kolu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.414
Локација
Beograd
Ne znam što se uopšte govnari iz UEFE muče sa kao nekim koeficijentima, šeširima i erotskim kuglicama za izvlačenje, kad ionako pokušavaju svašta da smeste i nameste nekim grupama i podgrupama...
Što ne urade lepo po sistemu kadija UEFA te tuži, kadije UEFA ti sudi i odmah odrede parove koji su im po volji i bez izvlačenja (erotskih kuglica)...

A kad već ima ovde na Forumu onih koji znaju sve o svim ligama i timovima Evrope, može li neka reč i o tim rumunskim Baošićima i o ovim severnjačkim ,,potlačenicima,, bivšeg SSSRa...
Ili da sačekamo da vidimo ko nam je ,,pao,, pa onda...
Mada, kogod da nam ždrijebom ,,padne,, red je i da fudbalski ,,padne,, u jednomeču sa Parnim Valjkom!
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Желите да кидамо у Европи и да узмемо дуплу круну а овде кукате јер ћемо можда добити ботошане...
Па не иде то тако, ако хоћеш да будеш први и да догураш што више у Европи не смеш ни Реала да се плашиш, а не неких румунаца богаља.
Психа је све.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Ja ne mogu da nađem ovo na sajtu UEFA, odakle ovi iz mozzarta dobijaju info, ni na kassiasu nema?For the draw of the 1st round the 94 teams are divided into 7 groups of 10 teams and 2 groups of 12 teams. Izgleda menjali pravilnik.


 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Rumuni izgleda nemaju problema sa ograničenjem stranaca, čak 16 ih ima u Botosani. A među njima je i Stefan Askovski, i standardan je u ekipi.
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Mene vise plasi Savo i strucni stab jer nekako mi Savo nije vise isti kao pre, isto kao da je pitanje vremena kad ce da ode, kao da mu uprava radi iza ledja i ceka novi kiks da ga oteraju a on sam jedva ceka da se nesto desi i da se spasi muke, eto tako mi nekako trenutno njegovo raspolozenje izgleda. Nekako se promenio skroz. Sta je u pitanju ne znam ali i danas posle pobede isto nekako sve mlitavo. Razumem, poraz u Pazaru, razocaranje ali jbg teras dalje ako oces da uspes, mora i on sam da digne ekipu. Pre mi je i posle poraza delovao samouvereno i verovao u svoj tim, a sada nekako kao da je totalno izgubio veru niti sam zna sta i kako dalje. Sto kaze brat iznad kakvi crni Botosani, okej jeste mozda nezgodan rival za prvo kolo, ali tu se dokazuje ekipa kakva je, kakav je trener, strucni stab, uprava, ceo klub. Ako ne mozemo ove nesrecnike iz Rumunije onda i nismo za Evropu hteli da priznamo to i ne. Ja verujem da mozemo da uspemo i pores kriminalne odbrane, koja i protiv Javora pokazala brdo nedostataka, sreca te Javor bas ocajan ali ofanzivno smo okej izgledali, sad koliko je do nas a koliko do ocajnog protovnika pokazace utakmice koje slese tek.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.726
Ako ih prodjemo pokusacemo da dovedemo nekog njihovog jer skauting nam je kurac.

A ako nas shamrokiraju prodace nekoliko najboljih i okrecemo se prvenstvu sa mladim snagama.

Ja bih da zaobidjemo tan Botosani kako znamo i umemo, al u uefi nemamo nikog, dok neko ima sve vise. Najbolje bi bilo slabijeg letonca.
Ali ako igramo kao od pocetka sezone ko god da dodje moze da nas dobije.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Желите да кидамо у Европи и да узмемо дуплу круну а овде кукате јер ћемо можда добити ботошане...
Па не иде то тако, ако хоћеш да будеш први и да догураш што више у Европи не смеш ни Реала да се плашиш, а не неких румунаца богаља.
Психа је све.
Ne plasimo se njih nego nas.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Сад гледам по нету о овом румунском клубу. До сада су само једном играли квалификације за ЛЕ, у сезони 2015/16 и то само зато што четири тима која су била испред њега на табели румунске прве лиге нису успела да обезбеде уефа лиценцу. Испали су у другом колу од варшавске Легије. Е ако од њих страхујемо онда не треба ни да играмо квалификације!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.920
Reaction score
25.636
Локација
ante portas
Jebote ljudi, ko Real da smo potencijalno izvukli. Od ova tri tima ja bih najvise voleo Rumune, jer ako gostujemo blizu je, a i oni ce igrati najotvoreniji fudbal, sto nama najvise lezi.

Mi ovakvi kakvi smo trenutno imamo najmanje prava da ikog potcenjujemo.
Ne radi se o kuknjavi već o tome da nam za prvo kolo treba po mogućstvu što slabiji rival u ovom trenutku kakvi smo sad.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ekipe kao ovi Rumuni se dobijaju u 3 kolo.Ja sam malo pogledao grupe i vido da su Škotima namestili najlakše timove i forsiraju ih za to 15 mesto da obezvede.Šveđane su unakazili, pošto je to apsolutno najteža grupa u žrebu i taj koji je sastavljao nema pojma o fudbalu ili namerno to radi.Stvarno nije realna grupa gde su švedski timovi, pošto većina timova u ovoj grupi bi lagano prošla 1 kolo.
Malme,Hamarbi i Kukesi nosioci a nepovlašćeni Krakovia, Puskas i Slavisa Sofija.Najjača grupa ako pogledamo ostale gde su smešni klubovi.
 
Последња измена:

SinakDovla

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
3
Reaction score
4
Локација
Požarevac
Ja ne znam sta je sa ljudima i vecitno nekim kukanjem o izbegavanju protivnika.. i to za prvo kolo, a sta ce biti onda za drugo, trece..? Pa, covece, ako si tim za Evropu i mislis da imas kvalitet, ako hoces da igras, nema kukanja, ovi rumuni su realno slabiji od nas i tu se prica zavrsava.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top