Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Šarloa je solidna ekipa + igra se na njihovom terenu. Ipak, ja verujem u naš Partizan, u Saleta.
Ako mora, neka bude kao i protiv Anderlehta, jebeš živce, bitan je prolaz. :šal
Pre svega, da prođemo mi prvo ove u četvrtak.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
976
Fudbal bez navijaca je ipak malo drugacija igra nego kad su tribine pune. Plus samo jedna utakmica. Totalno drugacije od svega do sada.

Nema je realno pritisak moranja. Bez Evrope, jedino nas titula vadi. Ali ponovo bi bilo lepse sa Evropom. I korisnije finasijski. Bar deo para ide za nas valjda, resto posisaju razni sismisi i bubasarbe iz uprave.

Mora ekipa da bude naspanovana 100%. Bice zeznuta utakmica, kao protiv Genka. Sada ne smemo praviti gluposti. Gol cemo da damo, verovatno i 2, ali odbrana mora da briljira.

Celavi je osvojio kada nismo igrali Evropu. Mozda je i Stanoju lakse tako. Ali mislim da nasim internacionalcima pre svega treba Evropa.

A i ja bih jebiga voleo da je gledam. Volim to odmeravanje sa jacim i konkurentnijim timovima. Jeste nebitno s kim igra PFC, ali realno vise volim utakmicu protiv Belgijanaca, engleza(delom i zato sto ih neuporedivo redje igramo), nego protiv ciganjskih filijala.

Malo da prosaramo. Srbija i Evropa. Tako je najbolje za navijace.

Ali je tu potrebna duza klupa, jer mi nemamo sklanjalice u ling longu. I odmah je jos tezi put ka trofeju.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
E pa ovako lepo veče gde pivo kroz vene teče a ciganka u komšiluku leleče mora da se kruniše analizom sledećeg protivnika u evropi.

FC Sfintul Gheorghe - 27g prosečno, jedna matora ekipa, 6 strendžera, rusi, belorusi i poneki nigerijac.

Odgledah nekoliko pregleda, evo vam link za poslednje kolo, obzirom da je kvalitet ovog tima a i lige na nivou naše druge lige, ali ono, da se kolju sa njima.

Ključni igrači:
  • Vitalie Plamadeala - #5, kapiten, nešto kao Docić iz Čukaričkog po svemu
  • Alexandru Suvorov - #7 levo krilo, brz na lopti i dosta prodoran
  • Roman Volkov - #9 špic - 186cm vrlo stamen, recimo podseća na Matića/Škuletića

Prednosti:
  • Agresivni su jako u polju. Treba da se pazimo jer mogu da nam sjebu nekog. Vrlo oštre startove imaju
  • Dosta traže prostor preko krila, igraju brze kontre

Mane:
  • Sva tri ključna igrača imaju preko 33god
  • Upitni su kvaliteti tima protiv nas jer ćemo teško dozvoliti preko Majkona i Uroševića bilo kakav prolazak
  • Odbrana im je znate ono kad igramo u školskom pa svi na loptu. Videćete to sutra, ja ne verujem da profi ekipa ima takav krater pozadi i da to duva samo tako. Taktička disciplina u defanzivi im je haos


Zaključak - Mirno spavajte. Ovima ćemo uterati minimum tri komada, a možda se ponovi Zrinjski. Bio sam s razlogom oprezan sa RFS, zato sam i ove prostudirao jer veze nemam o moldavskom fudbalu.

Živeli. Sanja u hiljadu boja, sanja kurva ligu šampiona.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Mozda padne meteor na zemlju ili tako neko sranje pa ne bude tog sutra...Uzivajmo u momentu :)
Da prodjemo moldavce,pa polako :)
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
ne ocekujem neku rapsodiju, jer u mentalitetu ovog tima je da tesko mogu da odrade dve super partije za redom. prolazak ne sme i nece doci u pitanje.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
976
Ma kakvi Moldavci. Ne znam iskreno ni kako se zove klub. Ima da ih jebemo lose.
Sa Belgijancima ce vec biti ono pravo. A i njih bijemo 1-2. (nije prelaz) :D
 

Nervozni poštar

Početnik
Учлањен(а)
20.11.2019
Порука
21
Reaction score
30
Локација
Novi Sad
Ma kakvi Moldavci. Ne znam iskreno ni kako se zove klub. Ima da ih jebemo lose.
Sa Belgijancima ce vec biti ono pravo. A i njih bijemo 1-2. (nije prelaz) :D

E ovo je pravi grobarski pristup svakoj utakmici. Bravo brate!
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd

Evo koga zanima malo o Moldavcima.

Vlada Novakovic je enciklopedija o fudbalu ali ume nekad da se fokusira na nebitne podatke i da udavi malo sa njima. Svakako nesto totalno drugacije na nasim prostorima i lepo je pogledati. Konacno neka analiza ljudi koji se razumeju u fudbal.

Prema Mocartu krecemo u 4-2-3-1 formaciji sa Sumom i Nathom na terenu. Koliko god ne volim da vidim njih dvojicu zajedno na terenu jer nam se smanjuje trcanje i agresivnost ekipe, podrzavam protiv ovakvog protivnika. Jasno je da zelimo pobedu u 90 min i da nista ne prepustamo slucaju.

:partizan-fan:
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Dovoljno smo kvalitetnija ekipa da od nas sve zavisi. Koncentracija i maximalna angazovanost nam donosi prolaz dalje bez drame. Iako mi ne bi bili mi da ne pokusamo neko sranje da napravimo. Bramzepam je tu na stolu za svaki slucaj... Sretno igracima i treneru veceras pa da se oko 9 bacimo na analize Belgijanaca..
 
  • Like
Reactions: BaX
Статус
Затворена за писање одговора.
Top