Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Willem II 5:0
Rosenborg 5:1
APOEL 4:1
Lech 3:0
Granada 4:0
Rangers 5:0
Liberec 5:1
Wolfsburg 4:0
Mura 3:0
i još 10 utakmica na kojima je bilo 2 razlike. Samo u ovom kolu.

Mura je bila autsajder a ne favorit.

To ti je 9 od 46 utakmica, ili svaka peta, ostalih 37 utakmica je reseno 1-2 gola razlike. I zajednicko im je da su na vreme otvorili protvnika sto mi nismo uspeli a imali smo sanse. Kad igras protiv bunkera, ako ih ne otvoris na vreme jako je tesko pobediti 4-0 ili 5-0. Kao sto si i napisao rezultate, velika vecina utakmica se resava od 1 do 2 gola razlike.

Poenta svega je da se ne treba opterecivati time da treba naguziti protivnika (jer je slab) jer smo i mi sinoc mogli do 3-0 da je Sadik resio 100 postotnu sansu pa da se protivnik barem malcice otvori, bio bi skroz drugi tok utakmice. To ne bi promenilo cinjenicu da ne stojimo najbolje na terenu i da imamo problem sa bunkerom. Kao i sto ne menja cinjenicu da se vecina utakmica zavrsava 1-2 gola razlike. (vec smo RFS prosli sa 1-0)

Ono sto zameram je sto utakmicu nismo rutinski zavrsili 1-0 ili 2-0 u regularnom toku protiv ovakvog protivnika, gde imamo kontrolu nad utakmicom sve vreme.

@garbaN
Ajde procitaj jos jednom moj post. Ne znam sta si mi napisao, kad sam ja to isto zamerio svima u klubu u postu koji si kvotovao.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Od kad to trzisna vrednost igra presudnu ulogu?

Ljudi u 5 kola Belgije imaju svih 5 pobeda.

Nije to presudno, ali Ipak je neko merilo kvaliteta. Takodje to sto su nakon prvih pet kola prvi na tabeli ne znaci nista. Secam se devedesetih godina, jedan Italijanski klub, (Fiorentina?) bio prvi na polusu sezoni, a nakraju ispao iz lige, tako da...

Ali svakako, ne znaci i da nece napraviti bum ove godine. Samo neka taj bum naprave u njihovoj domacoj ligi, a ne u evropi :)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Neki naši fudbaleri ne znaju srpski jezik, neki ne znaju ko su Fidel Kastro i Če Gevara, verovatno niko od njih nikad nije čuo za belgijsku školu stripa...ali svi vrlo dobro znaju da im cena za prodaju raste samo ako uđu u grupnu fazu LE...
Zato će protiv Šarla ući u utakmicu malo više našpanovani i koncentrisani...
Sadik će ,pod obavezno, promašiti jedan zicer, ali red je i da da neki gol...drugi nek da bilo ko, i...doduše i odbrana nam je ,rođena, da primi dva, tako da...ostaje još ,samo, da rešimo da l da ih ,zakoljemo, u onih regularnih 90 min, ili da ih ,ubijemo, u produžetcima...ili da ih prođemo na penale... :icon-lol:
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@TaraNdrel

Znaš kako, ako je tebi krajnost što očekujem bar 3-0 protiv ovih slepaca koji trče unazad, onda ti i ja ne treba da pričamo na ovu temu. I to je skroz u redu, nema problema.
Došli smo do toga da mi se zamera to što idem u krajnost jer nisam zadovoljan pobedom od 1-0 pa i da je u regularnom toku protiv ekipa poput ove. Neverovatno, al ajde.
Evo, sad sam ti odgovorio, citirao si taj moj post, i tražio utakmice sa 3+ razlike. Dobio si i to od čoveka, a za ostalo ne znam šta da ti kažem, delimično se slažemo. Valjda.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Fudbal je sve samo ne jednostavan sport, i bezbroj je primera za to..
Grci osvojise euro 2004
Madjari 1954 dobiju svabe 8:3 pa brazil i urugvaj po 3:2 pa u finalu izgube od istih tih svaba 3:2..
——————————————————
Moldavci i onaj RFS su vise manje slicne ekipe, cak je RFS delovao organizovanije.. oni sad igraju one neke bunkere koji su se igrali pre 20 god.. bez zelje i umeca za napred..

Mi igramo onaj fudbal koji su igrali Briz Standard Sampdorija na JNA pre 10 god, kad su oni nas oducavali od fudbala..

Savo je napravio ekipu da svako ko se otvori ima problem United u bgd, alkmar, nesrecna astana.. na ime tih igara klub je pobegao od bankrota, prodace se igraci.. za bunkere ekipa ne moze biti losija!

Asano - sa igracem u faci 0
Sadik - nema igru glavom, ne moze na bunker
Lazar Filip - na dva postavljena igraca malo sta mogu.
Vraticu se i na Sumu.. on je igrac na malom prostoru, ostavljanje one lopte Sadiku petom, na tacni je nesto sto mora biti 1:0 (protivnik otvoren)
Nathovo najjace oruzije su pasovi u dubinu, u prostor (setimo se u alkmaru).. a kad je protivnik duboko zbijen, njegov pas nema smisao.. (cim se napravio prostor, gadjao je Asana, a ovaj malo zakasnio)..

eee ali zato kad nego odluci da ne igra bunker
tu smo egal..

kad nas napadnu.. frka gori od kontre..

balans izmedju toga ne postoji, pitanje je 100 faktora.

