Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nisam očekivao da prođemo i pisao sam ovde da sam pesimista po tom pitanju. Ne zato što su oni bolji od nas već zato što mi u totalnom kurcu.

I ekipa i sve oko nje (saboterska uprava, trener i stručni štab, cigani sa Juga i sama celokupna atmosfera zbog svega toga).

Ali za publiku svaka čast /to ne važi za cigane sa Juga/ i brojnost koja je bila sinoć jer i sam nisam očekivao toliko ljudi na istoku i zapadu.

Neću o utakmici jer u ovom i ovakvom momentu nije to najbitnije, samo ću reći da je veći poraz od poraza na terenu to kada cigani sa Juga prestrojavaju svoje igrače i teraju ih na nešto što oni trebaju da rade sa onima koji sede u loži i urušavaju klub ali onda opet dođemo do toga da su na Jugu cigani i vučićeva govna pa mi opet bude sve jasno.

Sezona je ionako u kurcu, neka ova uprava padne pa verovatno umesto njih dolaze neki novi vučićevi poslušnici pa teraćemo i njih ali prvo neka ovi padnu već jednom pa da vidimo dalje šta ćemo jer ovo je prešlo svaku granicu. Fudbal mi se više uopšte ne komentariše.

UPRAVA NAPOLJE, VUČICU PEDERU !!! CRKNITE SVI !!!
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Dok sam pod adrenalinom, kao sinoć što sam bio, ja nekako preguram sve što me snalazi...ali kad prespavam noć (ili jutro)...tek kasnije me hvataju vijetnamski i ostali sindromi...

Žestoko je sinoć bilo na sve strane, osim što ovi naši nisu mogli da trče, ali oni su tu najmanje krivi...
A ako je Jug već dobio dozvolu da tera upravu, onda nisu trebali da maltretiraju momke posle utakmice, jer su fudbaleri dali svoj trenutni apsolutni maksimum, nego su mogli da odu ispred počasne lože, pa da tamo porade na slučaju naše propasti...ali...ili nisu dobili dozvolu, ili nemaju toliko pameti...a i nije im prvi put da je nemaju...
I reakcija pojedinaca sa Istoka pred svlačionicom fudbalera je bila žestoka...ali...svako različito podnosi ono što nam se dešava i svako različito kontroliše (ili ne može da kontroliše) kad mu adrenalin skoči...

Uostalom, bez obzira da li je neko fudbaler ili amater u dresu fudbalera, em sam sebe nije doveo ovde, em mora ipak da shvati da nije isto igrati za mali, veliki ili najveći klub...
A Partizan je za nas najveći, ili bi makar tako trebalo da bude.

I fudbaleri Partizana imaju moju najveću moguću podršku, pa kako god da budu igrali, pobeđivali ili gubili, i tako sve dok (za početak) ova uprava ne bude najurena, oterana, otišla...
Mučno je bilo da su naši fudbaleri sinoć zapravo izvukli najdeblji kraj...nisam merio koliko dugo su bili pred Jugom, ali, dok sam sačekao da krenu ka svlačionici i dok sam stigao do izlaza stadiona, bilo je već oko 23 i 20, pa procenite sami...

Imate gomilu foto i video snimaka od sinoć na mrežama Partizan.neta, Žurnala, Monda, Mocarta, itd, ali hajde da i ja priložim nešto...










...Bilo mi je lepo na onoj promociji novog tima i novog trenera, pred početak sezone, ali mi se nije dopalo što je novopostavljeni valjak ispred Juga bio okrenut nizbrdo...sa simbolima se ne treba zajebavati, ali nisam hteo to da pomenem, da ne mračim i ne sitničarim...nije valjda nekakvo sujeverje, najbitnije za funkcionisanje nekog kluba...
Verovatno da nije, ali za resetovanje tog našeg Kluba, mnogo dugo čekamo prave ljude na pravom mestu...

