Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Sta sve iscitah ovde u par strana jbt...
Sto se tice utakmice i FKP, poruka je jasna - UPRAVA NAPOLJE! Utakmicu necu ni da komentarisem, sve je ispisano vec.

Urednistvu koje se iscimalo za pitanja - svaka cast! Moze da se ode i da se postave konkretna pitanja, sto se kaze u centar nekih tema. Bravo i jos jednom svaka cast.

Vucicevim botovima, ciganima sa juga, limaru iz prislonice i svim ostalim podguznim muvama sekte zelim da pozelim sto pre da pale odavde ili da se zapale benzinom, kako god im volja samo da nestanete.
Ajde vise provokatori odjebite od foruma i tih drugosrbijasnkih protivpolitickih prica.... dobro je napisao Oplenac, politika = vucic.... jebem vas u usta glupa.

Svako ko moze na stadion - nek se ne razmislja nego pravac JNA i udri po upravi i po vucicu iz sveg glasa. Dosta je vise jahanja i jebanja Grobara u mozak.

UPRAVA NAPOLJE!
VCCPDR!
SISAJ ZVEZDO!
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Već ste sve izanalizirali, slažem se s dobrim dijelom, samo ne znam što vam smeta Ilijina flašica? :D

Očito on nije neki trener ali ne trebamo sad pretjerivati. Ako je najbitnija galama i energija kraj terena onda najbolje da dovedemo Limenog. Neko gore spomenu Anćelotija, to je jedan gospodin, rijetko kad ćeš njega vidjeti da galami i skače kraj aut linije, a vrhunski je trener. Nije to nikakav reper i mjerilo. Uostalom skakao je Stanoje i glumio buldoga kraj aut linije, ali šta vrijedi ako stalno viče "polako", "smireno", "vrati se nazad" i slično.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Ancelotija sam spomenuo u kontekstu da je napravio neverovatan rezultat sa timom koji nije pribliznog kvaliteta kao siti,psz i sl....Mirkovica sam spomenuo u kontekstu da mnogo galame moze da probudi ekipu na kratko i da ih motivise,ali ako ne znas(kao sto stolica ne zna) onda ni to ne radi posao....Mrzim sebe sto cu pomenuti djukica ali opet ima neko znanje i takav(ne mislim da njega treba vratiti) profil trenera nam je potreban.
 

Snickers

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
26
Reaction score
70
Локација
Trinidad and Tobago
Trener treba da ima znanje, iskustvo i autoritet. I rezultate iza sebe. Da poznaje psihologiju igraca, i medjuljudske odnose. I da sam bude dovoljno jak da se nosi sa pritiskom.

Marko Nikolic je imao sve to.

Savi je falilo iskustvo, jer zamisli nije mogao covek vec u prvoj sezoni sve da osvoji. Sram ga bilo. Sve sto je uradio je da igramo egal sa Mancesterom na JNA, da nam prejaki Alkmar ( rang Fejnorda od prosle godine) ne sutne na gol, kao ni cigansture u 5 derbija. I da unese 40 miliona evra u klub ni iz cega.

Stanojevic imao znanje, autoritet, neke rezultate.. O ljudskim kvalitetima ne bih pisao da ne dobijem ban.

Djukic bez autoriteta, znanja da se nosi sa pritiskom, poznavanja psihologije..

Stolica nema apsolutno nijednu stavku za trenera. Ne samo trenera Partizana. A za ovu kretensku ideju da se ne stavlja akcenat na fizicku spremu treba da dobiju dozivotnu zabranu bavljenja trenerskim poslom i njemu i onom kondicionom treneru. Bar je sad sve jasno, zasto su svi igraci ovako inferiorni. I zasto je ekipa koja bi bila u sredini nase lige bila ovako fizicki dominantna u odnosu na nasu. Posle 2 jebene takmicarske utakmice u sezoni.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.798
Reaction score
1.112
Локација
Ivanjica
Ove moramo da zbacimo kako znamo i umemo . Onaj model igre iz prvih pola sata je reper plus da se obrati pažnja na taj prekid i to će biti dovoljno.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Upravu i trenera moramo da oteramo kako znamo i umemo. Kod mene se stvorio osećaj ravnodušnosti zbog svega što su nam govna uradila, tako da jučerašnji gol nisam ni slavio, jer sam znao da ćemo izgubiti i da ovo ne vodi ničemu. SVI NA STADION 11.8.
UPRAVA NAPOLJE!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Верујем у играче да неким индивидуалним "испадима" могу да преокрену двомеч али са Столицом на клупи нисам оптимиста. Она изјава Менига после меча јасно говори до које је мере ушао у главе играчима - у негативном смислу. Четири утакмице заредом без победе, два пораза...све од слабијих екипа...људи моји.....
Како ствари стоје овај тренер је ту докле год је и ова управа тако да ако он буде био ту и наредни меч чека нас велики проблем у реваншу и могућа селидба у борбу за улазак у нижи ранг европских такмичења. Успемо ли чак и са оваквим вођењем тима некако да прођемо кипране на чему темељити оптимизам да ће овакав тренер два пута прескочити неку препреку ? На чему темељити оптимизам да ћемо у тој ЛЕ извући бар 3.место ? О тоталном испадању из Европе не смем ни да размишљам....а око евентуалног учешћа у Лиги конференције ми се јавља непријатна утеха. Промене под хитно...корените.... Управа никад није имала компас, тренер је изгубио компас, кондициони тим је изгубио компас.....играчи имају само нас и то је то. Можда грешим али играчима по први пут не замерам ништа.
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Prvi put posle blizu 20 godina da necu aktivno pratiti utakmice FK Partizan. Ajde da je nesposobnost, da je neznanje, da su napravljene neke iskrene greske, ali da ima dobronamernih ljudi u klubu... to nije ovo. Ne, ovo je aktivna demontaza SD Partizan. Nek se jebu. U ovoj Srbiji se pravi mesto samo jednom klubu, i dok se nesto ne promeni ne vredi gubiti zivaca. Taj klub ne bi trebao vise ni da postoiji da je ovo normalna drzava, ko sto nije. Volim Partizan, ali nemogu gledati kako vuku okolo njegov les i prave nas budalom, kao da mi to nevidimo.

