Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa bolje i nespreman Suma nego povređeno dete da igra.Pod inekcijama ili bez, nije smelo dete od 17 godina da igra povređeno.Ili naš trener izmišlja ovo sa povredom Stevanovića?
Onaj profesor iz Novog Sada nije učestvovao u spremanju tima ove godine?Opet je Miša to radio.Čovek mu ostavio i prošle pripreme program po kom da radi, ovaj nastavlja po svom.
Profesora iz Novog Sada valjda beše čovek ili tamo predaje, vratiti odmah što se tiče spreme.Kako smo izgledali prošlo leto i ovo sada, dve različite priče po stanju kondicije.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Problem je bio i bolesni Lutovac ne samo povrijedjeni Suma i Stevanovic. Generalno tanka klupa. Sta reci za npr centarfora, Sadik ne zna gdje udara a alternativa mu Matic. Nikolica smo trebali vratiti iz Spartaka kad vec nema para. Sta reci...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.087
Локација
Beograd
Ova tema će uskoro ,,pod ključ,, a pitanje je i koliko će Partizan ,,pod ključ,, što se tiče Evrope...

Znate svi da se od sledeće sezone uvodi i to trećerazredno takmičenje, i onaj poraz od sinoć nije bio samo poraz k'o poraz, nego nešto što nam određuje sudbinu na malo ,,duže i šire,,...
Znate i da se Klub finansira od prodaje igrača i kako cene igračima rastu (kada se dobro odigra sa nekim MU) i kako cene igračima padaju (kada se uopšte ne igra sa nekim MU)...
I, sve je to onda lančano povezano...manje para, slabiji tim, tavorenje...

Pridodajmo svemu tome i idiotsko pravilo FSSa o ograničavanju broja stranca i guranju klinca koji to ne zaslužuju u prvi tim...
Pridodajmo svemu tome i ,,pravilo,, naše uprave da ni prstom ne mrdnu kada se idiotska pravila FSSa uvode, i da sada verovatno žale samo zato što će od Partizana uzeti manje love nego što su prvobitno mislili...pa sve i da love nestane iz Partizana, otićiće oni već tamo negde gde je ima...
Zabole njih i za Partizan, i za to što sasvim ,,uspešno,, slede ,,niz,, onih uprava iz 1966.-e, iz doba Artmedije, i iz doba Đurića, kada smo svaki put sami sebe vratili u blato umesto da iz njega izađemo - a imali smo šansu.

Sada nam je jedina šansa da osvojimo ovu titulu i da na taj način vadimo nos iz ovog domaćeg blata koliko god da je to time moguće...

Savi smo opraštali mnoge stvari jer je početnik, ali i zato što je udvostručio cene našim igračima...a od Stanoja, jer početnik nije, očekivali smo ulazak u Evropu i...još uvek očekujemo ,,duplu krunu,,...
Ovaj prvi ispit sinoć je pao...
Da li je kriv, da li nije kriv, da li su mu igrači povređeni, bolesni, nespremni, nedorasli Partizanovom dresu, ali sve mu to dođe na isto - nije položio ispit...
Nije život pravedan, nije fudbal pravedan, nije polaganje ispita pravedno, ali tako mu to dođe - jesi prošao, pobedio, položio? ima samo dva odgovora - da ili ne.
A svima nama sinoć je bilo jedno veliko i neuspešno i istorijsko - ne.

Inače...svaki naš trener ima ,,pun kufer,, i uspeha i neuspeha - da li je to onaj ,,kufer,, koji svaki trener uvek drži već spakovan kad dođe vreme da ga ,,oteraju,, (ili da sam ode) manje je bitno...razmišljao sam sinoć koliko neki ljudi ovde ,,drže,, do svog mišljenja (jednom zauzetog i teško promenljivog), pa da su im neki naši treneri uvek ljubimci, a drugi neznalice, neuspešni ili džukele - a kad uporediš neke rezultate i neke izjave...vidiš da raspon od tih trenerskih magova do tih trenerskih neznalica i nije baš tako veliki...
O da, ne igra fudbal trener nego igrači, ali, jbg, 22 nova igrača teško je promeniti, ali treneru je zato mnogo lakše i brže ,,odseći glavu,,...

