Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Ljudi, savetujem da zaboravite, popijete dva piva, sutra je žreb. Dobro je što se ovo desilo, isto tako dobro je što smo otišli dalje. Nemam neka velika očekivanja od ovog tima u Belgiji, Stanoje ima pune ruke posla sa ovom selekcijom i verujem da će biti bolje.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Aj sad 90% vas koji pljujete nenormalno, sledeće nedelje kad prođemo Belgijance nemojte uopšte pisati ništa i kovati igrače i Stanoja u zvezde. Nije bilo dobro, ali prošli smo. Ne znam šta očekujete, lepršavu igru i 5:0 protiv ovih seljaka koji igraju sa 11 igrača pozadi, bez ikakve ambicije da napadnu? U ovom formatu kvalifikacija favorita nema, lakih utakmica nema, moraš da se pomučiš da prođeš. Totenhem danas u gostima umalo nije ispao protiv nekih amatera, ne znam ni kako se zovu.
Malo realnosti nije na odmet.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.863
Локација
Kobasicarija "Venac".
Zivce mi pokidase!
Prodjosmo nekako, ali sta sad??? Jako losa igra, mrsomudost, bez ideje za zavrsni pas. Sad kad se i sadik povredio, tek sad necemo mati nelakvo oruzje u rukama. Frka za uzice, o belgiji ne smem ni da mislim
 
  • Like
Reactions: BaX

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
I sad neka nam neko opet soli pamet o nekim promenama u igri, kao već se vidi taj Saletov rukopis i pečat posle Rada. Evo i sad se vidi isti taj krasnopis.
Kao da nešto može da se promeni za 10 dana sa ekipom, čisto lupetanje pojedinaca.
Nego lepo da im jebe mater redom od Stojkovića do Sadika za ovo blamiranje večeras!!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.458
Локација
Beograd
Užasna igra.
Drago mi je što smo prošli
Opširniji utisak i jasno stanje će biti posle Belgijanaca.
Lutovac koji staje u kontri na kraju i Stojke koji čuva loptu... sramotno.
Ovo nam se ne piše dobro, mora mnogo brže i tečnije.
Pošten presing smo zadnji put u derbiju odigrali.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Aj sad 90% vas koji pljujete nenormalno, sledeće nedelje kad prođemo Belgijance nemojte uopšte pisati ništa i kovati igrače i Stanoja u zvezde. Nije bilo dobro, ali prošli smo. Ne znam šta očekujete, lepršavu igru i 5:0 protiv ovih seljaka koji igraju sa 11 igrača pozadi, bez ikakve ambicije da napadnu? U ovom formatu kvalifikacija favorita nema, lakih utakmica nema, moraš da se pomučiš da prođeš. Totenhem danas u gostima umalo nije ispao protiv nekih amatera, ne znam ni kako se zovu.
Malo realnosti nije na odmet.
Lokomotiva Plovdiv. Nekada igrali protiv OFK Beograda. Bili šampioni bugarske, za njih ti je igrao Ivan Ivanov :) Ispali su jer im je sudija dao crvena dva i penal u poslednjih 10min.

Što se tiče pljuvanja, postoji razlika. Neki od nas kritikujemo jako lošu igru igrača, to mora da se reši sa njima u svlačionici. Toliko od mene do sledećeg četvrtka. Napred Partizan!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.591
Reaction score
8.499
Локација
"preko bare"
Smešna su oba žuta kartona bila, pogotovo onaj za Stojkovića. Njihov igrač mu donese loptu (juri rezultat kao bajagi a u toj situaciji je bio najbliži našem golu za celih 120min.:buhaha) i Clown od sudije mu posle 3 sekunde daje žuti, jer eto, moldavijski javor gubi. Zna on da zadrži loptu nepotrebno (derbi, 0:0), ali ovde nije bio kriv.
Kako nije bio kriv? Svaki njegov dodir sa loptom poslije našeg gola je bio klasično cigansko odugovlačenje. Je bih mu dao karton da sam sudio.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kako je lepo utakmica izgledala kad se popija bromazepan na vreme. Mi dominiramo citavu utakmicu, moldovani ne mogu preko centra, Ostoja i Vitas igraju kamen papir makaze ko ce da doda loptu Zdjelaru, visi gol citavu utakmicu, promasujemo sanse, moldovani padaju od umora zbog trcanja za nasim igracima, ne mogu loptu da stignu. I onda prekidamo mucenje jadnih moldovana rutinskim iznudjenim (vjerovatno ne postojecim) penalom. Eeee cigani jeste se ponadali :D
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.510
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
Mislio sam da će se ponoviti Šamrok. To ne bih preživio.
Srećom, nije.
Tjeraj dalje!!!
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.857
@Dino Sta je kriv Stanoje? Obrazlozi. Celo leto trubim da je selekcija tima katastrofa! Ovo treba razjebati i napraviti doselekciju vec koliko sutra.
Eto nista nije kriv, samo je vodio ekipu koja nije nimalo jeftina protiv klasicnih amatera koji ne znaju gde se nalaze i ne bi im dali gol jos dve utakmice. Slazem se i ja da je selekcija ocajna i da je tim neujednacen. Ali ne zezaj da to mozemo da koristimo kao opravdanje. Ni u snu. Kakva god da je selekcija, imas nekog ko je kapiten Izraela, bivse igrace Arsenala i Liverpula kakvi god da su i desetak igraca koji za godinu dana zarade vise nego cela ekipa Sfintula (SFINTULA jebote!) za celu karijeru.

