Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.575
Nisam odusevljen.
Odnos u savezu i ligi se mnogo promenio od kad je napustio klub. Liga nije ista, mnogo vise bodova su potrebni za titulu, mnogo manje sklanjalica. O savezu necu da pricam.
@Ilyasova o kakvim sklanjalicama pišeš ti?Ko se to sklanjao Partizanu?Još malo pa 24 sata prodje a ti ne odgovaraš.Jesi ti omašio forum?
Posto vidim da me prozivas, a ovde se ne vodi konstruktivna rasprava za dobrobit ekipe vec traje trka ko je veci Partizanovac na osovu vasih kriteriuma, ja cu progutati sta sam reko.
Znaci niko nikad se nije sklonio nama dok je Stanojevic bio trener, nismo odigrali nijednu dogovorenu utakmicu.
Sto ja da ispadnem grbav kad nema koristi od toga.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Navedi utakmice koje je Stanojević dobio "sklanjalicom"?Naravno da nam se niko nije sklonio, to se ciganima sklanjaju.Sram te bilo!
Koji su to kriterijumi?Ciganske bajke o sklanjalicama mogu na njihovom forumu da se pišu!
Ja ne znam što se ovde dozvoljava da neko piše da Partizan namešta utakmice i da mu se sklanjaju protivnici?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.575
Povuko sam rec, teraj dalje.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Da, ima podgrupe i za play-off.

Evo nekoliko od meceva gde bi favoriti (nosioci u play-offu) mogli ispasti u 2. kolu:
- Neftçi (AZE) vs Galatasaray (TUR)
- IFK Göteborg (SWE) vs Copenhagen (DEN)
- CSKA-Sofia (BUL) vs BATE Borisov (BLR)
- Budapest Honvéd (HUN) vs Malmö (SWE)
- Osijek (CRO) vs Basel (SUI)
Boldovani favoriti u ovim duelima imaju najvise sanse da ispadnu, jos vredan pomena je i duel TSC - Steaua, doduse rumuni nisu medju nosiocima na zrebu, ali imaju jaci koeficient od Milana i Granadu, tako da bilo bi korisno za njih ispadanje Steaue, a i uopste bilo bi super da bar ova dva tima udju medju nosiocima u tom zrebu, posto ako Sarlroa je tezak protivnik na strani, sta su pa ovi?
Da bi oni "uslli" medju nosiocima trebalo bi 4 od ovih 5 (ustvari 6, racunajuci i Steaua) ispadnu u ovo 2. kolo.

Od ostalih nosioca u zrebu, u 2. kolu igrace:
- Kaysar Kyzylorda (KAZ) vs APOEL (CYP)
- Lokomotiv Plovdiv (BUL) vs Tottenham (ENG)
- Kukës (ALB) vs Wolfsburg (GER)
- Bala Town (WAL) vs Standard Liège (BEL) (nisu Standard nosioci, isti slucaj kao Steaua)
Realno ovde ne treba ocekivati nikakva iznenadjenja.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@Ilyasova koju si reč povuko?Ja te ozbiljno pitam, kada je to Partizan nameštao utakmice u mandatu Stanojevića?Ovo može samo na ciganskom forumu da se pročita.Nego nek rade moderatori svoj posao. Ovo je po meni nedopustivo da se dozvoljava.
@Petar-Skopje gde gledaš ažuriranu tabelu za žreb?Pošto ja nailazim da i dalje stoje Paok i Az a oni ne mogu da budu u žrebu.
Ne može Standard da nam se padne zbog Šarloa.A i teško da ispadnu 2,3 tima da bi Granada i Milan bili nosioci.Stvarno je idiotski da bude žreb pre 3 kolo.Siguran sam da bi MIlan i Granada bili nosioci da se žreba posle 3 kola.
Osim Milan i Granade i Dinamo Moskva ako ne ispadne u 3 kolo, ja ne vidim teže protivnike od naše podgrupe.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.599
Намештали Тадић и Толе, а цигани сами себи давали аутоголове. Станоје је био само икебана, а не неко ко им је набио комплексе.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
@Petar-Skopje gde gledaš ažuriranu tabelu za žreb?Pošto ja nailazim da i dalje stoje Paok i Az a oni ne mogu da budu u žrebu.
Ne može Standard da nam se padne zbog Šarloa.A i teško da ispadnu 2,3 tima da bi Granada i Milan bili nosioci.Stvarno je idiotski da bude žreb pre 3 kolo.Siguran sam da bi MIlan i Granada bili nosioci da se žreba posle 3 kola.
Osim Milan i Granade i Dinamo Moskva ako ne ispadne u 3 kolo, ja ne vidim teže protivnike od naše podgrupe.
Ja sam vodio svoju :icon-smile: a ovi su verovatno u medjuvremenu azurirali:
1599304523524.png
Nisam mislio na Standard kao nas potencijalni protivnik na zrebu, vec bi bilo dobro da ispadnu sada kao i Steaua, kako bi "pomogli" da se Milan i Granada popnu gore na lestvici.

Rano je jos razmisljati o ovome, za pocetak da prodjemo Moldavce, pa tek dan kasnije je zreb za play-off.
A pre play-offa igramo protiv Sarlroa u gostima.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Uspeo sam jedva na nekom belgijskom portalu samo golove da vidim sa jucerasnje waregem-sarloa

Malo se tu vidi osim bedevije sa Jamajke i odlicnog japanca Morioke (8 ili 10 tako nesto igra, pozrtvovan, dovoljno brz, deli asistencije a preopasan u 16) on ce nam ujedno biti i najveci problem.

Moracemo 120% da pruzimo da ih izbacimo, to je sigurno! ako budemo na 80-90% necemo proci.

Ono sto je dobro, Beogradski Partizan bice najjaca ekipa protiv koje ce igrati do sad u sezoni.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Da li suspenzija ide posle 2 zuta na dve utakmice ili posle 3 na 3 utakmice ? Ako ide posle dva zuta onda suspenzija preti Urosevicu i Vitasu:
Evo ako nekog zanima da "izmeri" moldavce (beli dresovi):
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Ova nedelja i naredne dve po dve utakmice nedeljno (nadam se):

17.09 Sfintul - PARTIZAN
20.09 Zlatibor - PARTIZAN
24.09 Sarlroa - PARTIZAN
27.09 PARTIZAN - TSC
01.10 PLAY-OFF za LE
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Odgledao sam njihov mec protiv Varegema ali ne bih nista da detaljisem pre cetvrtka mogu samo da kazem da su sanse 55-45 u njihovu korist, a valja pogledati mec u petak koji igraju sa Bersotom, a koji znaci da ce imati cela 2 dana odmora vise od nas pod uslovom da prodjemo moldavce u sta niko ne sumnja. Bilo bi dobro da na poluvremenu iskljucimo svaku neizvesnost u cetvrtak pa da se sto vise rotira ekipa u nastavku meca, imamo 5 izmena i valja ih iskoristiti sad i za vikend kako bi sto sveziji docekali naredne dve kljucne nedelje.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top