Ne mislim da je Stanojević pogrešio što je uveo mog ljubimca Sumu u drugom poluvremenu, katastrofalno je pogrešio što je terao ono dete da igra povređeno, loše je procenio da povređeni Sadik može nešto, debelo se zeznuo misleći da Markec kao ,,dete kluba,, može da posluži nečem bitnom u važnoj utakmici za Partizan, jer na terenu ne igraju oni sa ,,odgovarajućim poreklom,, nego - fudbaleri.

Ali dobro, lako je posle bitke biti general...samo mi nije jasno KADA je Stanojević tako brzo stigao da pročita ili čuje negde da smo Šarlroa proglasili kurtonom od ekipe, jer je već neposredno posle utakmice imao tu informaciju?
Mediji neke iste reči ,,trpaju u usta,, i Sumi, koji čak i ne zna Srpski, pa ajde molim vas lepo objasnite vi meni neukom i zastarelom, KAKO je Suma tako brzo (i na kom to jeziku?) mogao da sazna (ili pročita) za tako neke kvalifikacije Šarlroe koje su izašle u javnost neposredno posle utakmice?
Dakle:
Je l to naš trener i fudbaleri (čak i ovi što ne znaju Srski) posle utakmice umesto da odu na KZŠ ili na tuširanje, zapravo odmah prvo uzmu da čitaju i isprate sve domaće medije, mreže i Forume, ili sam ja potpuno poludeo posle sinoćnje utakmice pa više ne razlikujem šta je stvarnost a šta ne?

Ali čak i tako polulud i dalje mislim da se Šarlroa pravilnije izgovara Šarlrua, i da su stvarno kurton od ekipe koju smo sinoć svakako mogli da prođemo...
A nismo. :banghead:
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Meni je najjace sto se u danima pred utakmicu sa Belgijancima prakticno u svim analizama akcentovalo to neko iskustvo kao prednost na nasoj strani. Tipa mi smo evropski iskusna ekipa, a na kraju oni jadni neiskusni nas itekako iskusno rutinirase sa 2 udarca u gol. Alal nam iskustvo i strucne analize. Lepo je neko od kolega ovde pitao a kako se meri to iskustvo...
Druga stvar koja je mozda vise i za temu "uprava i (nepostojeci) marketing" mi je to kako se, bar ovde na forumu, prelazi preko tog provejavanja informacija da para za pojacanja nema, da i plate kasne i da u klubu nema ni dinara, eura, dolara... Ok, ujedinjena juzna strana ima preca posla, u sred su rata sa fss, a uskoro ce verovatno mete postati i Moca, Sale i ostali koji ne poslusaju njihove sugestije iako veze nemaju sa organizacijom LLSL, a kamoli delegiranjem sudija. Ali gde smo mi aj da kazem slobodnomisleci nestali? Znam da pisanije na forumu nema neku posebnu tezinu i da ih slabo i dodiruje ali da tek tako, posle prodaje Pavlovica, koja je i po busanju uprave finansijski fenomenalna i igranja LE prosle sezone, koje donosi sasvim pristojan novac mi ovde svi zajedno ucestvujemo u kreiranju slike kako para nema i kako pojacanja zavise od novih prodaja je vredjanje inteligencije. Da me ne shvatite pogresno, i sam verujem da je to oko para i plata istina al se onda konstantno moraju postavljati neka ozbiljna pitanja i pozivati nadlezne na odgovornost Jer ako za sportske rezultate odgovaraju treneri tako isto i za stvari vezane za funkcionisanje kluba i finansije moraju snositi odgovorost oni koji se time bave. Jednostavno. Pa da krenemo: gde su pare i odakle toliki dug posle milionskih prodaja?
Uprava ne mora nuzno napolje vec samo na odgovornost!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Bas smo nerealni kao ljudi. Sada se provlaci teza Savo bi ono, Savo bi ono, a realno je da je Sava prosuo xy bodova(ne ulazim u to kako i da li je do njega ili tima). Plus jedan od poraza koje sam najteze podneo u zivotu je protiv AZ( mogu samo da zamislim da je Stanoje to napravio juce , sta bi ovde bilo).

