Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

SalePFK

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2018
Порука
89
Reaction score
107
Локација
Novi Sad
Тако је. Као прво мора да нас има. Најбоље би било да стадион буде пун, да покажемо да волимо Партизан, да нас није брига за то што олош ради и да терамо управу. Наравно подршка играчима неће изостати, али првенствено да се скандира против управе, сложно, цео стадион. Мада све ми смрди да ће 15000 бити плафон
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde
hahhahhaha slusam na tv prodato 4000,realno necu da mracim,gledam desavanja oko kluba,prodate karte i izjave igraca koji ne odisu pozitivom,ne verujem u prolaz nazalost,nadam se da gresim i voleo bih da gresim,pa se cujemo posle utakmice
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
653
Reaction score
5.195
Локација
Nis
Fejsa opet povredjen?

Sa telegrafa:
„ Sam Stolica je na konferenciji za medije pred utakmicu potvrdio da Andrija Pavlović nije u konkurenciji za sastav zbog povrede, a dodatni problem, koji je prećutao, stvara stanje Ljubomira Fejse.
Vezista nekoliko dana uopšte nije trenirao zbog bolova, priključio se timu tek od utorka i stručni štab se nada da će moći da ga iskoristi bar 45 minuta, pošto u ovom momentu, sem Kristijana Belića, u sastavu nema igrača sličnih karakteristika. "
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
Svako ko isčita par stranica ovde trajno izgubi volju za stadionom.

Sad oko ove teorije da će "masa" da otera parazite iz uprave od toga tek nema ništa samo rizikuju ljudi batine. Samo tribina Tužna ili neko sa zaleđem može da otera ove zato nema potrebe da se čudite slaboj poseti.

I dalje tvrdim da su Kiprani nula od ekipe ali kad pročitam da je Fejsa u svom prirodnom stanju (čitaj povređen) i da nam je ona menadžerska kombinacija iz čukaričkog jedini izbor nije mi dobro.

Ako uvaljamo gol na vreme prolazimo.
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Ma, ne mora niko da dodje, ja cu da idem.

Smijesne price.

BMK za sve, idem tamo da se naj majke kome treba i da podrzim igrace.

Posle AEK-a, ide neka sledeca tekma i cao.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@system

Uvaljali smo gol u larnaki tačno na vreme, posle 'nismo imali sreće', a posle toga nam je bilo vruće...

Moraće izgleda viša sila da interveniše, nevezano za to kad ćemo dati gol... A trebaju nam 2. O penal seriji ne treba ni razmišljati...
 

SalePFK

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2018
Порука
89
Reaction score
107
Локација
Novi Sad
Ја сам увек наложен кад игра Партизан, од '98е, сваки пут срце игра, у којем год стању био, да не набрајам, сећате се свега, свих тешких момената и ситуација. Сутра се надам добром броју публике и скандирању против управе, а на терену шта нам Бог да.

@system не верујем чак ни да ће менаџерска комбинација стартовати, почеће са истом поставом као на Кипру
 

mareNSPFC

Početnik
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
108
Reaction score
3
Локација
Novi Sad
Upis posle duuuuzeg vremena ali morao sam da napišem da Partizan na klupi ima Mihajla Ilića, stopera, izuzetno talentovan, sjajna tehnika za stopera, 19god, jedini iz Partizana fazon u svim maldjim selekcijama koji igra za reprezentaciju, jer Terzić selektira ali dobro to je druga tema. Gurni ga bre sutra u vatru, bolji je od vujacica i senicanina sigurno, napravi od njega igrača sutra i resi problem odbrane.
Nekad je Stanoje citao ovaj forum, ko zna možda sad čita Stolica, ipak je on grobar, kakav takav ali je grobar. Pa eto ja sam misljanja da to treba probati, Vujacin i Senicanin su dobili svoju šansu, svi znamo kako su odigrali, pa zašto ne dati šansu pretalentovanom detetu Partizana..
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Ne valja nam uprava.
Ne vaja nam trener.
Nismo zadovoljni sa igračima.

Da li MI zadovoljavamo kriterijume?
Koliko nas je kupilo kartu ili sezonsku i spremno je danas da odere grlo i pogura klub u play off, a izgura upravu?

Gde smo to izgubili gen koji najglasnije navija kada gubi?

Gen za poriv da se masovno dođe kad je najteže?


Shvatite da naš Partizan nema nikog sem nas. Ako i MI nestanemo spasa nam neće biti.

Zato cimaj za ovih 14 sati sve kuso i repato crno-bele krvi i pravac HRAM!


IDEMO DALJE U INAT SVIMA!!!
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Ne valja nam uprava.
Ne vaja nam trener.
Nismo zadovoljni sa igračima.

Da li MI zadovoljavamo kriterijume?
Koliko nas je kupilo kartu ili sezonsku i spremno je danas da odere grlo i pogura klub u play off, a izgura upravu?

Gde smo to izgubili gen koji najglasnije navija kada gubi?

Gen za poriv da se masovno dođe kad je najteže?


Shvatite da naš Partizan nema nikog sem nas. Ako i MI nestanemo spasa nam neće biti.

Zato cimaj za ovih 14 sati sve kuso i repato crno-bele krvi i pravac HRAM!


IDEMO DALJE U INAT SVIMA!!!
Bravo Tuljo,to mi ne kapiramo,vecina partizanovaca to ne kapira,mi cinimo klub,klub je jak onoliko koliko ima navijaca na stadionu,bas tako pola nas nije kupilo sezonsku
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.471
Reaction score
29.008
Локација
Novi Sad
Neverujem da cu stici da odem na utakmicu zbog obaveza, ali zelja je samo jedna- ZGAZITE UPRAVU! Jebe mi se za kiprane, belice, fejse i ostale, ko je povredjen ko nije. Oni ce igrati pa ce igrati i u sebi verujem da ce svaki igrac dati sve od sebe i za to im hvala.
Jedini cilj mora biti teranje uprave. Nema te pobede, nema te lige evrope, nema tih para koji ce kupiti navijace.
90minuta uprAVa napolje i vccpdru i to je to. Nek cuje Beograd, Srbija i evropa ko nas jebe vec godinama, ko nam prazni stadione, ko bije one sa neprikladnim majicama, ko ne zeli politiku (vucica) na tribini a kaci zastave Rusije i poziva se na Ratka Mladica....

JEBO VAS VUCIC, U DUPE JEBO VAS VUCIC, JEBO VAS VUCIC, U DUPE JEBO VAS VUCIC!!
VCCPDR!
UPRAVA NAPOLJE!
VAZURA MAJMUNE!
VUCELA PICKO!
MRS SVI OD PARTIZANA SEME VAM JEBEM!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Samo ću vam šapnuti da je jedan naš član upravo sleteo iz St Luisa na aerodrom u Fraknfurtu i čeka let za Beograd.

Dolazi samo zbog utakmice i eventualno jedne male plave.
Koji je vaš izgovor?

AJMO MI!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top