Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd

Jebote, pa Stolica tu jebenu flašicu i na konferenciju nosi, jel mu to amajlija neka?
Pohvale za pitanja na KZŠ :clap
I od mene pohvale za pitanja Partizan.neta na KZŠ! :clap
Bila su sa poštovanjem prema treneru Partizana, ali i ,,pravo u metu,, - za razliku od većine ,,novinara,, u Srbiji koji su ili maliciozni ili ne smeju da pitaju ništa bitno dok im to neko ne dozvoli...
Samo tako nastavite!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.601
Локација
Kipar
I od mene pohvale za pitanja Partizan.neta na KZŠ! :clap
Bila su sa poštovanjem prema treneru Partizana, ali i ,,pravo u metu,, - za razliku od većine ,,novinara,, u Srbiji koji su ili maliciozni ili ne smeju da pitaju ništa bitno dok im to neko ne dozvoli...
Samo tako nastavite!

Sta su pitali? Ja ne mogu da gledam, muka mi je.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Спаси Србију и убиј се Борисе се скандирало сваку утакмицу, и наравно одвратни барјак дебелог Хрвата Шешеља.
Него поменули Југ вучића? или било кога из СНС?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Sta su pitali? Ja ne mogu da gledam, muka mi je.
A ja ne mogu da prepričavam, jer je dugačko, a i meni je muka...na snimku ti je to od 6:16 pa do kraja...

Ali ajde ,,skraćeno,, otprilike je pitano ovo:
- obećao pobede a od 8 utakmica imamo 4 poraza, objašnjenje?
- AEK još nije počeo prvenstvo, mi jesmo, ali oni više deluju takmičarski nego mi, može li da obeća uspeh za sedam dana i šta sa derbijem koji je krajem avgusta?
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.494
Reaction score
21.578
Локација
Beograd
Kad pročitam "drugosrbijanac" ili čujem u razgovoru, dovoljan znak da treba napustiti bilo kakvu raspravu. Isto na netu sa onim profilima 1389 ili pogotovo 1244, bukvalno kao šifra za neku bolest. Izvinjavam se za off, ali ovo je bilo jače od mene.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Pavlović se povredio,ali sto Sveta nije igrao?
I sa jednom nogom je Maldini za onu dvojicu.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Ne znamo presing da igramo, jbm te živote. Stolici bih nabio onu flašicu u šupak za ovakav prikaz igre i kondiciju.

Nas 11 da se skupi sa foruma, fizički bi izdominirali nad našim igračima.

Štoperski tandem Vujačić/Saničanin?!

Fejsa drži vezni red?!

Lutovac igra?!

Jbm li vam mater u kakvo stanje ste nas doveli!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Pa skandiralo se Borisu da se ubije... i veličao se Šešelj i vijorio se njegov barjak... nisam baš shvatila kome se obraćaš i da li tebi zapravo smetaju povici "Vučiću-pederu"?
Управо Борис и та екипа су кренули са уништењем Партизана, 2009 су на кренули са разбијањем трибина па наставили даље. Овај је сада је само способнији од њих.
Били ови или они свима њима је она миљеница.
Ако неко је и као навијач Партизана он да се не би замерао сипа паре у њих. Газпром им није довео Вучић. Ако се ми уздамо у то да ће неки други политичар да нама помогне грдно се варамо.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top