Sa druge strane nisam neki fan ni Stanojevica, ali sam za to da i njemu damo sansu u vremenskom periodu kao i Savi. Sta imamo da izgubimo kada stranog iole kvalitetnog trenera videti necemo, jedino jos nekog bivseg igraca da potrosimo za 3 meseca.

Takticki smo dosta dobro spremili utakmicu, ali dzaba kada Banjak ne isprati onog njihovog igraca i na odbitak nalete onaj buzdovan od stopera lopta prodje kroz noge Sadiku, i to je to. Iz aviona se vidi da su oni fizicki jaci i brzi i spremniji, i da smo mi u produzecima mogli samo na penale. Plus vapili smo za izmene, a klupa nam slabija od Cukine.

Uprava hostapleri i paraziti koji se hrane domacinom sve dok ga ne ubiju. Tribina razjebana i slizana sa vlascu i upravom. Bukvalno cemo biti ikebana u jednom narednom duzem periodu.


Primetio sam i neke u ovom trenutku nebitne stvari, mi kada napravimo visak po strani nemamo kome da centriramo sesnesterac uvek prazan , Sadik visi po coskovima negde. Nama treba spic sa igra sa njim, ali ga necemo docekati. Miljkovic kako god ogranicen bio pljuje se ovde i secira ko zaba u labaratoriji, budite posteni prema sebi pa odgledajte ponovo ali fokus na ostale pa belezite recke.

Sto je najgore sinoc mu je jedna od boljih partija u Partizanu, ako se to tako moze nazvati. Boze pomozi u narednom periodu.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Aj sad, hladne glave (posle dve rakije i načetog piva), da opišem ili ne znam ni sam kako bih nazvao ovo što imam nameru da npišem.

Prvo i pre svega, čestitam momcima i Stanoju na jednoj ozbiljno odigranoj utakmici u ozbiljnom takmičenju gde nismo bili favorit, a pokazali i znanje i veštinu da jedan favorizovan tim svedemo na par udaraca prema golu, što je u ovakvim utakmicama prioritet.

Nesrećno smo izgubili ovu utakmicu u produžetku, opet nekim golom koji se ne viđa baš često, da lopta iz slobodnjaka lizne stativu i ode na drugi kraj gola u malu mrežu 10 cm iza stative. Stvarno neverovatno. Da je bila milimetre levo ili desno, ne bi bio gol. Kakva nas to zla karma prati nikada mi neće biti jasno, da nam sreća u ključnim trenucima okreće ne leđa, nego potpuno nestane.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.132
Reaction score
17.817
Локација
U Kinšasi
Naravno da je Miljkovic bio daleko od najgoreg na terenu, pogotovo ako u obzir uzmemo reputaciju, ali trebalo je da nadogradimo tim prodajom Miletica i Pavlovica, a mi smo doveli Miljkovica. U mojoj kuci se nazdravljalo kad je covek otisao, licno nemam nista protiv momka, ali kad vidim njega, ja vidim bozeoprosti Vazuru i Ramadanija kako nam zavlace ruku u dzep i kradu novcanik.

