Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Koliko vidim najtezu podgrupu smo dobili. Od svih podgrupa samo u nasoj nasi potencijalni nepovlasceni rivali svi do jednog pocinju u trecem kolu. Dakle ne mozemo ni da se ponadamo da ce ih neko izbaciti pre toga. Jbt u trecem kolu kao povlasceni dobismo klubove iz 8, 11 i 12 lige na rang listi. Kad bi mogao da biram izabrao bi ovu Desnu....a ove turke i belgijance sa brdo legionara i placenika bih izbegao. Jesu ovi ukrajinci namucili Dinamo i Sahtjor ali to je bilo prosle sezone.....bice neizvesno ko god da nam padne, a pre toga ne treba da zaboravimo da moldavci nemaju nameru da nam prirede srdacan docek.
 
  • Like
Reactions: BaX

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ok da znam da se pred zreb pomolim da nam rivali budu manje vise ekipe iz Andore, ovi sa Malte su vec u ozbiljnoj ekspanziji..

A trazi se titula!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Bolje da se odrzava atmosfera opreznosti nego da slavimo unapred. Odavno smo izgubili pravo da bilo koga potcenjujemo.....i te lekcije smo skupo platili da bi ih sad zaboravljali. Vise se isplati potceniti Mancester u grupi nego potceniti bilo koga u kvalifikacijama.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Mi smo trenutno, nažalost, po igri, kvalitetu i organizaciji kluba na nivou osrednje ekipe iz neke prosečne lige, a pojedini bi ovde hteli da se nadmećemo sa Milanom izgleda. Hteo bih i ja, ali ne u ovom trenutku.
Sa ovom upravom treba bre boga da molimo da dobijemo ukrajince i to kući, jer kao što znate, pojačanja biti neće.
Neka me tompus ekipa razuveri da nije tako. Ah da, ipak im je sada fokus na pisanju kojekakvih saopštenja...
Treba nam i malo sreće, da uđemo u tu jebenu grupnu fazu, jer ako to ne učinimo, odoše Sadik i ostali koji nešto vrede za neku bednu siću, pa ćemo čekati jedno 10 godina dok potrefimo sa sledećim bogom fudbala (bez imalo sarkazma), a od te siće ćemo kao zamenu dobiti nekog novog Đilasa za napad na titulu sledeće godine.
 
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.198
Reaction score
36.705
Na jednoj drugoj temi takođe provejava mišljenje da cigani ispadaju svako kolo, samo što nisu, pa tako unazad već XY godina. Očigledno je da smo pronašli dobitnu kombinaciju kada su uroci u pitanju.

Zato, koga god da izvučemo, poslaće nas na kupanje, mada je septembar počeo pa je možda bolje da kupanje preskočimo, ali nam zato ostaje rasterećen kalendar da odmorniji glumimo ikebanu u ovoj našoj ligi.

Nadam se iskreno da nam uprava neće dovoditi nikoga, što da nam kvare uživanje.

Uprava napolje!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.150
Reaction score
14.386
Локација
Brdo Banovo
Sjajan zreb za svaku poluozbiljnu ekipu!

Klub iz Belgije, a nije Anderleh, Standard i Briz...

Klub iz Ukrajine, a nije Sahtjor, Dinamo K.

Klub iz Turske, a nije Besiktas, Fenerbahce i Galatasaraj....


Pre toga dobijes predstavnika Letonije i uzrebas nekog iz Moldavije. Bukvalno nas mole da udjemo u grupe.


Sarloa, Desna, Alanja... kvalifikacije za internoto, maksimalno.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.881
Reaction score
7.711
Ovde neko ispusta iz vida kad komentarise imena klubova dali dobijas tim koji je u naletu ili istrosen tim.
Bolje dobiti veliko ime sa zasicenim fudbalerima koji slabo trce nego neki Ludogorec u naletu.

Ovi Belgijanci nek se teraju u 3 picke materine. Ili Turska ili Ukraina, bolje Turska.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Tek posle drugog kola saznajemo ko je sledeci protivnik (od ova tri) ili jos ranije?
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Izgleda se zaboravlja da je ovo 3 kolo kvalifikacija za ligu Evrope.Jedino je naša podgrupa sadržala 3 kluba koji od ovog kola kreću u kvalifikacije, ostale grupe su sadržale po jedan ili nijedan takav klub.
Ovaj rang klubova sam očekivao u play off, i imaćemo u play off ovaj rang.
Ovo nema veze sa koronom, nema veze sa regionalnim žrebanjem, ovo ima veze sa bahatim činovnicima iz UEFA koje mrzi da žrebaju.Oni čak planiraju i parove za play off da izvlače na ovaj način, tada nam meću Milana u podgrupe, pošto smo se približili top 15 i sledeće sezone smo najveći favoriti za istu poziciju.
To mora da se seče.
Ali dobro, ja se nadam pobedi, mi bolje igramo protiv ovakvih timova.Mnogo je daleko utakmica, najmanje 3 pojačanja očekujem za 3 kolo i odlazak govnjara iz uprave kluba.
@garbaN pa naravno da smo za klasu bolji od cigana, pa to sami rezultati pokazuju, oni su uspeli 1,5 put da nam šutnu na gol u poslednja 4 derbija.Imamo jedan x i ostalo sve same pobede!
 
  • Like
Reactions: BaX

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Zasto sam ja mislio da su ovi danas sto nam ispadnu poslednja stepenica :/ . Pa mi onda nemamo skoro nikakve sanse da udjemo u LE, verovatno zato i nasa sns uprava ni ne trosi sns pare na pojacanja.. Znaci mi cemo se krajem septembra oprostiti i od evrope i od titule, jbt u sta smo se pretvorili.
Koliko je samo lakse uci u evropu kao sampion kokeza lige, neverovatno. Na nasu nesrecu to su izvalili i maloumni sns sektasi sa crvenim ludackim kosuljama.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Izgleda se zaboravlja da je ovo 3 kolo kvalifikacija za ligu Evrope.Jedino je naša podgrupa sadržala 3 kluba koji od ovog kola kreću u kvalifikacije, ostale grupe su sadržale po jedan ili nijedan takav klub.
Tako je,baš sada to gledam,plus klubovi koji su nenosioci u žrebu,dok recimo Partizan,Volfsburg i Rozenborg koji su nosioci u toj grupi imaju obaveze u drugom kolu.

Sve grupe klubova koji nisu nosioci u trećem kolu :

Grupa1(AGF Aarhus*, Aberdeen*, Lokomotiva Zagreb* )
Grupa2(Charleroi, Desna Chernihiv, Alanyaspor )
Grupa3(FC Fehérvár*, Kolos Kovalivka*, Dinamo Moscow* )
Grupa4( FC Sankt Gallen, Zalgiris Vilnius*, FK Jablonec* )
Grupa5(Shkendija Tetovo*, Kairat Almaty*, Vojvodina Novi Sad )
Grupa6(Willem II Tilburg*, Rio Ave*, Lech Poznan* )
Grupa7( Motherwell*, Anorthosis Famagusta, Slovan Liberec*, TSV Hartberg* )
Grupa8(SønderjyskE, The New Saints*, Hajduk Split*, Zrinjski Mostar* )

* su označeni timovi koji imaju drugo kolo kvalifikacija i koji su nosioci u istom.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Sarloa... Da se igra u 2 meca imali bi vece sanse, ovako... videcemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top