Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
394
Reaction score
1.455
Mučno i teško je bilo gledati kako se mučimo i igramo nešto što se nikako ne može nazvati fudbalom.
Sramota ko sve nosi dres Partizana, kako smo i na šta spali da mi je muka da gledam utakmicu, Suma igra kako mu dune, Sadik je najsmotaniji igrač kojeg sam u životu gledao(da li mu fali to malo za vrhunskog golgetera, ne bih rekao), Miljković neupotrebljiv i nesiguran, od Vitasa se štrecam kad god ima loptu...
Svaka čast Ostojiću, Nathu, Asanu... stvarno su se borili ali od 80% tima mi nije dobro, jebeš ovo ima da poludim.
Ni sami ne znamo kako smo prošli dalje, verovatno jer ovi slepci nisu bili zainteresovani i sposobni da nas napadnu.
Teraj dalje a dokle videćemo.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Imali smo sreće, imamo mi previše igrača koji nisu za Partizan, večeras su to pokazali Miljković i Matić. Lutovcu svaka čast, vidi se da momak želi da se dokaže . Utakmica za zaborav, prolaz dalje jedino vredan pomena.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Архивирани молдавски аласи. Темпирали су да играју пенале након 120 минута бункера али их Татко решио из једног. Ништа слађе од соли на јучерашњу свежу ромску рану. Нека се спреми Шарлоа.

п.с. Станоје одржао Саву школски час што се тиче тренутка измена и избора играча који су ушли са клупе.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Gledam a sigurno znam da prolazimo. Sada sve kocke na Sarlou pa sta bude. Borba !!!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo
Sve ti svece....

Ako budem ziveo 100 godine, bice zbog Partizana, ovo produzava zivot....sigurno
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Miljkovic skroz korektan danas. Mi jalovi do jaja i bez zavrsnice,imamo loptu,napadamo,ali nemamo rutinu u zavrsnici,improvizuje se previse. Treba nam jos jedan spic pod hitno. Treba nam realno vise pojacanja,ali ta prica nam je poznata odavno.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Jebem ti zivot sa kakvim smo mi indijancima igrali. I uopste ko sve igra Evropu poslednjih par godina. Oni krsevi sa ciganima od juce, ovi nasi danas. Koliko je fudbal pao to je strasno.

Mi definitvno imamo problem sa realizacijom i to je jasno kao dan. Ne daj Boze da se Sadik povredi najebali smo i u prvenstvu a da ne spominjem Evro takmicenja.

Lopovska upravo dovetite bar 2 pojacanja stoko jedna.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
I onda neko kaze posle Rada , kako se vide obrisi Stanojevicevog Partizana .
Ljudi bre Partizan nema tim , nije problem ni motiv , ni kondicija , problem je limitiran tim koji imamo. Nikad gori skup igraca nismo imali ja mislim . I verujem da mi mozemo da prodjemo Belgijance , zato sto nam mozda i taj njihov stil legne i prodjemo ih , kao sto redovno cigane gazimo , ali nemamo neke bitne stvari u igri za druge utakmice .
I ono najvaznije , nas golman (koga ne podnosim iako je proslo xy godina , da se razumemo) dobija karton protiv ovih , oni nisu presli pola , on odugovlaci onako ciganski , e to ja ne zelim u Partizanu , to je ciganski !!!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Kurton od igre.
Idemo dalje, a to je najvaznije.

Bekovski par nam je katastrofa.
Matic?
Sta taj igra jebote....
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Статус
Затворена за писање одговора.
Top