Tako da jebiga, nece to nikakva partija u kojoj nije napravio najgluplji penal ili faul na svetu popraviti.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
I Savo bi bio bolji, i Stanoje bi bio bolji da ima ljude iza sebe koji rade za njegov interes i interes igraca..ceo klub je u problemu ako je jedna karika u problemu, a to je mozda i najbitnija..Uprava, da smo je imali bar nekada, sad bi imali u vitrinama Kup Evropskih sampiona x3, sad bi imali krstene igrace na svakoj poziciji i dobru klupu..ovako ljudi rade za sebe i svoje guzice..kroz istoriju nas to jebe, a imali smo ne retko skup sjajnih timova ali katastrofalnih uprava, i ko zna dokle bi dogurali u Evropi da je nekad neko voleo Partizan kao mi ovde na forumu..i nista se nece promeniti, posle ovoga..tacnije stanje ce biti samo gore, jedino da se nadamo u prvenstvu da ce Stanoje napraviti onaj niz iz 2011 posle Samroka sa cini mi se 15 pobeda..i jos nesto, Savo nije otisao , on je oteran/smenjen kako god vam draze! To znam iz pouzdanog izvora..
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
Aj sad, hladne glave (posle dve rakije i načetog piva), da opišem ili ne znam ni sam kako bih nazvao ovo što imam nameru da npišem.

Prvo i pre svega, čestitam momcima i Stanoju na jednoj ozbiljno odigranoj utakmici u ozbiljnom takmičenju gde nismo bili favorit, a pokazali i znanje i veštinu da jedan favorizovan tim svedemo na par udaraca prema golu, što je u ovakvim utakmicama prioritet.

Nesrećno smo izgubili ovu utakmicu u produžetku, opet nekim golom koji se ne viđa baš često, da lopta iz slobodnjaka lizne stativu i ode na drugi kraj gola u malu mrežu 10 cm iza stative. Stvarno neverovatno. Da je bila milimetre levo ili desno, ne bi bio gol. Kakva nas to zla karma prati nikada mi neće biti jasno, da nam sreća u ključnim trenucima okreće ne leđa, nego potpuno nestane.
nadovezao bih se na vaj upis, jer mi se dopada.
prica o belgijskoj boraniji je smesna. da, zaista nista ne videsmonista od te njihove eksplozivnosti gde lopta pichi kao po koncu, a gde bi nasa defanziva bila nemi posmatrac. vreme i rezultati sarlroe ce nam pokazati da li smo imali posla sa indijancima ili je sale totalno neutralisao sve njihove dobre osobine.
miljkovic sinoc sve zatvorio osim kod drugog gola, kad mu je covek pobegao. boki nesrecno uklizava, a stojke se postavlja kako se postavlja. o tom miljkonu nemam nikakvo pozitivno misljenje kao igracu, ali ne mogu a da se otmem utisku da je u belgiji odigrao vise nego dobru utakmicu.
o buducnosti: jedna "jaka" prodaja" je dovoljna! koliko mi "gubimo" sto ostajemo bez evrope? cifra za ulazak je nesto manja od tri miliona, a ako dodamo tome da od ulaznica svakako ne bi bilo vajde, zasto bi sledila rasprodaja svega sto vredi? dakle, realno jedan transfer u iznosu od 5-8 miliona bi pokrio gubitak. neka me isprave oni koji su bolje upuceni. ovo sve govorim a ne uzimam u obzir bezobzirno trpanje para u sopstvene dzepove i namerno slabljenje tima u borbi za titulu.
e tu postoji jos jedna bitna stvar: koliko ce trener i njegovo misljenje uticati ko ce biti prodat. uskoro cemo saznati.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.087
Локација
Beograd
o buducnosti: jedna "jaka" prodaja" je dovoljna! koliko mi "gubimo" sto ostajemo bez evrope? cifra za ulazak je nesto manja od tri miliona, a ako dodamo tome da od ulaznica svakako ne bi bilo vajde, zasto bi sledila rasprodaja svega sto vredi? dakle, realno jedan transfer u iznosu od 5-8 miliona bi pokrio gubitak.
Gubimo mi mnogo više od ta ,,tri miliona za ulazak,,!

