Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Obe ekipe ni na sta nisu licile u revansu ali bar Midtjiland ima par vrhunskih individualaca i dobro je sto smo to izbegli. AEK moze da bude problem samo ako panicimo pozadi, u suprotnom ce biti rutinski dvomec.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.860
Reaction score
13.575
После 1.кола у лиги бих рекао да смо добро прошли и да су нам велике шансе, а после 3.кола и свега што нам се дешава и у односу на оно што је приказала Ларнака - они су благи фаворити. Чврста екипа, озбиљно уиграна. Ми рашрафљени и без капитена. Биће гадно. Данци би можда са мање мотивације играли ЛЕ. Ларнака ће да гине као да је за улазак у ЛШ.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pošto su izjednačeni po kvalitetu, bolje da smo išli na Dance. U ovom stanju Partizan nema šansi protiv kiprana.
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde
Protivnik po meri,mnogo bolji nego ovi danci gledajuci u obe utakmice,vrucina je na kipru,ali i kod nas,tako da su igraci na to naviknuti,navijaci im nisu nesto opasni,tako da ako se dobro napuni jna ima da gori,po meni njihova prednost jedina je trener,koji ima znanje i ovog danca je u revansu stavio u dzep,mi imamo stolicu.....,ali i upravu.......,tako da po meni najbolji moguci protivnik,ali smo mi sebi najveci protivnici i tu ce biti problem,videcemo
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.298
Reaction score
15.345
Локација
U pizdi materini
Jeste al' smo mi zato prodali zadnjeg veznog i to kapitena prc. kakav udar na skauting službu Kiprana...

Posle odlaska Zdjelara ( sve najbolje u karijeri želim, zaslužio je ) ja stvarno ne očekujem ništa. Krenuli smo kilavo sad i prodaja a znali smo šta se sprema i nismo reagovali na vreme tako da Stolica ima priliku da dokaže svoje trenersko umeće i pripremi ekipu.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Izmedju Dinamo Kijeva i Fenerbahçea, dobro smo prošli. :D

Izbaciću neku svoju analizu, ili što kolega reče to su te youtube analize (što nije daleko od istine), ali kad su u pitanju kiprani, pa nisu nešto puno bolji od Anortozisa, ali ni mi nismo nešto bolji od sebe samih iz prošle godine, tako da nam predstoji jedan paklen meč.

Bolji su od nas, mi da zbijemo redove pa da probamo dalje.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.455
Reaction score
5.779
Локација
beograd
Kipranima cela ekipa na okupu od prošle godine plus još doveli Španca na zadnjeg veznog. Biće veselo
Svaka normalna ekipa koja obezbedi evropski fudbal iskoristi letnju pauzu da nadogradi ekipu I tako izadje u evropska takmičenja. Buljaski klubovi rade ovo sto smo uradili mi.
Iskreno, ocekujem da ispadnemo. Mnogo se nadam da grešim.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Idealan protivnik.. Ma kakvi bre Kiprani, ja sam do malopre mislio da igramo protiv Anatrozisa, do duše igraju na istom stadionu.
Jer je Anartozis trenutno u turskom delu :D

Ljudi ni ne zaključavaju stadion, idealna ekipa za nas, ne znam da li nekog više (pored nas) boli ona stvar za bezbednost stadiona (koji je nov inače).

Može čovek da se ušeta na teren kada hoće, sve kapije su širom otvorene, a nigde nikoga. :D


IMG_20210927_134202.jpgIMG_20210927_134205.jpgIMG_20210927_134210.jpgIMG_20210927_135242.jpgIMG_20210927_135703.jpg
 

Прилози

  • IMG_20210927_135708.jpg
    IMG_20210927_135708.jpg
    5,1 MB · Прегледа: 5
  • IMG_20210927_135724.jpg
    IMG_20210927_135724.jpg
    1,6 MB · Прегледа: 5
  • IMG_20210927_135733.jpg
    IMG_20210927_135733.jpg
    1,7 MB · Прегледа: 6

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Protivnik po meri,mnogo bolji nego ovi danci gledajuci u obe utakmice,vrucina je na kipru,ali i kod nas,tako da su igraci na to naviknuti,navijaci im nisu nesto opasni,tako da ako se dobro napuni jna ima da gori,po meni njihova prednost jedina je trener,koji ima znanje i ovog danca je u revansu stavio u dzep,mi imamo stolicu.....,ali i upravu.......,tako da po meni najbolji moguci protivnik,ali smo mi sebi najveci protivnici i tu ce biti problem,videcemo

Prvo, vrucina jeste i kod nas ali sa tom razlikom sto se kod nas igra u kasnijim terminima odnosno nocu kada nema sunca a ovi ce da roknu neki termin po najvecem suncu, nesto kao danas sa Dancima a nece me cuditi da bude i ranije.

Drugo, atmosfera kod nas je katastrofalna, najblaze receno. I u klubu i na tribinama. U klubu se kolju sad trener i uprava plus odlasci bitnih igraca a niko ne dolazi dok na tribinama se trazi ostavka uprave i pazi se da se neka pederova placenicka odvratna njuska ne zaleti na nekog obicnog navijaca ako krene da se proziva peder.

Sve u svemu, atmosfera vise nego negativna. Eventualno moze neku bolju i vecu posetu da izvuce neka dobra igra tamo i pozitivan rezultat po nas inace nece biti ni 10 soma ljudi...
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.621
Reaction score
8.728
Локација
"preko bare"
Idealan protivnik.. Ma kakvi bre Kiprani, ja sam do malopre mislio da igramo protiv Anatrozisa, do duše igraju na istom stadionu.
Jer je Anartozis trenutno u turskom delu :D

Ljudi ni ne zaključavaju stadion, idealna ekipa za nas, ne znam da li nekog više (pored nas) boli ona stvar za bezbednost stadiona (koji je nov inače).

Može čovek da se ušeta na teren kada hoće, sve kapije su širom otvorene, a nigde nikoga. :D


Погледајте прилог 17251Погледајте прилог 17252Погледајте прилог 17253Погледајте прилог 17254Погледајте прилог 17255
Kad si već tu, malo im zapišaj tribine i oko stadiona, radi uroka. I pazi da ne zaboraviš kišobran.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Sve osim prolaza je katastrofa. Ako je doslo vreme da skidamo gace pred raznim larnakama, onda bolje da ne igramo te kvalifikacije.

Mada, ako izadje sastav tipa andrade stoper i sehovic poluspic, sve je moguce, lopta je okrugla
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
loši i AEK i Mitiland... tuga je što smo mi ovakvi, još i gori od njih.
Možda je sreća što ipak idemo na AEK jer će se ovaj Mitiland sigurno pojačati...mada ni ovi nisu naivni...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top