Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Odlicno smo prosli, Ali to ne znaci da nam ne trebaju pojacanja gospodo iz uprave!!!
Nazalost - upravo to znaci.
Ne treba mnogo komentarisati ovaj poklon sa neba jer prolaz nije samo moranje nego apsolutna obaveza i boli me kurac da li smo pod pritiskom ili smo umorni i ko je povredjen ili uvredjen. Sami da smo birali protivnika bolje od ovoga ne bi prosli.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Samo sam zeleo da izbegnemo ovaj Botosani,sa CSKA i ovima cemo lako ali to dalje znaci da dovesti nikoga necemo.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
U ovom trenutku nije moglo lakse. Al isto tako iscekivanje za pojacanjem ostajeee..
 
  • Like
Reactions: BaX

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
U trenucima dokolice i usled činjenice da je sport klub spao na to da prenosi moldavsko prvenstvo, odgledao sam pre mesec dana mozda pola sata utakmice budućeg rivala. Iako su pobedili 2:0, ostavili su utisak kvaliteta naše druge lige. Tako da, bice zajebano.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Не заносите се новим доласцима. Једино појачање биће повратак Натха са репрезентативних обавеза.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
izbacili su sada vodecu ekipu beloruskog prvenstva. Sta znam, mi smo generalno u gostima jako losi, tako da ne bih ja bas padao u euforiju bas kao pred rfs.
Videcemo sta nas ceka sutra na zrebu
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Sutra je zreb za 3.kolo ?
Pa da jer je uvek bio zreb izmedju utakmica u drugom kolu, a posto se sad igra jedna onda sutra.
 
Последња измена:

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
A izbacili su Beloruse na penale, sa igračem više od 28.minuta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top