Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Ne tako davno na ovom forumu doticni je bio primer fudbalske neznalice,primer nekog ko je zalutao u ovaj sport...Ako je to taj isti Miljkon...
Najmanji je on ubogi I mucenik problem u Partizanu...
Srecom,ovo je virtuelna kafana,u pravoj bi Bila odavno srca do kolena,polomljen inventar,nanete teske telesne a mozda I koje bi ubojstvo leglo...
Licno bih zatvorio temu Posle carsava kolege @kujblo70 ...
"Mozes promeniti drzavu u kojoj zivis,mozes promeniti naciju kojoj pripadas,mozda I veru(to necu,mator Sam da me obrezuju),ali voljene boje ne..."
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Šta je Partizan koštalo evropske jeseni? Baksuz povratnik!

Da li je realno da se zanemaruje njegova krivica za drugi gol? Još lik ladno drugi po broju glasova za igrača utakmice!
Opet pitam, može li ekipa koja ga je branila od prve utakmice ili koja je glasala za njega da meni slepom kod očiju konkretno kaže šta je to toliko sjajno i bajno uradio sinoć prepodobni Miljković? Pošto znaju elaborati da se pišu o nekoj taktici, nekom zatvaranju pozadi, pičke materinama, formacijama, pa ako može i TO dobro da se napiše. Čime vas je čovek očarao da ga branite konstantno a da to nije nešto potupno normalno za defanzivca?
Pošto se glasa za tri igrača maksimalno, ne znam kako Stojković nije imao više glasova, bar kao Miljković.



Погледајте прилог 10507

Samo končići fale da se zakače na ruke ove marionete. To je ta poza, to su te trojeručice!
Dal me zajebavas da ti je Miljkovic krivac za neprolazak? Budalastina. Decko je mozda operisan sto se napada tice,ide on,trci,gura,ali ne zna. Ali zato je u odbrani na desnom beku Bekenbauer za Miletica kojeg su probijali gde su i kako su hteli!
Evo ja ti garantujem da je sinoc igrao Miletic da bi barem 2-3 sanse(a mozda i gola) napravili preko njega.
I daleko od toga da mislim da je Miljkovic dobar igrac,ali je mnogo manja rupa i mnogo manji problem od Miletica na desnom beku. Iste sekunde bi potpisao oba beka od Sarlroe da dovedemo,bili bi prilicno opasniji i jaci samo sa pojacanjima na bekovima.
Ali ostaje problem golman,stoper,zamena za Zdjelara,zamena za Sadika,krilo koje daje golove...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Dušu sam potrošio, zbog toga ne žalim
Sve sam svoje prošao, bezbroj prečica do dna
Bezbroj slijepih ulica
Srce se umorilo zbog toga ne žalim
U šta sam se pretvorio, sretan ili nesretan
Ja samo jedno znam
Nju da sam voleo, ne bih tako uvenuo
Starim ja, a Partizan veze nema
Svoju djecu sam sanjao
Njenim ih imenom nazvao
Starim ja, a Partizan veze nema
Starim ja, a Partizan veze nema
Dušu sam potrošio, zbog toga ne žalim
U šta sam se pretvorio, sretan ili nesretan
Ja samo jedno znam
Nju da sam voleo, ne bih tako uvenuo
Starim ja, a Partizan veze nema
Svoju djecu sam sanjao
Njenim ih imenom nazvao
Starim ja, a Partizan veze nema
Starim ja, a Partizan veze nema
A Partizan veze nema
Nju da sam voleo, ne bih tako uvenuo
Starim ja, a Partizan veze nema....
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.194
Локација
Nickname
Zamislite da svaki aktivni član foruma napiše poneku o upravi, čisto da se podsetimo zašto je sve ovako kako jeste.
Zamislite da na prvoj sledećoj utakmici sa publikom dođe 10 000 navijača i svako od njih sa jajetom u ruci, džepu, brusu, gaćama (šta ko već ima).
Zamislite da jug postavi parolu "uprava napolje" a ispod doda "vučiću pederu" - odjebite od Partizana.

Ja ne mogu.

Ali ću gledati i ubuduće na ogradi "Savo majmune", pročitati s vremena na vreme "Pacoje", čuditi se na (prisilnu) saradnju Belletija i čudnu najavu GTR-a za koncert sa tribinom koja vija pištoljima po gradu plašeći tzv opoziciju i napadajući ljude sa istoka i zapada jer im nisu po volji.

Ko nas jebe.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
342
Reaction score
211
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Osim Moldavije, Letonije i poneke skandinavske zemlje mi nemozemo da dobijemo bilo koju osrednju ekipu osim jednom u 10-15 godina a neki skalp da i ne spominjem sta tu ima da prica?