Samo nam je jos jedan Samrok trebao. Stanoje je izvikan trener, a tema o tome kako je i zasto dobio status koji ima sad medju vecinom navijaca je prezvakana. Licno mislim da je ispodprosecan trener i da ne zna sta radi, te da je njegovo dovodjenje samo mazanje ociju navijacima.

Uz to mu necu oprostiti sto je vratio Miljkovica. Mozete se vi zajebavati dokle hocete i pisati sta hocete. Ja sam slavio dan kad je otisao iz kluba i samo njegovo prisustvo me uznemirava, taman igrao kao Ronaldo.

Fizicki nisam dobro nakon ove utakmice. Daleko od toga da je prvi put. Svako kome ovo nije za paniku i ko misli da nije sramota treba da se zapita za koga navija. Nocas su igrali Sfintul i Partizan. Osecam se glupo sto uopste objasnjavam sta sve nije u redu i ko je sve kriv.
Nema toga ko nije kriv.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.591
Reaction score
8.499
Локација
"preko bare"
Zivce mi pokidase!
Prodjosmo nekako, ali sta sad??? Jako losa igra, mrsomudost, bez ideje za zavrsni pas. Sad kad se i sadik povredio, tek sad necemo mati nelakvo oruzje u rukama. Frka za uzice, o belgiji ne smem ni da mislim
Iako je ovo večeras bilo mučno, mislim da će nam u Belgiji biti lakše. Ne da ćemo lakše proći, nega da će nam njihova igra mnogo više odgovarati. Ubijeđen sam da ćemo sigurno dati gol ili dva. Samo da nam odbrana izdrži.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Garba, ovde metla korovaca mora raditi. Selekcija tima za igranje protiv bunkera je katastrofalna! Trubim od leta, ovom timu fali minimum 4 ozbiljna igraca! Igra protiv bunkera se ponavlja i ponavlja, a ponavljala bi se i da nam na klupu sedne bilo ko od top trenera.

Ekipa je pravljena za izlog i za 10 evropskih utakmica plus derbi. Raskantati ovo dok jos nije prvenstvo otislo dodjavola.

Klub je iznad svakog! Ne navijam za fk Sadika ili Sumu ili nekog treceg igraca. Nek prodavaju i nek uloze novce u igrace koji ce ovakve i 90 posto lige rutinirati. Dres i grb sa leve strane je pojam alo pojam, a to pojedinci nikako da shvate.

I da prijatno vece romuljagama i novinarskim govnarima zelim, jebacemo vas 17.10, samo polako.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Lokomotiva Plovdiv. Nekada igrali protiv OFK Beograda. Bili šampioni bugarske, za njih ti je igrao Ivan Ivanov :) Ispali su jer im je sudija dao crvena dva i penal u poslednjih 10min.

Što se tiče pljuvanja, postoji razlika. Neki od nas kritikujemo jako lošu igru igrača, to mora da se reši sa njima u svlačionici. Toliko od mene do sledećeg četvrtka. Napred Partizan!
Naravno, govorim za one "realne" navijače. Da nisam gledao utakmicu mislio bih da smo izgubili...

Teraj dalje.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.134
Reaction score
17.849
Локација
U Kinšasi
Ma ekipa je do jaja, Ivica je skockao. Steta sto Savo nije hteo ta pojacanja na kriticnim pozicijama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top