Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Em kuci em protiv letonaca/litvanaca sta su vec. Bolja sansa da prodjemo bez problema i bez kartona nije mogla da nas zadesi. Inace, kakva su pravila oko kartona ?
S obzirom da se igra jedan mec. Treba i na to misliti.
 
Последња измена:

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pored ovog tima stoji LVA a to je Litvanija, za Letoniju je LET ili ja grešim?
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Pravo da vam kažem, priželjkivao sam teži žreb, jer ova uzdrmana ekipa ne sme da se opušta. Priželjkivao sam i gostovanja u prva dva kola, jer računam i na nekih reciprocitet kad se žreba o domaćinstvu, iako je ekipa pokazala da, makar u Evropi, ne pravi razliku na kom terenu se igra.

Novi pazar nisam zaboravio.

LVA je Latvia, Letonija.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma za mene je najveća glupost odvajanje lš i le kad je u pitanju play off.Zašto se za ligu šampiona igraju dva meča a ovde samo jedan.To nije smelo tako da se uradi kao i ova glupost sa 3 klubova u žrebu.Mislim da za 2 kolo ima da vrate onih 6,7 potencijalnih.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Dobar zreb pogotovo sto ne moramo da putujemo tamo da ne rasipamo bodove u prvenstvu. Ovo nije Riga koji je najbolji tim nego RFS. Stojkovic ce sigurno braniti i svi stranci imaju pravo igranja tako da nam i to odgovara. Takodje ne verujem da ce oni igrati bunker a znamo kako nas to muci.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
A tri dana posle ovog susreta idemo kučki iz Novog Sada na noge, a prava na kiks nemamo.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Koliko je važno bilo da osvojimo kup tek se sad vidi.AKo Sevilja, Mančester, Šahtjor ili Inter osvoje ligu Evrope, pobednik kupa startuje od 3 kolo.Nismo smeli da kiksnemo u kup.A koliko je važan državni koeficijenat pokazuje da će ako ovi osvoje ligu Evrope, klub koji je bio 2 u Kiparskoj ligi(Kipar je 18 a Srbija 19),takođe startovati od 3 kola.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Dobar žreb.
Taman da uhvatimo zalet za naredna kola.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.844
Reaction score
3.623
Najteze je igrati kad mora da se pobedi.A sudeci po rezultatu RFS iz prosle sezone u gostima protiv Olimpije,vidi se da letonci znaju da igraju fudbal.Ipak ocekujem da protiv njih zaigramo onako kako bi svi zeleli,efikasno i razigrano.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ozbiljan pristup nas vodi dalje.

Nisam upoznat sa pravilima do kraja, ako je nerjesen rezultat posle 90min, sutiraju se penali ili se igraju produzeci?
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@bonaventura idu produžeci pa penali.Za bodovanje nisma siguran posle produžetaka ako se pobedi.Ja i ne znam kolko bodova donosi pobeda za nacionalni a koliko za klupski koeficijenat.Važno je da uđemo u grupnu fazu.Imamo odličan klupski a i nacionalni je odličan i ove dve sezone ako se ima 6 bodova, siguran sam da možemo do 13, 14 mesto a možda i 12 mesto i direktna liga šampiona da se juri iako je veoma teško, postoje šanse.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top