Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Jel se znaju potencijalni protivnici za drugo kolo ? Vidim Botosani izbacio Ordabasy....tu smo malo je reci imali srece s obzirom na ovo sto smo prikazali veceras. Mnogo cemo zavisiti od zreba.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo
Prodjosmo lagano ove letonske linglongase. 1-0 i mirnoca kada je Lola usao. :D

Niko se nije nesto potrosio,povredio, prosli dalje. Dovoljno za veceras.

Pobediti Vojvodinu pod moranje, pa se opet nadati nekom ovakvom "organizovanom" protivniku.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Погледајте прилог 10185
Ovo je prototip modernog beka u fudbalu.
Da li neko moze da nadje jednu jedinu slicnost sa nasim desnim bekom, makar to bila i boja ociju?!
Ne kazem ja da je Miletic los fudbaler, ali nema teorije da on moze da igra beka... pa i on sam je vise puta rekao da mu je primarna pozicija stoper.
Zasto se forsira da igra beka i zasto ne igra stopera umesto Vitasa od kog je za klasu bolji, je pitanje od milion dolara...
Da li ima sličnosti između najboljeg beka na svetu koji vredi 100-150 miliona i beka koji igra u Superligi Srbije? Hm. Da li se šališ?
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Sprdaj se ti, ne pišem ja džabe to :D
Na kurac ih stavim, ako su u klubu analizirali, a jesu, kako ovako tanko da postavimo? Na stranu što smo prošli ali opet, mlitavo. Nek im daju neku vijagru da igraju malo življe jer izgledamo mrtvo.

Samo ti rokaj, neko to cita iz kluba sečem rac :D
Ovako ako budemo igrali protiv onog drogiranog u nedelju, ne piše nam se dobro.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Sreca nasa sto smo pre ove utakmice odigrali vec nekoliko u prvenstvu.
Banjak odlicno danas odradio posao, videcemo protiv jacih igraca kako ce izgledati, sto se tice Urosevica meni je ne pojmljivo da ne mozes jedan, ali jedan tacan cenatsut da ubodes.
Takodje se nisu ni ostali proslavili sa dugim pasevima po visini, mislim da nam nije prosao ni jedan.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
dobro je da smo prosli
sve drugo je za zaborav
ali seticemo se opet svega uskoro...

upravo umri molim te
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Treba da se skrati spisak na 4-5 timova ali se izgleda jos ne zna koji su posto se nisu sve vecerasnje utakmice zavrsile. Mislim da bi posle ponoci mogli da izbace spisak jer koliko se secam tako su uvek do sada radili.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Dokaz da će biti ekstremno zajebano svako kolo, zbog tog korona pravila sa jednom utakmicom. Golman njihov je branio odlično, i onda kad se poklopi da i timu ne ide, odose kola nizbrdo.

Tačno.

Najviše boli to što i pre Partizan nije imao preko pola tima, ali, onaj Partizan iz doba Apoela, Ludogoreca, Anderlehta bi ovaj današnji razmontirao 4:1. Pa vi vidite gde smo i šta smo.

Onaj iz '66 bi od večerašnjeg popio minimum petardu.

Nego, jel ubija Trinkijeri igrače izjavama u Bajernu?
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ovde bih najvise voleo da izbegnemo Bodo/Glimt, brutalan fudbal igraju ove sezone...Nakon njih Piast, Botosani, Servette, a iz dobro poznatih razloga ne bih bas ni Kukesi, Laci i Osijek...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.505

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Nama je cilj bio da prođemo ove i to smo i uradili...a i bedak bi bio da ispadnemo iz Evrope još u sezoni bazena i to u prvom kolu i to na JNA i to od nekog nepoznatog tima i to u našoj 300-toj utakmici u Evropi...tako da su to dve dobre stvari za večeras - prva koju smo uradili i druga koju nismo uradili...
I, hvala vam za to! :clap

Međutim, ako naletimo na nekog jačeg protivnika, biće zajebano...

Prvo, ono što smo mi ,,igrali,, u prvom poluvremenu nije fudbal - samo Srbi i srpski stručnjaci u stanju su da celo poluvreme ,,čuvaju,, rezultat koji nama ustvari i ne odgovara, našta mi, kao apsolutni favoriti, u ovoj utakmici idemo, na 0:0? Sa odbranom koja zna se kakva nam je?! Jel možda cilj da ,,u mirnoći,, čuvamo tu ,,nulu,, što duže, pa onda kad ovi krenu na sve ili ništa...i ako nam ga uvale, da nemamo vremena da izjednačimo, šta li?

Na sreću, setismo se u drugom poluvremenu da fudbal može i malo brže da se igra, ili bar da se - igra, pa kako god...
Imali smo mi noćas i neke šanse, i poteze, i ovo-ono, ali...da ne beše onog penala...pitanje je...sreća i da ovi drugi nemaju pojma, pa je njihovo ,,na sve ili ništa,, rezultiralo sa ,,ništa,,...
Ali, da je preko puta bio neki jači protivnik...šta da vam kažem...naši fudbaleri ne umeju neku osnovnu stvar da urade - da dodaju tačan pas saigraču koji je blizu njih, da znaju da centriraju, da odigraju pravovremeno umesto sebično, da ne dobijaju kartone kada to apsolutno nije neophodno, da daju gol slabom protivniku ali ne iz penala...

Sve u svemu, za večeras ja zadovoljan, pobeda je pobeda, prolaz je prolaz! :D

Od sutra mora to puno bolje...
 
  • Like
Reactions: BaX

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Spisak rivala se skraćuje tek u nedelju ?
Realno ima dosta ozbiljnih mina.. mada sa ovakvim bekovima deluje da nam je svejedno koga izvucemo
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.574
Vitas ce nas kostati mnogo ove sezone.
A Urosevic i Miletic neupotrebljiivi za napadacki fudbal.
Da prodamo Stevanovica i da zaigra Lazar umesto njega, mnogo je ozbiljniji fudbaler, ili da pokusamo da dovedemo nesto jace.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top