Edit: ovo se odnosi na bilo koji kvalitet nas tim posjeduje
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Dal me zajebavas da ti je Miljkovic krivac za neprolazak? Budalastina. Decko je mozda operisan sto se napada tice,ide on,trci,gura,ali ne zna. Ali zato je u odbrani na desnom beku Bekenbauer za Miletica kojeg su probijali gde su i kako su hteli!
Evo ja ti garantujem da je sinoc igrao Miletic da bi barem 2-3 sanse(a mozda i gola) napravili preko njega.
I daleko od toga da mislim da je Miljkovic dobar igrac,ali je mnogo manja rupa i mnogo manji problem od Miletica na desnom beku. Iste sekunde bi potpisao oba beka od Sarlroe da dovedemo,bili bi prilicno opasniji i jaci samo sa pojacanjima na bekovima.
Ali ostaje problem golman,stoper,zamena za Zdjelara,zamena za Sadika,krilo koje daje golove...
Da li je Miljkovicu pobegao čovek posle čega je Ostojicu svirana ruka? Da li smo iz tog prekida primili gol (sve dalje posle prekida ide na dušu Stojkoviću)?
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
238
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Danas svi klubovi dosta ulazu. Sarlroa je nesto kao Jang Bojs, gomila stranaca, jaki brzi cvrsti. Mentoli iz fssa treba da dozvole veci broj stranaca, siguran sam da bi svaki nas tim bolje prosao u kvalifikacijama. Zamislite da smo imali nekog dobrog stranca beka, jos jednog stranca u veznom redu, makar sa klupe da udje. Lepo je to kad imamo svoju decu naravno, ali stranci prave razliku. Nasi stranci su bolji od domacih. Kad promene to pravilo, onda mogu da ocekuju da vise klubova udje u evropu, do tada putuj evropo lepo smo se druzili. Nasi mentoli iz uprave trebali su kako znaju i umeju da reaguju na to pravilo o broju stranaca, i da izbore nekad nesto. Fudbal nije samo igra na terenu nego mnogo toga, ceo sistem treba da funkcionise u klubu da bi postojali rezultati, znaci treba da obezbedis nesto klubu da bi na terenu imali rezultate. Kao sto Zdjelar grize na terenu tako uprava treba da grize u borbi protiv prilagodjavanja pravila FSS-a jednom klubu-drzavnoj mezimici.
 
  • Like
Reactions: Zex

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Da li je Miljkovicu pobegao čovek posle čega je Ostojicu svirana ruka? Da li smo iz tog prekida primili gol (sve dalje posle prekida ide na dušu Stojkoviću)?
Jeste bio za nijansu vise u stranu nego sto bi trebalo,ali tu je bio i Scekic odmah iza i Ostojic ispred,ne mogu da kazem da je ispao,protivnicki igrac je bio okruzen sa svih strana,cak i Ostojicev start je bio dobar,ali ruku je malo losije postavio i pogodila ga lopta,jbg,nije ni on napravio neku sad gresku.
Zato Stojkovic katastrofa! Gledao sam taj slobodan udarac preko 20 puta,nije mi jasan covek kako je mogao tako ocajno da se postavi.
I znas sta je isto porazavajuce? Taj isti Miljkovic je fizicki bolji i spremniji od vecine nasih igraca. Jedino jos Asano i Zdjelar i donekle Sadik sto mogu da trce,da ulaze u duele i da se ponavaljaju i da maltene odigraju dve utakmice odjednom.
Danasnji fudbal je baziran na brzini,snazi i izdrzljivosti,to moras da imas ako mislis da se takmicis na nekom iole pristojnom nivou,to je osnova svega. Ako uz to imas i tehniku i taktiku i neku kreativnost ti si u vrhu piramide,ali bez one osnove ne mozes ni na nase livade a kamoli u evropu.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Da naglasimo ovaj deo:
Suma ističe da nije bio spreman za ceo meč.

"Što se tiče mene,ja nisam bio spreman za 90 minuta i to je bio dogovor sa šefom od starta.Imao sam kartone,nisam igrao i želeli smo da mojim ulaskom dobijemo ono više u situaciji koja je bila potrebna. Svi smo dali zaista više od maksimuma i bilo bi nam lakše da smo izgubili na penale nego sa dva šuta na gol ,jer smo bili bolji..Pokazali smo da možemo,da predano radimo i da smo konkurentni ne Evro sceni. Okrecemo se Ligi,moramo i radićemo još jače..Potrebno je vreme,ali ćemo dati maksimum kao sinoć", ističe Suma.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.458
Локација
Beograd
Od toga da smo ravnopravno igrali protiv Mančestera prošle godine do toga da nam je Šarloa merilo i gigant i da se tešimo što smo ih malo omeli i smirili.
tu smo sve rekli.

inače, aman više sa Miljkovićem. Šta treba da uradi čovek, da se spali na sred stadiona da biste bili zadovoljni? On ne ume i ne zna bolje, neko drugi je kriv što je on taj koji je došao. a sinoć je bio jedan od onih koji je najmanje smetao. na kraju krajeva, da Ostojić nije onako uklizao i loptu pogodio rukom (jer je zbog igranja rukom dosuđen slobodan udarac), niko se ovog famoznog ispadanja ne bi setio. Ja sam prvi koji smatra da on ne da ne zna fudbal nego ne bi smeo da priđe Partizanu, ali dosta bre više. čovek se trudi koliko može a onim uklizavanjem nakon što je Natho izgubio loptu na sredini terena je spasao čist gol.

kurac moj ovde važi parola ''i kada ne budeš prvi ti''.. antiteza smo toga

da se Mance pojavio danas, ljudi bi ga terali iz kluba jer ''kampuje u 16'', za Mijatovića bi se pričalo da je ''fizički inferioran'' a za Kežmana da je ''sebičan'', itd itd
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
OK, Suma priznaje da nije spreman za 90 minuta. Baš zato i mislim da je trebao od starta da igra jer bolje je braniti povoljan rezutat (ako bas mora) nego vijati minus.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Branili smo mi "uspešno" povoljan rezultat prošle sezone više puta.

Ma ja se grozim branjenja rezultata. Ako vodiš 2:0 idi da ih pocepaš 5:0. Ali s obzirom da rezultat čuvamo protiv Zlatibora (i sačuvamo ga) onda mi je logično bilo da isto to radimo i u Belgiji. Nije ni Marković imao snage za više od 60 minuta pa je igrao do kraja.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Vidoh jutros vest o palom avionu, i shodno tome kako se osecam i koliko sam utucen rastrzan nervozan gotovo bolestan, morbidno pomislim: “pilot bio nas, i osecao se kao ja, i srusio se, mogu da razumem...

Par sati kasnije, ovi izbace da je bio nas navijac..

jebem ti ironiju i sudbinu i sve
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top