Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Dupli post ali je izasao deo grupa:
Reims,Rio Ave, Rangers - Borac, Servet,Linkoln Red
Montherwal, Copenhagen,New Saints - Getebord, Coleraine, B36
Aberdin, Standard, Willem II - Bala Town,Viking i Progres

Opet sramno lak žreb za Škote osim Serveta koji može na Rangers i Monterval na Geteborg sve lagano.
Pa jebiga opet Rumuni, vidi Škoti dobili amatere jbg
 
  • Like
Reactions: BaX

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ovo nije žreb, pošto imaš 33% šanse da dobiješ neki klub a neka budala odredjuje koji su to klubovi.I onda se padne da Škoti imaju dve amaterske ekipe u dirigovanom žrebu u prva 2 kola, to nije slučajnost i isto se piše i na kassiasa forumu za njih.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Moldavce prolazimo. Sa ostalima 50/50 ako igramo na strani, kući smo jači. CSKA se pomučio sa Maltežanima 2:1, Botosani rešio Ordabasi u gostima. Nadam se da dobijamo tim iz Moldavije...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.867
Reaction score
13.606
Ovo vise nije fudbal ovo je jedan kriminal na globalnom nivou. Hiljadu ekipa svedu na tri ekipe kako im se cefne pa kao zrebaju nesto...sta zrebate koji kurac!?
Jbm ti i evropu i sve.....
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Ako sam dobro shvatio do kraja kvalifikacija moguci protivnici su nam samo iz regiona?
Je l tako bila prica navodno zbog korone, zbog toga ovde imamo dvoje komsija i iz Moldavije?
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Jeste, zbog korone se skratilo na 3, sve je geografski u svim podgrupama.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.867
Reaction score
13.606
Pa nije bas sve geografski jer teoretski i ne moze da bude sve neko ce morati da putuje dalje.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mi na Botosani, Skendija na Csk, Bate Borisov na Moldavce.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Serem se ja u taj žreb i to skraćivanje grupa, protivnika, čega već. Razumem ja da ako hoćemo da uđemo u grupe, moramo biti bolji i od nekih solidnih, jačih ekipa, ali brate mili ubaci 30 prvih klubova u jedan šešir, 30 sa slabijim koeficijentom u drugi i izvlači jedan po jedan i ćao.
Kakve kurčeve geografske podele. Kada se završi to kolo onda šibaj žreb za naredno na isti način, a ne da mi tu izvlači za dva kola odjednom.
Pa ako dobijemo Rumune, daj te Rumune, ako dobijemo farane, daj njih. To je žreb, sreća ili nesreća, a ne ovo kurčevo skraćivanje.
Čuj, geografsko.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Smara ih da izvlače 50+ kuglica. Žreb je automatizovan, imas 6 kuglica i tako izvuku:
A vs E
D vs C
F vs B
Neki od ovakvih šablona primene na sve dirigovane grupe i kompjuter uveže parove. Suština je u čuvanju vremena i navodno troškova bulja timovima da ne putuju daleko.

S druge strane, fudbal gubi draž. Sećam se PS1 verzije LMA Managera 1999, pa ja sam jedva čekao ovo:

1EF9A00F-E2D5-4F34-B77E-B07B0864898E.jpeg
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.778
Mi da prestanemo da propustamo prilike kao Augsburg poslednje kolo, Zaglebje, Victoria Plzen, AZ poslednje kolo, itd. itd. i da nekako posaljemo nekog naseg da se mota tamo po kancelarijama druga bi se pesma pevala.
Mi sad duvamo u kiselo mleko. Psihicki smo stradali zbog nekih kikseva.

Trenutno nemamo ljude ni u nasem savezu i ne uspevamo da zatvorimo utakmice protiv nasih seoskih klubova,otud i ovakva nervoza pred zreb.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ima i toga, jednostavno smo nemoćni u svim sferama i to je to.
Svi mi ovde dobro znamo šta bi i kako bi, ali ne vredi kad drugi vuku konce.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top