Zasad, ili za početak, imamo Dijabratea i brata Rikarda - i to pod uslovom da ima ko da im da pravu loptu - ali retko se to dešava - sinoć su ova dva naša brata igrala po sistemu, šta sami uradimo, uradimo...od ostalih neke vajde nema...
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Ma uzalud sve i smrdljivanuprava i ispadanje iz Lige Evrope i nereseno sa TSC-om i milion gluposti i milion putanponovljeno sve vam ebem nikad vise na JNA,eto mene na sledecoj utakmici sa dva klinca moja na zapad,da opet grickam nokte,da se nerviram
 
  • Like
Reactions: MAK

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.472
Reaction score
4.922
Локација
Boka
Golman Stevanovic moze da brani 5 utakmica u sezoni, kad su korneri stice se utisak da su ga pokupili nedje ispred neke osnovne skole da dodje da brani. Manji od svih za glavu. Pakao.
Golman Popovic, nije ni on za Partizan ali makar je bolji od 180cm golmana koji izgleda kao igracka na golu, i u trenutnoj situaciji Popa treba drzati kao prvu opciju.
Urosevic i Filipovic defanzivni bekovi, to dovoljno govori o realnom kvalitetu istih, od ovog drugog sam prvi ja ocekivao vise a ovaj prvi sto zateze vilicu kao da je sibao koku prethodna 3 dana mi odavno ide na kurac, dva upotrebljiva centarsuta po sezoni.
Vujacic, Sanicanin, Markovic, ne zna se ko je gori iskreno. Na ovu dvojicu smo navikli ali Sveta sinoc izdominirao promasuje lopte daje sam sebi gol...
Natko u totalnom fizickom padu, zivota nema, klasa je tu ali za 30 minuta, da udje u 60 minutu i to je to.
Andrade po nekad dobar po nekad izuzetno los, nema konstantnost i fizicki nije u najboljem stanju, ne obecava ali ajde da vidimo. Prvi ja ocekivao vise.
Menig decko je precudan igrac nikad ne znas da li ce da sutne kako treba i promasi gol ili da promasi loptu a da gol, kad dribla ni protivnik ne zna da li dribla njega ili sebe i na tu foru i prolazi igrace ali rijetko.
Nemanja Jovic ali bez zajebancije treba da batali fudbal ja ne znam sta je on sinoc igrao a iskreno ni ne znam kada je odigrao dobru utakmicu. Anti-talenat veze o fudbalu nema.
Lutovac nit je krilo nit je bek kad ne zna sta ce lagano ostavi loptu protivniku. Najjaci atribut izvodjenje auta koje izvodi jako lose.
Fejsu namjerno nisam navodio jer je momak od 7 8 mjeseci koliko je tu povrijedjen 6.
Rikardov i Dijabateov kvalitet nije upitan.
Eto, otprile ovo nam je sastav, imamo 2 dobra igraca i 20 ali bukvalno raspada na terenu, sto zbog fizicke spreme sto zbog loseg kvaliteta. 2 igraca braco, DVA. Cigani imaju po 2 na svakoj poziciji na nekoj i po 3, nije uopste uporedivo. Jebem ti drzavu i sve legende kluba koji cute kao picke.
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Taj Nađ, kakav god da je, a ima falinki koliko hoćeš je grobar 101% za sve koji su ikada prismrdeli našoj klupi ili upravi, a i fudbalski je u životu nešto i radio. Ne branim ga unapred, ne daj Bože, ali je za ono što godinama gledamo u klubu u odnosu na njih cveće.
Svestan sam da u ovoj nesrecnoj zemlji ima dovoljno ljudi (a sledstveno tome i navijaca pfc) koji bi istu ovu pricu pricali i sutra da dovedu preko sns linije dragana mladenovica, uvek bio borben u duelima, pouzdani zadnji vezni itd
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Južna tribina je skinula dresove igračima jer su nosili garnituru od prošle sezone. Da ublaže bruku amatera iz lože.
a mozda je uprqva znala da ce da im skinu dresove, pa zato podelili staru garnituru :buhaha

A nikome nije čudno što je vredjan samo vazura? vučela ništa? da sam pobornica teorija zavere svasta bi mi palo na pamet :alien:
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.561
Локација
Beograd
To sa SNS mene makar zaobiđi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Evo počinje repriza prenosa utakmice na Areni premium 1...
Za nas koji smo gledali na stadionu, ili za one koji bi da opet gledaju na TV...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
1. O kome se radi, kome su ove navedene uvrede bile upućene?

2. Gledam reprizu utakmice na Areni, pa da li je moguće da ovi tehničari tamo koji lažiraju ton celo drugo poluvreme nemaju ni trunku časti, morala i poštenja kad rade to što rade?!
Da li su prinuđeni da to ne mogu da odbiju, i da li ih je bar malo sramota kad posle ovakvog posla odu kući?!

3. Smrt fašizmu - živeo Partizan!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top