Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.963
Reaction score
25.937
Локација
ante portas

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.160
Reaction score
4.322
Biće zajebano u Belgiji, za nas utakmica istine. Posebno će odbrana biti na iskušenjima, očekujem Banjaka i Ostojića kao štoperski par, mada teško da će nas Stanoje lišiti stresa zvanog Vitas. Kontra je naša šansa, Asano i Lazar da povuku, Sadik da ga metne, a može i bilo ko drugi.
 

dušan kočjaž

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
3
Reaction score
3
Ja ipak ne mogu verovati zašto se ovo nepotrebno grana.
Deo o strimu je kao odgovor na deo
"A mi ovde očekujemo do jaja najave za utakmice, pokrivanja, klupske priloge, live streaming utakmica i sve ostalo sto ide sa time"

Kažem klubovi iz beton lige u Srbiji imaju strim svojih utakmica.
I to u kontekstu da imamo klub na čije mesto sede i rade ljudi pitaj Boga šta a mi smo u fazonu ...dobri su oni evo daju akreditaciji jedinom glasilu grobara.
Daju kurti i murti ,daju Radovim,Ciganskim navijačima,ne novinarima -NAVIJAČIMA .... A mi Hvala teta Biljo što ste dali nama akreditaciju.
U svetu postoje Tri vrste fudbalskog kluba.
-Oni koji postoje kao društvene svojine zarad navijača i držvnog mira.
-Oni koji služe za pranje para.
I očigledno Partizan onaj koji se vodi kao društvena svojina a služi za plate privatnika i stranačkih delikventa koji igrom slučaja možda ali samo možda navijaju za Partizan i kojih boli kurac za navijače.
Poštuju te onoliko koliko sebe poštuješ
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
jel provalio neko da Banjak ima indentican stil igre kao Valjente?
isti kod, ista kretnja.. ipak ima nesto i u “obrazovanju”

u cetvrtak ocekujem:
Stojkovic-Miljkon-Banjak-Vitas-Urosevic-Zdjelar-Natho-Suma-Markovic-Asano-Sadik
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
isto sam pomislio...gotovo indenticak stil igre...meni je zao sto smo se o njega ogresili mogao je da bude stub odbrane...ali videcemo banjaka samo me plasi kakav je pri direktnom napadu ali videcemo to vec u cetvrtak
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
jel provalio neko da Banjak ima indentican stil igre kao Valjente?
isti kod, ista kretnja.. ipak ima nesto i u “obrazovanju”

u cetvrtak ocekujem:
Stojkovic-Miljkon-Banjak-Vitas-Urosevic-Zdjelar-Natho-Suma-Markovic-Asano-Sadik

Samo bih se razmislio Scekic-Natho, jer nam treba neko da donese stabilnost i balans u igri, da pojuri protivnicke igrace. Dosta trce, ubacuju se, ukrstaju, razmislio bih se za Scekica. Natho je u bas losoj formi.

Na stranu problem protiv bunkera, odnosno kad nemamo prostora. Ova ekipa je brutalna individualno kad joj se otvori prostor. A i imamo dosta vise iskustva od Sarlroe, retkost je da nas tim i igraci imaju vise iskustva u Evropi od protivnika. Na njihovoj strani je forma i trcanje ali na nasoj individualni kvalitet, disciplina i iskustvo. Po meni smo favoriti protiv njih.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Stojkovic-Miljkon, Banjak, Ostoja, Urosevic-Zdjelar, Scekic-Suma-Asano, Stevanovic-Sadik.

Poceo bih sa ovim postavom, od pocetka drugog sablonska izmena Markovic umesto Stevanovica. Natka bih ubacio umesto Sume u poslednjih pola sata, da smiri igru, podeli pas, za svaki slucaj ako se ode u produzetke da ih odigra na istom nivou.

Ostalo kako se utakmica bude odvijala.