Unistili su nam klub. Ako ima boga, nek sva ta govna pocrknu od najgoreg raka kojeg se moze dobiti.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Navijači kluba ili uprave i rezultata?
Da li tako dižete ruke uvek od onih koje volite kada imaju problem?
Možda sam ja old fashioned.. ne znam....
Razumem da kažete "neću na stadion", ali 'neću da pratim"?!!!

Možda je to i dobro ako možete na dugme da se isključite... što se mene tiče, nema potrebe posle ni da se uključujete...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
I ja sam rekao da neću da pratim pa jedno milion puta ali ne vredi - pratim ga stalno, menjam jebene smene, kolega mi kaže da sam lud jer menjam smene svaki put iako znam da od titule nema ništa. Kada ti je to u krvi onda je u krvi do kraja i nema dalje.

Za Partizan sve, od Partizana ništa. I bukvalno je tako poslednjih godina, od Partizana ni kup a kamoli titula.
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
I ja sam rekao da neću da pratim pa jedno milion puta ali ne vredi - pratim ga stalno, menjam jebene smene, kolega mi kaže da sam lud jer menjam smene svaki put iako znam da od titule nema ništa. Kada ti je to u krvi onda je u krvi do kraja i nema dalje.

Za Partizan sve, od Partizana ništa. I bukvalno je tako poslednjih godina, od Partizana ni kup a kamoli titula.
Ista prica,jos sam Partizanom "zarazio" i dva moja klinca....Pa zajedno na stadion jedan 11 drugi 10 godina.....
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo
I ja sam rekao da neću da pratim pa jedno milion puta ali ne vredi - pratim ga stalno, menjam jebene smene, kolega mi kaže da sam lud jer menjam smene svaki put iako znam da od titule nema ništa. Kada ti je to u krvi onda je u krvi do kraja i nema dalje.

Za Partizan sve, od Partizana ništa. I bukvalno je tako poslednjih godina, od Partizana ni kup a kamoli titula.

Podizem za stepenik- moj kolega sam pravi smene tako da mene oslobodi kad igra Partizan, jer je jednostavnije. Zna raspored bolje od mene, a sportove ne prati :D .

A ovo je misljenje kuma mog dobrog, vezano za forum :

IMG_20220806_001158.jpg


..i nema vise tu ni grama pameti...

p.s. a da sam prob'o da batalim, jesam.
nece da moze
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
916
Reaction score
4.091
Локација
Nis
Sto bi indira radic rekla: "Imali smo, nismo znali, sta smo imali"


Погледајте прилог 17346
Suma se zajebava do jaja. Ja ne znam kako ste vi ovo protumacili ali je lepo napisao - best coach never have "balls" i to sa dve lopte.

Sto se tice AEK-a, bolji su od nas na sredini i u odbrani...bice cudo ako ih prodjemo.

Odbrana
Miljkovic je 5x bolji od Filipovica, Urosevic je isti onaj igrac od pre tri godine neprepozatljiv kao i Vujacic, Sanicacin je spreman za IMT ili dubicicu.

Sredina
Andrade je ok ali mu treba jedan ozbiljan razbijac na sredini, Fejsa je bio ok, Natko dokazao da ne moze da igra vise od 45 min.

Napad
Dijabate ima brzinu, tehnika mu nije losa ali treba mu vremena da bude onaj pravi, Menig igra na blic a Rikardu sigurno kasni plata, covek igra bas sto mora...vidi se.

Golman
Stevanovica nebi da komentarisem jer je van forme i to se bas vidi.

Klupa
Klupu nemamo, kao sto je nismo imali ni prosle godine.

O treneru necu da trosim reci, dobio sam vec ban nebi da dobijam odma i sledeci.

Vidim prolaz dalje ako se hram napuni i da kroz ludnicu poguramo igrace....tesko da ce se to desiti, ocekujem maksimum 10.000 protiv kiprana.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
Godinama unazad pišem kako su navijači jedino dobro što je ostalo našem Partizanu.

Hajde da to pokažemo na delu i zagrmimo svi zajedno u HRAMU kao nikada do sada!

Jedino ko naš Partizan može da pogura do prolaza dalje smo MI.

Zato ne budi lenj, ne traži izgovore.
Već danas utefteri sebi da je jedino mesto na kom ćeš biti prisutan u četvrtak 11.08.2022. godine od 21 čas (može i ranije :D) stadion JNA.

Nema izgovora, nema povlačenja.

AJMO MI!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
U slučaju da nekako prođemo AEK Larnaku što će biti pravo čudo - Dnjepar-1 je izabrao kao domaćinstvo da im bude - Košice (Slovačka).

Inače revanš meč u sledeći četvrtak sudiće nam Hoze Marija Sančez Martinez.iz Španije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top