Bas zbog toga ocekujem tezi duel protiv kiprana ili poljaka, nego protiv Sarloa, oni ce nas napadnu, ovi prvi gore ce opale blok
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Prvo i pre svega, da čestitam momcima i Stanoju prolaz u sledeće kolo takmičenja.

Sasvim je razumljivo što smo otišli tamo da odigramo na pobedu, bez srljanja. MI smo njih sveli na nijedan šut prema našem golu.

To nas je koštalo rizičnije igre u napadu, odnosno sporije se kretala lopta, išlo na siguran pas itd.

Sa iskustvom jebenog Šamroka i sa timom kojem jedan Pazar bez problema okreće rezultat i daje tri gola, da li bi iko igrao drugačije?
 
Последња измена:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Irriducibili17 ne brini za Sarloa.. igraju u sablonu, Stanoje je to proucio.. zatvoricemo ih, seckati i pobediti..

e posle toga.. ili otvaranje u 20min ili spremite zivce za penale sa kipranima ili “zaglebjem”
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Pošteno je reći da je ono juče bilo prejadno.

Ok, nisu morali da ih zgaze, ali neki miran meč rešen bez tenzije u 90 minuta je bio realno ostvariva varijanta.

Ovaj tim je dosta slab. Neke igrače je diskutabilno nazivati profesionalcima.

Sadik pojasnio zašto nikad neće moći da igra ozbiljan fudbal, mislim na solidne evropske timove - ono što ume ume jako dobro, ono što ne ume je baš na amaterskom nivou. Toliki disbalans se ne može trpeti za neku ozbiljnu priču. Opet, i takav nam je dragocen.

Matić pokazao zašto ne igra inače. Mislim da je tu sve jasno.

Asano je naš najgori igrač kada se uzme odnos cene, očekivanog i pruženog. Još onaj njegov debilan osmeh kad nešto zasere. Ok, kulturološka stvar, ali može i neko da mu skrene pažnju da se ne ceri kad promaši gol tri metra ili pas ka čoveku pored sebe.

Srećom dolaze timovi bolji od nas pa će biti prostora za našu navalu, pa nek pokažu da nisu svirači kurca. Mi ovde ćemo lako da se izvinimo.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Pošteno je reći da je ono juče bilo prejadno.

Ok, nisu morali da ih zgaze, ali neki miran meč rešen bez tenzije u 90 minuta je bio realno ostvariva varijanta.

Ovaj tim je dosta slab. Neke igrače je diskutabilno nazivati profesionalcima.

Sadik pojasnio zašto nikad neće moći da igra ozbiljan fudbal, mislim na solidne evropske timove - ono što ume ume jako dobro, ono što ne ume je baš na amaterskom nivou. Toliki disbalans se ne može trpeti za neku ozbiljnu priču. Opet, i takav nam je dragocen.

Matić pokazao zašto ne igra inače. Mislim da je tu sve jasno.

Asano je naš najgori igrač kada se uzme odnos cene, očekivanog i pruženog. Još onaj njegov debilan osmeh kad nešto zasere. Ok, kulturološka stvar, ali može i neko da mu skrene pažnju da se ne ceri kad promaši gol tri metra ili pas ka čoveku pored sebe.

Srećom dolaze timovi bolji od nas pa će biti prostora za našu navalu, pa nek pokažu da nisu svirači kurca. Mi ovde ćemo lako da se izvinimo.
asano je jedan od nasih najboljih igraca..radilica koja trci 90minuta i mogao bi jos toliko...ok slabija mu je tacka 1 na 1 po strani ali upravo zato bi trebao na spica...ne kazu dzabe za nas narod da smo svi selektori i treneri..pa kako mi mozemo da vidimo a oni ne...kao kada su sumu gurali na levo krilo i napravili od njega klovna,pa cim je zaigrao na njegovoj pozici pokazao sta zna..tako mora i asano,a jbg ako neko ne vidi da ne moze po boku 1 na 1 onda tu nije on kriv nego onaj koji ga forsira tu ...
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
686
Reaction score
1.890
Sada smeta i Asanova pozitiva?
Ma najbolje da se ubije kada promasi. Boze gospode ne mogu da verujem sta citam.
90% postova se pljuju stranci, a oni nam ubedljivo najbolji u ekipi. Sto i treba da budu, da se razumemo.
Ali stvarno ga preteraste, ko je bolji Suma ili Natko... Pa koga briga, bitno je da oni doprinose uspesima kluba.
A sto se tice Asana, mozda je i najbolji igrac ove sezone. Ili ne gledamo iste utakmice...
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.033
Reaction score
27.039
Локација
Из Чикага (моји...)
što se stranaca tiče znam samo da ću sadikov odlazak slaviti...skoro isto kao birčevićev (gledajući, naravno cjelokupno SD). prase, jagnje, sve na sto...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Asano kad ode zalicemo za njim kao za Evertonom. Da njih dvojicu imamo na terenu, ne bi nam kontru niko nikad puknuo.
Eh da ima taj prolaz licem u lice.. ne bi prisao srbiji na 1000km.. igrao bi u Arsenalu ili Dortmundu..

ovako nadam se da ce nas uvesti u LE, i da ce otici za dobru cifru (jer ostati sigurno nece)
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Ja ne verujem šta ovde čitam!

Jbt, igrači koji su za nas postigli najviše golova, asistencije, pokrivanje terena, Suma, Sadik, Asano, tu i tamo čak i Natko!!!

Neka moderacija proveri da se nije ovde upisao i bata Đora.

Pa u najmanju ruku kao da se guraju kod nas da dođu Mesi, Nejmar, Mbape, Ronaldo, ali eto nema mesta za toliko stranaca...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top