1. Cena našim igračima je ,,skočila,, od prošlogodišnje LE, recimo Kalaba je pokazao da može da se ,,rve,, sa napadačima MU, a Sadik da je u stanju da zadaje probleme njihovoj odbrani... I... Kalabu smo ZATO prodali za 10 miliona, a hajde teorijski da kažemo da je i Sadik bio dostigao tu cenu...koju bi npr. potvrdio i ovogodišnjim učinkom u LE...
Ali...tamo nismo ušli i Sadiku sad cena pada...da kažemo na 5 miliona...pa onda ako bude ušao u svoj uobičajeni ,,ritam,, Njiva lige gde nije u stanju da konstantno ,,probija autobuse,, cena će mu pasti na 3, pa na 2...

2. Cena npr Banjaka, Sume, Asana, Fiće, ili bilo koga ko bi se možda dobro pokazao u LE (Čolić, Denis...) naravno da smo tamo ušli, bi mogla samo da raste, a ovako - ko je lud da daje milione za nekog igrača čiji je najviši domet ,,Njiva,, liga?!

3. Dakle em npr. sad prodajemo Sadika ali ne za 10, nego recimo za 5 (pa nek je i 8) ,,milki,, i tako em ostajemo bez njega, em će te pare da ,,pojedu,, tekući godišnji troškovi te nećemo dovesti ni pojačanje umesto njega, em za sledeću godinu NEĆE više biti igrača koji će vredeti ni tih ,,8 milki,, - nego se vraćamo na ,,mod,, od par miliona maksimum po igraču...

4. A ukoliko sledeće godine uopšte budemo igrali bar to ,,trećerazredno,, UEFA takmičenje - svakako da tamo naši igrači neće ,,nabiti,, cenu kao da su u LE, ili da ne govorimo o LŠ, o kojoj izgleda sad više niko ne razmišlja...

5. Dakle nije stvar u tome što ćemo mi nekako finansijski preživeti ovu godinu, nego to što smo debelo ,,roknuli,, UNAZAD u svakom pogledu, a kad jednom tako ,,rokneš,, dole malo teže se vraćaš gore...
Ali sve smo to već viđali sa upravama Partizana u proteklim decenijama - svaki sportski uspeh samo je neki ,,predah,, dok nas pogrešni potezi (doduše i ne samo uprave) ne vrate nazad u blato...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Mi slabimo konstantno od kad je poceo ovaj prelazni rok i kako se stvari odvijaju bicemo jos slabiji kad se on zavrsi sa tendencijom da se slabljenje nastavi i tokom zime. Novi nosioci igre i nova fudbalska prica svakih 6-12 meseci....
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
95
Reaction score
580
1. Totalna dekocentracija naših igrača u šesnestercu u zoni šuta, to je strašno kakvi su to aljkavi, bedni pokušaji, kakvo mršenje, koje obavezno dovodi do izblokiranih šuteva, i to nije samo ove sezone, to je stalna rak rana... Oni kao da ne vežbaju najvažniju stvar - dati gol ! To je poenta fudbala, to se pamti , to donosi pobede, titule, uspehe. Mislim meni nije problem ja ću da živim i da pamtim promašaje Partizana, kao najrođenije dok ne crknem, to je temelj moje ljubavi prema Njemu, drugačije ne bih ni umeo, ali...
Tužni Lazar ja mislim da šutira sam neometan golmanu sa 10-12m, dao bi možda 1 od 10 šuteva. Pa ja njega kad vidim u gol prilici, to je kraj napada..

2. Jedini zadatak omladinske škole treba za početak da bude da napravi jebenog desnog beka. Treba im dati rok 2 godine, i reći napravi te krštenog desnog beka za prvi tim ili mrš u p.m.

Bravo za Zdjelara, za sav trud, požrtvovanje, postao je vrlo dobar zadnji vezni igrač.

Nek nam je Bog u pomoći šta će biti sa našim Partizanom u kandžama šlajma iz uprave u ljudskom obliku.

Volim te Partizane još više, mrzim vas okupatorski ološu još više !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top