Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ovo je stvarno bila utakmica koja je bila teža za gledati nego njima na terenu igrati. Velika je sramota i bruka što pobjeda nije osigurana u regularnom toku meča jer je ovo ubjedljivo najgora ekipa kakvu odavno gledao nisam, trebalo je da ih demoliramo.
Moram samo još nesto reći. Mislim da ne postoji u istoriji našeg kluba igrač koji je toliko dao golova i doprinio klubu a da ga ja tako ne podnosim kao što je Umar Sadik. Moje oči gledale nisu ovakvu šeprtlju, ovakvog, kao sajla smotanog fudbalera zbog kojeg sam do sada slomio vazu, daljinski i staklo od ekrana telefona. Jedva čekam lik da ode.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ne razumem zbog čega je problem da se ovde podeli koja kritika, kada se loše odigra utakmica.
Zar je bilo ko amnestiran od bilo kakvih kritika?
Pa majku mu, bolje je iskritikovati sada, kada se mučenje dobro završilo, nego u situaciji kada je krajnji ishod loš.
Tada treba biti uz igrače, uz Partizan, kada je najteže.

Ja razumem da smo nešto osvojili pa da se kaže okej ko ga jebe, osvojili smo to i to, ušli smo u grupnu fazu pa koga boli kurac kako.
Ovde se radi o jako velikoj nonšalanciji pojedinaca, zbog koje konstantno strahujemo od nekih bunkeraša.
Neko reče gore da je Suma bio najbolji...eto koliko su pojedinci ovde realni.
Ne bih danas mnogo o njemu, posle ovakve očajne njegove igre, očekujem da se uozbilji kada je najvažnije, protiv Šarloe.
Stanoje, izribaj ih dobro sve, već večeras!

Hteo bih još da kažem, možda i bolje da se potučemo sa tom Šarloom, ekipom koja bar igra fudbal, nego da se mučimo sa nekim seljacima bunkerašima i još, ne daj bože, da ispadnemo. Ovako će bar naša tranzicija doći do izražaja, ukoliko ne bude nonšalancije kao danas, verujem u prolaz.

NAPRED CRNO BELI !
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Ovima treba zabraniti da se bave fudbalom......veci anti-fudbal nisu igrali ni oni velsani:

WNfnZHW.png


Hteo bih još da kažem, možda i bolje da se potučemo sa tom Šarloom, ekipom koja bar igra fudbal, nego da se mučimo sa nekim seljacima bunkerašima i još, ne daj bože, da ispadnemo. Ovako će bar naša tranzicija doći do izražaja, ukoliko ne bude nonšalancije kao danas, verujem u prolaz.
Bas to vala.
 

Vučko

Početnik
Учлањен(а)
06.10.2019
Порука
17
Reaction score
30
Локација
Beograd
Ništa ovo ne valja ljudi...
Samo da nam naleti neko jači i mi smo gotovi. Ovo ni na šta ne liči. Ovo je negde u rangu pobede od 2:0 protiv Rila, na mišiće.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
inace vidite da se svi favoriti muce..sve slabije ekipe igraju teske bunkere
totinhem,milan samo 2 0 ...zeznuto je na jednu utakmicu jer da ima revans ovi bi se otvorili napali
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.357
Reaction score
5.070
Локација
Beograd
Ma Stojković tako odugovlači i kada vodimo 3:0. To mu je ritual da se pre ispucavanja prekrsti, poljubi loptu, da se istegne levo pa desno, izrecituje Oče naš u sebi, pa natenane ubaci loptu nazad u igru.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Krile su se karte I aduti...Valjda ovu iz Sarloa nece igrati bunker,ne bi valjalo da je neko od njih gledao ovo
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Kad je zreb za plej of lige evrope, jel sutra? I da li ce ovi iz uefe veceras da naprave one grupe potencijalnih rivala?
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Matke, nema opravdanja. Igrali su protiv ekipe koja nema pismenog igrača. Ovo je blamaža za klub. Treba da je sramota svakog pojedinca. Šećer dobijam zbog njih, jer Sadiku treba pola sata da se smiluje i probuši jebenog golmana jebenog Đorđa iz Moldavije. A ovde se piše o nekim promenama koje su se videle posle Rada, jelte Saletov rukopis. Koji bre rukopis, kakve promene, vratio čovek Miljkovića, taman se otarasili Miletića na beku, sad dovede još crnjeg. Pritom, ne mislim da je čovek uopšte kriv za ovo ruglo večeras, tek je došao.

Proći ćemo Šarloa, biće otvoren meč, a u takvim uslovima smo mnogo zajebana ekipa.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Bas bi bila fora da udjemo u grupe, a cigani ispuse.
Pa da se onda na miru posvetimo borbi za titulu u kupu, posto ce onda cigani sve svoje snage baciti na domace prvenstvo, mada ce se tu, kao i do sada, dosta namuciti. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top