Prepustiti im posed, cekati gresku.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mislim da će Suma igrati ceo meč. Uz Markovića i Fiću jedini može da udavi loptu, prenese loptu i napravi brzu kontru. Kada je Suma izašao u Alkmaru igrali smo ko bez glave u napadu, tj nismo ga ni imali. Ako budemo branili rezultat moramo da imamo ovu trojicu kako bi mogli da ih zapečatimo iz kontre na kraju.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Eto da budem potpuno iskren, ja od pocetka pricam pa i objasnjavam zasto Scekic-Zdjelar-Suma i nikako drugacije, medjutim imam neku intuiciju da ce Natho na ovakvom mecu odigrati sve ono sto ne igra mesecima vec... Ocekujem da ce Zdjelar imati najbolju utakmicu u Partizanu do sad.. nadam se i Suma i ostatak tima.. Moramo proci, moramo!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nadam se da Natho ne počinje i da Suma neće imati jedan od “onih dana” kada igra kao žena.
Mislim da bi ovo prošli bez većih problema sa Savom, mada ko god da je trener ova ekipa je stvorena za otvoren teren i za trčanje. Ali koncepcija se polako menja na igru sa više poseda, disciplinovaniju pa pretpostavljam da to utiče na sve, verovatno i igru u tranziciji.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Lepo je neko gore napisao, u cetvrtak igramo utakmicu ISTINE. To vece ce nam odrediti sezonu. Posle te tekme ukoliko prodjemo, imamo kuci protivnika za resavanje prolaska u LE. Ogroman boost bi bila pobeda u toj utakmici za par dana, da ni ne govorim na psihickom planu. Sve staje u tu tekmu, pa i ovo kalkulisanje smradova i govana iz uprave oko pojacanja.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.085
Reaction score
5.034
Локација
vezenemam
Prijatelju procitaj par mojih poslednjih postova na ovu temu gde poredim jeftinije, a bolje igrace koje smo ranije dovodili i upravo odgovorio na te takve price tipa ''idi navijaj za Real''.
Tvoj je problem ako ces da se zadovoljis ovakvim timom. Ja ne mogu jer bolje moze ali tek kad najurimo ove iz fotelja.
Dugacak staz imam na ovom forumu i pamtim kakav je ovo bastion borbe protiv raznih uprava bio. Nazalost sada ima mnogo clanova koji pravdanjem igara raznih polufabrikata mozda i nesvesno podrzavaju rad ove uprave.
Tvoje mišljenje je da su Sadik i Suma "polufabrikanti", moje je drugačije, naročito u vezi Sadika (uz Savu).
Smatram da su među najboljim igračima, uz sve mane, koje smo imali u poslednjih desetak, pa i više, godina.
Igrači kao oni ne rastu baš tako često po Zrinjskim i sličnim low-cost varijantama, da bi se mogli iskopati po nahođenju.
A komentar o "pravdanju uprave" i slično, ne bih komentarisao, niti otvarao nepotrebne frontove gde im mesto nije.
Pozdravljam te kao kolegu Partizanovca sa dugim stažom ovde.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kvota na Belgijance pada konstantno.. do početka meča na nas će biti oko 5, što realno govori dosta o njihovoj i našoj formi.
Od te utakmice u četvrtak očekujem jedno ništa, ali uvek se potajno nadam da postoji šansa da ih nagazimo.
Srećno nam svima bilo !!!!!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.967
Локација
Академија
Обавезно на средини у тандему морају бити Здјелар и Шћекић да затворе тај део и секу све контре на време. Натхо да почне, Сума да уђе у другом полувремену. Асано и Марковић на крилима, Садик у средини.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.860
Reaction score
13.575
Protiv Sarlroe mi nemamo mehanizme da se odbranimo imamo samo mehanizme za gol vise i tako treba da igramo, izvesti sastav koji je procenio kolega iznad Stojkovic-Miljkon-Banjak-Vitas-Urosevic-Zdjelar-Natho-Suma-Markovic-Asano-Sadik (mada bi ja Lutovca na beka al ajd) i udri na gol, ovi ne buknerisu hoce da igraju fudbala i to je nasa sansa....ako se budemo branili previse plitko i seli u krilo Stojkovicu gotovo je pre nego sto je pocelo. Nisam ni za visoki presing ali neka taktika na kontre bez prevelikog povlacenja mi deluje kao pravo resenje za cetvrtak. Scekica bi ostavio za finis utakmice u zavisnosti od rezultata kad su oni umorni i kad nisu vihorni i koncentrisani kao na pocetku meca. U tom momentu bi jedan svez batinas na sredini bio idealan.
 
  • Like
Reactions: MAK

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.001
Reaction score
11.779
Локација
JNA
Prošle godine protiv Az u gostima su me udarile takve emocije kod naših vodećih golova, one iskrene , kakve nisam osetio godinama unazad što se Partizana tiče. Osećao sam se najponosnijim na svetu. Neka tako bude i ovaj put, samo da se utakmica završi sa srećnijim ishodom, pa da se radujem i napijem ko čovek! :D
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Pozivam Miljkovića da se iskupi za glupost protiv Genka i, kako zna i ume, postigne gol ili iznudi penal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top